ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Печалька... Темпи будівництва: 1-ша секція - один недоповерх місяць (для підтвердження даних ознайомтесь з місячними фотозвітами). Насправді, це вже викликає занепокоєння. До прикладу, інший забудовник до 2-ох тижнів/поверх + роботи муровання встигає паралельно робити. З іншими секціями думаю буде така ж проблема... 2021 рік! (
     
  2. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Так і є.
    Якщо ви отримували листа від РІЕЛ-у щодо здачі в експлуатацію, то знаєте що здачу перенесли на грудень 2019.
    З урахуванням що протермінують мінімум на півроку, треба орієнтуватися на кінець літа - початок осені 2020. Документи - кінець 2020-ого.
    Для тих хто орендує житло і чекає поки добудують - це велика проблема.
    В РІЕЛ-у купа паралельних проектів. Тепер є величезний комплекс в Києві.
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю, те що почали новий великий комплекс у Києві, це тільки плюс - підуть кошти, можливо швидше діло піде
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Да не піде діло швидше.
    Дай бог щоб рухалось хоча би так як рухається.
    Я відслідковую паралельно майже усе що пов'язано з РІЕЛ-ом. Всюди одні скарги, жодного позитивного відгуку.
    Почитайте про "Америку". Люди кіпішують. А там запланували забудувати весь район і парк на додачу.
    В Британії запланували ще 6-у чергу.
    Ще школа (аж смішно) і благоустрій території. Це купа часу.
    Скоро буду на будмайданчику, поспілкуюсь з будівельниками, пороблю фото.
    У мене друг на рік швидше вложився в Грінвіль. Вже ремонт зробив.
     
  5. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Є можливість отримати компенсації за затримки? Мій договір один з перших, тому затримка в мене буде 1-2 роки.
     
  6. В Києві стоїть такий самий довгобуд як і у Львові. Називається ЖК Львівський квартал. Там ще більша печалька. Деякі черги ще не заклали, а вже треба здавати. Так що про київські грошики навіть не мрійте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. dmitriyludwig

    dmitriyludwig Active Member

    Зато радість то яка, директор на кіліманджаро побував. Screenshot_20180802-191333_Instagram.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Те що ваш договір перший - не важливо, адже строк здачі один для всіх.
    Поспілкуйтесь з адвокатом. Хоча позитивний результат сумнівний, адже компенсація договором не передбачена, як і штрафні санкції.
    Обміняємось контактами.
    Напишіть в пп.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Не знаю що там поганого в Києві, на сайті Ріелу бачила в новинах, що перші дві черги здані, тому не думаю, що все так погано, ви маєте звичку перебільшувати. А ось про гроші з новобудови, можливо ви і праві. То може у Львові що нове розпочнуть?
     
    • Баян Баян x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю, що всі мешканці будуть вимагати компенсацію, ближче до справи зберемося всі і будемо вирішувати, що б влаштувало усіх інвесторів
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. dmitriyludwig

    dmitriyludwig Active Member

    05.08.2018
    20180805_140002.jpg 20180805_135952.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Трішечки.
    Поставили в першій секції опори для 4-ого поверху. В решті секцій в'яжуть арматуру для лиття бетону "-1" ого поверху.
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    дякую, ну рухаються то добре, що не стоїть все на місці, але ж надто повільно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Всім привіт, маю кілька свіжих фото. Щодо темпів будівництва, то чи був в когось досвід тиску на забудовника? Може пан Михайло може нас проконсультувати?
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  16. Думаю, що не зможети по об'єктивних і суб'єктивних причинах. Договір говорить про штрафні санкціі за затримку, але з посиланням на не дійсні закони. З іншого боку, Ріел відкусив шмат пирога, який не взмозі швидко прожувати. Поки він не здасть хоча половину розпочатих в 2014-2015 роках обєктів і не буде починати нових, тоді , може, діло піде швидше. У Ріел багато проблем як у Львові, так і в Києві. Реально можна впливати тільки на якість робіт в самих квартирах .Як що вас туди пускатимуть в процесі будівництва.
    Неймовірний варіант - більшість інвесторів черги подають судові позови за невиконання договірних зобов'язань і забудовник змушеней реагувати. Все інше- 'як з гуски вода. Ви вже відпрацьований матеріал. Ви вже вкладаєте гроші і психологічно вам важко відмовитись від прийнятого рішення. Забудовник вважає, що нікуди ви не дінетесь з підводного човна. Співчуваю.
     
  17. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Доброго дня, дякую за швидку відповідь. Як на вашу думку чи має зміст пригрозити репутаційними втратами, типу негативних постів і коментарів у фейсбуку, форума ітд?
     
  18. Якщо зможете організувати потужне ФБ і ЗМІ висвітлення стану речей з будівництвом ЖК, подіє, але не відразу. Але потрібно, щоб долучилось хоча б 15-20% інвесторів, тоді це матиме ефект. Тут немає потужних лідерів суспільної думки (ЛСМ, або ЛОМ (російською)), які зможуть самотужки витягнути цю проблему, тому масовість на початках дуже важлива.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Теж мені, консультанта знайшли, його думка суб'єктивна і помилкова ) А на фото щє один поверх перекриття зробили.
     
    Останнє редагування: 14 сер 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Висвітлення ЗМІ організувати можна.
    Є знайомі журналісти, ласі до подібних історій.
    Із ФБ складніше.
    Якщо це не порожні балачки, запрошую в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)