ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. dmitriyludwig

    dmitriyludwig Active Member

    21.05.2018
    20180521_182448.jpg 20180521_182453.jpg
     
  2. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

  3. dmitriyludwig

    dmitriyludwig Active Member

    Получається для 2 та для 3 секції. По 4 тільки палі видно
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так чим більше фото з різних ракурсів тим краще, зрозуміло що до чого, тому якщо ви часто буваєте поряд з будівництвом - фотайте і діліться. Думаю усі будуть вдячні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Так, попри їхні обіцянки ми на ту дату і розраховуємо.
     
  7. dmitriyludwig

    dmitriyludwig Active Member

    В перше бачу рух на буд майданчику
    23.05.2018
    20180523_182625.jpg 20180523_182620.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Виходячи з аналізу поточних темпів робіт фактичного об'єкту та підсумовуючи статистику інших наближених об'єктів - в кращому випадку 2021 рік... Можливо ситуація змінитися із залученням послуг допоміжних субпідрядників (
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Сподіваємось що ситуація покращиться коли доведуть до ладу решту черг. Поверхи лити то швидко, думаю до морозів всі, або більшість поверхів залиють.
    Вони за два місяці планують розпочати продаж 6-ої черги.
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    щось дуже песимістичний настрій у вас. Цікаво, а саме зараз при продажі які строки озвучують?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Що планується в 6-ій черзі? Житлова, комерційна чи загальна?
     
  12. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Надіюсь об'єкти 6-ої черги не опиняться на місці т.з. школи...
     
  13. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А як ви провели цей аналіз?
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Житлова.
     

    Вкладення:

  15. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Маю нагоду ЩОДНЯ спостерігати за будівництвом інших об'єктів у виконанні ІНШИХ компаній і також ЩОДНЯ (спеціально дня Вас під фразою ЩОДНЯ розуміється робочі дні) спостерігаю за будівництвом 5-ої черги, інвестором якої також являюся. Після чого СТВЕРДНО можу зробити висновок, що такими темпами і з такою к-стю робочої сили та техніки, я і інші інвестори зможуть розпочати робити ремонти не швидше 2021-го року (це в кращому випадку). Однак, як зазначав швидше, що можливо будуть залучатися ще допоміжні сили та засоби...
     
  16. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Також ще хочу зазначити, що інвестуючи на початку 2017 року, чітко освідомлював, що об'єктивно можу розраховувати на закінчення будови в 2020 році, незважаючи на заявлену на той час дату 2 кв. 2019 року. Однак за останні місяці зрозумів, що поки не з'явиться в РІЕЛа новий проект, з якого будуть акумулюватися кошти в тому числі і 5-ту чергу, темпи будуть й надалі невтішними...
     
  17. SerhiiKovalskiy

    SerhiiKovalskiy Active Member

    Та сама історія і у мене.
    Інвестуючи рік тому, мене попередили бувалі інвестори, про те що протермінують здачу мінімум на півроку.
    Тобто ми і розраховували на зиму- весну 2020-ого.
    До-речі, я слідкую за рештою форумів стосовно цього жк. У дописувачів з попередніх черг були ті ж самі проблеми. І з започаткуванням нової черги вони тішились що будівництво їхньої пожвавиться.
    Що ж, слідкуємо за майданчиком, чекаємо.
     
  18. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я дуже сподіваюся, що допоміжні сили і засоби будуть притягнені. І погоджуся з вами, що в цьому нам допоможе новий проект. Тим паче, що новий проект вже є - це " Львівська площа" в Києві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Та це МММ якийсь :)))
    А на що сподіватися жертвам покупцям наступної черги? А де ж поділися гроші із продажу черг, що будуються? А як лохи закінчаться - тоді що? :scratch_one-s_head:

    :sarcastic_hand:
    У Києві продаватимуть, а у Львові на ці гроші будуватимуть? Чогось більш тупішого - годі й придумати. А за який же шиш тоді у Києві будувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Ви інвестор 5-ої черги даного жк?
     
а де твій аватар? :)