ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можливо вам краще відправитись на пошуки на форум дизайнерів? Сьогодні ви там зможете знайти 1000 портфоліо і обрати для себе кращий варіант. В середньому, на днях дізнавалась, вартість дизайну 20-25$/м2.
     
  2. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я в інста собі зробила поміточки дизайнерів, які мені подобаються, двох відмітила крутих. Зараз з одним веду перемовини, якщо домовлюсь по ціні, то зможу і порадити.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Розкажіть і нам що до чого, кого знайшли, скільки коштує метр дизайну. Цікаві всі подробиці. Можна і посиланням поділитись!
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Просів ринок мабуть, бо раніше така вартість була лише у студентів, а професіонали завжди брали більше. Хоча кінцева вартість квадрату прямо пропорційно залежить від загальної квадратури приміщення.
     
  5. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Взагалі кожен дизайнер ставить свою ціну за квадрат, враховуючи особливості планування, а також об‘єм робіт. Додатково зажливе ТЗ. У мене вийде 40$/квадрат у одного, і 30$/квадрат запропонував інший. Але у них зовсім різні проекти.
     
  6. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Просів - факт. Причиною тому є те що багато самоучнів, багато студентів, особливістю є те, що вони виконують свою роботу не гірше профі.
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  8. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Краєвид звісно бомбічний. Сподіваюсь у подальшому не позабудовують. Все таки люблю я безмежно наше прекрасне та красиве місто Лева.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Там вже нічого не зіпсує той краєвид, хіба що, щось знесуть, але то наврядчи. Будемо насолоджуватись нашим краєвидом у когось на террасі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У другій секції п’ятої черги триває прокладення мереж опалення
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що в другій секції п’ятої черги ЖК «Велика Британія» триває прокладення труб опалення у квартирах. Про це повідомив керівник проекту Олег Мельник.

    Паралельно у першій і третій секціях розпочали оздоблення місць загального користування, триває шпаклюванню стін та укладання плитки на сходових майданчиках.

    Додатково повідомляється, що у першій секції завершили встановлення вхідних дверей.
    Також, за словами керівника будівництва, майстри розпочали роботи з улаштування фундаменту для будівництва паркінгу (блок Б).
    ЖК «Велика Британія»: у другій секції п’ятої черги триває прокладення мереж опалення | РІЕЛ
    10.jpeg
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я можливо скажу щось не так, але сходові марші я б здешевив і не клав плитку, а залишив бетон. Це не добре і не погано, просто мої думки.
     
  12. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    При будь-якому дизайнерському рішенні все виглядатиме чудово, я вас завіряю. Особливо якщо ви зараз живете не в новобудові, то для вас контраст буде надзвичайний.
     
  13. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Верхні поверхи 100% залишаться зі своїм краєвидом. За це можете не хвилюватись, навіть якщо коли-небудь буде будуватись будинок, він не буде високим.
     
  14. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Коли заходжу до парадних у старих будинках то відчуття двозначні, з однієї сторони жах, з іншої розумієш, що це цінно, бо будинок має свою історію.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Контрасту для мене не буде, а от щодо дизайнерського рішення - згоден. Новобудова, новий ремонт - це завжди гарно.
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви стверджуєте про невисокі будови, там по місцевості неможливо зробити це, чи просто влада міста ніколи не допустить? Чи ви не знаєте?
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У місті має бути дві грані: і нове, і старе, і індастріал, і щось історичне. Наше місто гарне, завжди повно туристів, але мені, як мешканцю, вже хотілось би, аби більше новобудов з‘являлось.
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  19. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Згодна з вами, місто з новобудовами ніби перероджується, з‘являється новий, свіжий подих. Я також ЗА новобудови по всьому місту, але центральну частину краще не чіпати, там своя цікава історія!
     
  20. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Чи то час швидко промайнув, чи то я відстала. Наче нещодавно був вже відеозвіт, але зьомки класні, можна ще. Щодо будівництва, дивлюсь по звітам також все добре, наче встигають в оговорені останній раз сроки.
     
а де твій аватар? :)