ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Москалихо, ну досить вже видавати з себе львів'янку
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    та яка тобі різниця якою мовою людина говорить? Ну робить вона помилки, можливо тільки вивчає, навпаки респект. Але ж просто вже не має до чого придовбатись.
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а я поважаю ікеа, недорого і достатьньо якісно, а дрібниці для дому взагалі дуже продумані і незамінні іншими брендами. Але ж ти певно аристократ і купуєш золоті унитази в італії
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Золоті унитази, ковочка, ікеа. Де вас таких понабирали?
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    ІКЕА, то не мрія, то буденність студентів, молоді, якщо ти не в курсі. Я не обираю меблі ІКЕА, хоча маю декілька крутих комодів, столів від них, а от тобі б радила замінити свої совкові меблі хоча б на неї, якщо грошей вистачить.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Згодна. Хоча б для людей є альтернатива. Якщо зібрати квартиролук від них, то виходить дуже стильно і зовсім недорого.
     
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Курко, та в мене меблі з натуральних матеріалів - метал і дерево. То ти нюхай своє дсп всрате. Відразу видно що ти тупенька нікчема, яка ніколи ремонтів і не робила. По-перше не маєш бабла на власну квартиру і ремонт. По-друге, не маєш хахаля
     
  8. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ви не переплачуєте, бо вони мають партнерську угоду і отримують свій %, але лише за встановлення та логістику. Проект та все інше робиться по місцю головного офісу.
     
  9. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Багато парних робіт можливо виконувати на об‘єкті, особливо, якщо це дозволяють погодні умови. Подивимось, які бригади запустять на будівництво наступними.
     
  10. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Слухайте, а до чого тут львів‘янка вона чи ні. Чи у Львові не мешкають люди з усієї України, чи вони не мають права тут мешкати бо якийсь Лукап проти?
     
  11. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Омг, я навіть і не помітив, бо не суть оте подвоєння. Тут 100% зрозуміло, що тут робить цей голубчик, як бачимо йому вже писати немає про що, тож як може так і ...
     
  12. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ви зробили мій день! Так, сидить він на золотому унітазі і відписує щовечора на гілку форуму свої повідомлення..
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Валет, від тебе вже дуже сильно смердить оселедцем. Хоча ти вже писала що робиш манікюр. Електрик задньоприводний. Електрикиня, даруйте
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Цікаво, навіть ніколи і не замислювалась над тим, що можна свій бізнес вибудовувати таким чином, це ж не товарка, яку продають по всій Україні, зазвичай людині значно зручніше підійти в офіс під домом, ніж оговорювати всі подробиці онлайн. Я розумію, що у сучасному світі технологій все вибудовується по-іншому, але все однак, ще не всі готові перейти у такий режим.
     
  15. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    А як по вашому будують інфо-бізнес, по всьому світу? Франшизи, то дещо інше, але так само продають свій бренд іншим і отримують % від того.
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Франшиза то одне, партнерка то інше, а товарка то взагалі зовсім інша історія. Я товаркою займаюсь, як хоббі, мені подобається, бо це цікаво. Мені цікавий сам товар яким я займаюсь. Склад не у Львові+додатково з-за кордону іноді замовляю. Справа йде нормальними темпами.
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У ТРЕТІЙ СЕКЦІЇ П’ЯТОЇ ЧЕРГИ ВСТАНОВЛЕНІ КВАРТИРНІ ДВЕРІ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що в третій секції п’ятої черги ЖК «Велика Британія» встановлені квартирні двері. Про це повідомив керівник проекту Олег Мельник.

    Додатково повідомляється, що у четвертій секції завершується розведення опалення та залиття стяжок.

    Також, за словами керівника будівництва, у тій же секції майстри розпочали оздоблення місць загального користування та замовили вхідні двері до квартир.

    Паралельно у третій секції залита стяжка підлоги на усіх поверхах (крім 1-го), та змонтовано вхідні двері до квартир.
    ЖК «Велика Британія»: у третій секції п’ятої черги встановлені квартирні двері - Будівельна корпорація RIEL
    7.jpg
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А яким товаром ви займаєтесь? Яка у вас маржа з однієї одиниці? Щодо франшизи, то мав не дуже гарний досвід. Ввязався у історію де обіцяли багато, а по факту вийшло, що я навіть франшизу ледь відбивав, але це мій досвід, не нарікаю.
     
  19. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ви про франшизу від Ріелу, то тут в кожного 2-го бота-агента вона є?) О так, могли ще й не так киданути, добре, що тил цілий)
     
  20. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    У мене тепер виникла необхідність у проекті з комунікаціями в зв‘язці з 3D візуалізацією. Без виконання будівельних робіт. Потрібні гарні спеціалісти. Треба порада. До особистого кабінету, будь-ласка.
     
а де твій аватар? :)