ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Валєт, про електрику ти так нічого і не сказав, а тихенько злився в унітаз.
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  3. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Декілька бригад, які не будуть заважати одна одній, точно запустити можливо. Наприклад, коли буде повністю завершено встановлення вікон.
     
  4. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Декілька бригад, які не будуть заважати одна одній, точно запустити можливо. Наприклад, коли буде повністю завершено встановлення вікон.
     
  5. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    А що з меблями? Можете порадити якусь фірму, яка виготовляє їх на замовлення? Кухня та спальня. А ще цікавлять дивани, бо з ними взагалі проблема, все однотипне, нічого цікавого.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Довготривалими в масштабах нашого будинку (комплексу) можна назвати абсолютно всі роботи, бо це не ремонт в одній квартирі! Відносно чого довготривалі? Моноліту?
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А от мені навпаки відомо, що полегшили роботу служби, і тепер процес введення будинку в експлуатацію став значно простішим та швидшим за часом. Оскільки інформація відрізняється, то перевіримо вже на власному досвіді згодом.
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Відкриваєте гугл і шукаєте. Не можу з таких питань... хто і що вам має порадити? Ви які меблі хочете, який фасад, яка країна виробник? Від цього ж все залежить, а тут питати, то пальцем в небо, не більше.
     
  9. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Я вам не консультант, і як, і Лукапа консультувати не збираюсь, але от щодо кухонь можу порадити хлопців, які добре працюють. Ще є фірма Полтавська по меблям, але працюють вони по всій Україні, я з ними співпрацював декілька разів на об‘єкті роблять свою роботу дуже круто.
     
  10. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Згоден, а от деяким і ІКЕЮ з Польщі норм замовити, дешево та сердито, хоча щодо кухонь не можу сказати що виходить у них дешево.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тут питання не постає в кількості бригад, які можливо запустити одночасно виконувати кожен свою роботу. Питання у тому, які бригади взагалі на сьогоднішній день можуть працювати на будівництві паралельно.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дуже цікаво, як вони з Полтави керують процесом? Тобто, у будь-якому випадку винаймають підрядників, і замовник по факту переплачує. Не вигідно, краще шукати одразу львівських меблярів.
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дивився минулого року у «ІКЕЯ», то у них меблі 16-ка була. Я люблю, щоб мінімум 18-ть, щоб хоча б не «хиталися» стінки)))
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    ріелівські парали
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У ЧЕТВЕРТІЙ СЕКЦІЇ П’ЯТОЇ ЧЕРГИ ТРИВАЄ ЗАЛИТТЯ СТЯЖОК
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що в четвертій секції п’ятої черги ЖК «Велика Британія» триває залиття стяжок та монтаж системи опалення. Про це повідомив керівник проекту Олег Мельник.

    Додатково повідомляється, що у третій секції розпочата робота з оздоблення місць загального користування і завершений монтаж дверей (крім першого і другого поверхів).

    Також, за словами керівника будівництва, триває облаштування фасаду будинку. Роботи виконані на 50%.
    ЖК «Велика Британія»: у четвертій секції п’ятої черги триває залиття стяжок - Будівельна корпорація RIEL
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Замість скринів було б цікавіше аби ви виявили хто може працювати в паралелі. Я з‘ясував: зовнішнє оздоблення будинку, вікна та ліфт можливо робити паралельно одне одному.
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод, ти олігофрен? Бо бачу ти пишеш, сереш та мочишся в паралелі. Вітаю.
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Комоди так, а от кухні хіба? У них є різні меблі і серії, але потрібно враховувати, що це фіни і стиль у них досить мінімал, якщо любите завиточки та классику то це не до них.
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Словарний запас закінчився, фантазія вичерпалась, нічого по темі написати не можете, бо навіть не в курсі, що то таке...ІКЕА...
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Як не в курсі. ІКЕА то мрія таких іпланів як ти, ну тобто неякісне дешеве лайно. Не сумніваюмь що на більше ти не здатна
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)