ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Сифони для сантехприборів використовую Viega, відмінна якість ПВХ, компактні, ціна відповідає якості. Вертельні крани зараз на ринку в діапазоні цін 120-150 грн всі хороші, але краще використовувати крани і трубки Albertoni, прихована розводка водопровода- Rehau без здешевлення шляхом заміни фітингів на більш дешевий (різницю між бронзою і латунню знаєте), система повинна бути єдиною. Якраз тільки но закінчив з цим питанням.
     
  2. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Заздалегідь попрошу Ink та Lookup залишити мої повідомлення без своїх коментарів. Не цікаво - проходьте повз, не засмічуйте ефір. Дякую за розуміння.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    19000грн тільки за систему? Треба прорахувати ще можливі економ варіанти, впевнений на ринку є щось більш вигідніше, навіщо переплачувати за бренд.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щось я занадто далекий від такого. А ви часом не прораховували в скільки обійдеться ще розводка проводки, якісні стічні труби та інші роботи?
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Давайте ви вже закриєте свою пельку на петельку! Бо вже тошнить від ваших недоречних текстів. Я пишу як думаю. То вам я Лукапа копіюю, то вас, тепер Цезар мене, а те що ви з Лукапом пишите за однією стилістикою не змінюючи її, разом обираєте слова, які так просто повсякдень не будеш використовувати, нормально?
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що ви можете порадити на заміну такої системи? Я не вважаю її необхідною у своїй квартирі, хоча, якщо б я чудово розумів всі плюси можливо задумався.
     
  7. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Згадав, де я це по-типу одним з останніх бачив, в сусідній гілці:
    Новобуди від Ріел. Які враження?
    Vsevolod: "Не поспішайте з висновками. Тут два в одному по-типу чоловіка пишуть відверту херн*, і ще намагаються вести діалог. Самі явно пруться зі своїх повідомлень, бо норм люди такого б не писали".
    А потім дружок почав задвігати тему по сантехніці:
    ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.
    JuliiZesar: "Шановні сусіди, можливо для когось буде корисною інформація з цього обзору. Мені подобається, як деякі сантехніки роблять цей вузол, по типу того як на відео. Все гарно пофарбовано, рівно, на висоті".
    Тяночко не пались)
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    «Згадав...», як добре коли мозок відсутній, і всі задачі людини за день зводяться до форуму львівпорт і деяких його учасників. Мені вас дуже шкода. По типу, як і Лукапа.... ой, Боже, вибачте Цар-горох, я сказала «по типу», тож і мене занесіть до свого списку. Ой, я ж забула, я і так у тому дурноватому списку. І? І що ж цим будете робити? Підітріть одне місце...
     
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Щось у Ольги аж підтікає, але он там електрик вже порадив по сантехніці вище

    Чому ви, придурашені, не заберетесь мовчки з цього форуму? Судіть самі, ніякої реальної конкретики від квартету псевдоінвесторів-ріелососів ніколи не було і немає. І навіть якщо взяти лукап-а та інкінк-а, які очевидно що остаточно флудом вбили ці теми, то ваш псевдо-діалог виглядає просто смішним. Чого ж ви не тусуєте дружньо в свої фейсбучні групи, закриті і контрольовані ріелом? Коли ви вже заберетесь з цього форуму?

    Я вам скажу, якби я хотів поспілкуватись по якійсь темі і натрапив на такий форум, де замість реальних покупців сидять отакі лукапи та інк-інки, а ще й псевдо-лохотронщики - я би пішов шукати інші форуми. Але це ж тільки ріелососи чогось далі намагаються тут постити і підтримувати свій дебільний діалог ні про що.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Вони "пруться" як казав Всеволод. Тьолочки пруться але й пробують робити видимість роботи, постячи якусь сантехніку крім Лільки чи Люльки. Ось ця остання особа чи амплуа трохи старанніше працює, регулярними дописами з фото та відеозвітами з офіційного сайту регулярно засрані теми. Лілька, по чому там зараз квадрат? Знижку даєте якусь з врахуванням карантинів й короняку?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Форум живе, вам то що з того? Якби не було попиту, то можливо б і гілки прикрили. А ось свої питання адресуйте у свою сторону. Що ви тут робите, НЕ інвестор, НЕ власник. Ніхто постить на форумі свої ніякі повідомлення.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви вже самі заплутались в усіх іменах, не знаєте, що писати та взагалі по суті повний нуль. Лягли під лукапа і радієте тому. Не дивно що у вас речення не пов‘язані між собою.
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  14. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Знижку? Точно бачу вирішили вкласти гроші в Велику Британію, то вперед Інк, відділ продажів працює, вам там нададуть всю необхідну інформацію, навіщо тут питати людей які не в курсі, які на сьогоднішній день ціни за квадрат, умови розтермінування. Тут ті, хто вже давно мають житло, а не збираються їм обзавестись.
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Але то тупа вівця, вони взагалі на жодне питання відповісти не в змозі.
     
    • Баян Баян x 1
  16. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Олю, не ламайся, по чому квадрат? З ніку Лільки строчити відосики можеш, а підказати ціну - ні? Давай по форумній дружбі, котлет не хочеш смажити, то хоч це підкажи, ну ж бо, падруго!
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не сваріться, між собою дівчата!

    Інк, інструкція для вас: заходите за посиланням, і дивитесь вартість квадрату, там прямо і написано у цифрах. Цифри - це такі знаки «1-2-3-4...»

    ЖК Велика Британія, Львов — Квартиры в новостройках — ЛУН

    Якщо це вам не допоможе, просите у мамки телефон, знаходите там набір цифр (що таке цифри, читайте вище), і набираєте дядечку або тітоньку, потім задаєте питання...

    +38 (032) 294 97 33
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    А чого в тебе москальскою мовою лун, уроде? Київський вилупок? ))
     
  19. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    О, дякую, оце друг я розумію. Слухайте, але в тому номері, що ви дали, є ще 7, 8 і 9, а ви мені тільки до 4 пояснили, а то решту шо таке, тоже цифри? Якщо так, то де їх брати, в мамки вони є в телефоні, не брешете?
    І кого все-таки питати, дядька чи тітку?
     
  20. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Який сайт гарний, барвистий такий... я ше таких небачив. Бо цейво форум, якийсь скучний по кольорах, коричневий, троха білого ше якісь чучуть. Чуєте, а чо пише "лун"? Може "міс" би мало бути, від слова місяць (луна)? І там якийсь другий номер, на 688 закінчується... знову ті незрозумілі карлючки, 6 і 8. То знову цифри? Мамкоооо!
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)