ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Не планую вводити ніяких рубрик, якщо в мене є питання я його ставлю і очікую відповіді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Льоня тут питання внікуди задає.

    Представився електриком, хоча вольти від амперів не відрізняє
    Попросив щось по плануванню (без конкретики)
    Попросив посилання на приватні групи

    Ніхто нічого йому не відповів, а він ще й більше в калюжу почав пердіти )
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Які приватні групи вам вже сняться? Я вам раніше відповів - ніяких особистих, по роботі та тощо речей, я з вами обговорювати не планую. Є ЖК Велика Британія - задавайте питання, інше - ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Льоня, не намагайся видавати тут з себе інвестора. Бо який ти електрик вже всі знають
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    lookup не намагайся видавати тут з себе інвестора. Бо який ти дурко вже всі знають
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  7. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    І який же я електрик, ану розкажи? З тобою неможливо вести нормальний діалог ти всю розмову зводиш на дно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Це пздць, поганий мабуть, бо жодної відповіді на конкретні питання. Чи ж не ріелососи хотіли тут спілкування?
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    «Мабуть» - от з цього і почніть. Я не лізу до вас, ви не лізете до мене. Залишимось на різних сторонах барикад. Сидіть далі в своєму офісі та пишіть ці недоречні коментарі, якщо вам так подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це його міссія на форумі Львівпорт, яку він, можливо і непогано виконує, оскільки виводить тут всіх людей. Але чи довго ще він протримається у такому режимі?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    та йому не важко, бути придурком багато розуму не потрібно
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вірна позиція, цим двом упирчикам не потрібно нічого доводити, бо їх задача проста - розкачати форум, а точніше людей на ньому, аби капусточки побільше рубанути.
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як на мене, то з тобою спілкуватись жодна нормальна людина не захоче. Ти ведеш себе як ображена дівчинка, якій обіцяли цукерку і щасливе подружнє життя, але обіцянки не стали реальністю, і тепер вона злиться, і де б не з‘являлась зливає свій яд на всіх підряд. То може ти баба лукап? Ти ж про це завжди кажеш, то може в глибині душі в тебе таїться це бажання - перевтілення?
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Псевдолох не пиши вже цю пусту маячню, вже не маєш що сказати, хоча і не мав ніколи. Йди манікюр краще зроби, або попроси електрика щоб тобі поремонтував твого вібруючого гумового дружка Цезаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Нема за що робити. Продажі впали, %-ки теж, тому псевдик пише із села, там нет гірший, тому нечасто тут зявляєтсья, мегабайти економить. А електрик зайнятий, він скважину бурлить десь на вул. О. Степанівни, шукає воду, бо РІЕЛ як завжди надурив... Цезар переплутав часи і поперся на північ, на печенігів, по дорозі Ольку з Гретою прихопив для розваги, теж ненаманікюрених. Велика дружня РІЕЛівська сімя, розісралась по світу...
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Сміюсь. «Не важко бути придурком», ну якщо ти придурок то не важко напевно. Припустимо хтось вимагає такої ролі для нього тут, тоді можливо і важкувато для нормальної людини.
     
  17. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    На що розкачати народ? Бабло тут ні з кого не сипиться, про свої чарівні скриньки з золотом ми мови не ведемо, банківські рахунки не виставляємо. Качати звідки?
     
  18. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    А що ви тут до того манікюру причепились? Ходіть зробіть собі, у чому проблема, Особисто я кожні 2 тижні навідую салон і роблю, і що далі? Заводь шарманку про брутальних та смердючих чоловіків.
     
  19. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Інк, ви знову все переплутали, з фантазією у вас нормально, проте навіщо скважина? Навіщо цей твій текст? Там вже вас хтось питав про суть поста, але ж ви не відповідаєте, бо суті, як і сенсу його немає.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ааааа, електрик з манікюром. Га-га-га!!!! АХТУНГ!!!11!

    Якщо відкинути перелогінену Зіночку, то я собі навіть уявити не можу, що приходить електрик кидати проводку, паяти з'єднання і гнути моножилу з манікюром. Іпать. Валєт, у тебе мабуть з інструменту лише вібратори і банки з вазеліном, виклики ж різні мабуть бувають )))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)