ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Думкою ріелососа можна знехтувати, або просто підтертися. Та й які там думки - якесь інстинктивне мичання відбросів
     
    • Баян Баян x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    в нашій країні гідні люди, але дехто як ти і справді тупий та огидний. Шкода тебе, але це твоя карма, відпрацьовуй старанніше
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шлюлька, не забудь запостити інформацію про завершення монтажу (десь так через пів року) і про початок фарбування цієї труби. Відпрацьовуй старанніше
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, вже зрозумів що на форумі не банять, і почав тут агресувати. Оце ти дібіл, не дай Боже, таке створіння з потойбічного як ти кому-небудь на шляху життєвому зустрілося.
     
  6. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Жодна адекватна людина не буде перечитувати всю вашу переписку. Навіщо ви тут перетворили форум на сміттєзвалище?
     
  7. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Який низький у вас рівень інтелекту, словникового запасу та рівень вихованості. Я звісно розумію що вам напевно багато років, і ваша освіта на рівні 8 класу, але це ж не привід на форумі показувати себе так, як ви показуєте.
     
  8. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Тут немає чого перечитувати, крім «задушевних» бесід деяких форумчан. Як каже мій малолітній син «це просто треш».
     
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    О так так, що ти мелеш тупенька. До твого відома школу я закінчив з медаллю, вчився на державному і маю диплом з відзнакою. І ніколи нікому нічого не платив. Тому давай про освіту не будемо. Розумію що тобі треба щось сернути. Про твою освіту питати не буду, бо в РІЕЛ йдуть самі тупі

    Ну а про інтелект взагалі краще не починай
     
  10. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Краще б мовчали про свої відзнаки в освіті, бо дивлячись на всі ваші дописи можна лише сказати, що ви невдаха у своєму житті.
     
    • Баян Баян x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну от знову ні про що. Що в лоб, що по лбу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Звісно невдаха, сидить тут строчить, а квартиру собі придбати не може... тупий і ще тупіший - його лозунг по життю. Лукап на заводі більше б заробляв аніж тут, до твого відома довожу.
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що тобі там по лбу б‘є? Бідолаха не знає куди вже примостити свою дупу і куди ляпнути, як вийшов з карантину. Смішно, бо на карантині тебе тут не було, адже контора твоя пішла у далеку подорож. Форумчани, проаналізуйте його дописи, хоча зрозуміло що ти тут робиш.
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Бугага. Так так так, чекаємо авторитетну думку Всеволода, Електрика і Зіночки (паходу її пароль десь загубили)

    Яка контора, тупенька? Ти вже заграла. Якщо ти знову про Ваш Дім - то це десь така сама шарага як і ваш Ріел. А тепер думай, якщо можеш
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Цікаво довго питав дозволу у свого шефа назати його контору «шарагою»? Ти на стільки примітивний, що твої тексти абсолютно однакові за змістом, якщо можна сказати що вони його містять. Давай вже щось новеньке, а то одне і те саме по кругу строчиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Бачу вже натренував твою нейронну мережу, пишеш в стилі, який завжди був в моїх месаджах про ріелососів. Я подумаю що вам наступне запрограмувати.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    От бачите, куди б я не зайшла всюди бачу нік «lookup”, і одразу ж розумію всю беззмістовність написаного вами повідомлення. То хто тут виводить тему в перші рядки пошукових систем? Звісно ви, то може це вас найняли РІЕЛовці бо тямлють нормально яким чином і що продвинути у маси? Це лише мої здогадки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Вже зрозумів всю цю тему, чому люди ходять по всім гілкам: намагаються віднайти корисну інформацію будь-де. А тут лише бла-бла-бла. КК=0.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Бачу, що ви пішли «подумати, що запрограмувати», навіть цікаво, коли повернетесь з якими новими словами та виразами вас очікувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Леонід, можете ввести свою рубрику по ремонтам, буду рад спілкуванню по темі.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)