ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Добре, коли все закінчується добре і на користь мешканця комплекса. Читаючи середину форуму, трохи зрозумів про яку квартиру йде мова. Тож роблю висновки, що все ж таки люди, які знають чого хочуть те і отримують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Цезар Марія Всеволодівна, хороша спроба, але я взнаю почерк. Це десь ближче до мети ріелу - лошки-інвестори, яким все-одно на якість і тому подібне.

    А що Люлька скаже на це все? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% тільки не консультуйте такого товарища як Лукап, собі дорожче буде
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не брешіть, 100% ту квартиру давно вже перекупили, ще не здивуюсь, що на неї чимало було бажаючих. А проблеми в ній були через недбалість власника, який експерименти з пліснявою ставив на камеру.
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Браво. Я вже неодноразово помічав таку поведінку людей нашої країни. Тупа худоба повну маячню видає як причину власного провалу. Можливо навіть не ріел тебе так здеградував, мабуть у тебе просто такі гени - тупої вівці.
     
    • Баян Баян x 1
  6. vityavitya

    vityavitya New Member

    Куплю 2-ну квартиру в 5-ій черзі крім 1 і 2 го поверхів.Без посередників
     
  7. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Дійсно, квартиру того власника вже купили і роблять у ній ремонт. Я хотів її оглянути, щоб придбати в готовому будинку, але вже можливості такої не було.
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Так її продали ще давніше, ніж пан задумався про купівлю ВБ чи підзамче. Ну от знову не сходиться. Адже, якщо вірити в чесність, навряд-чи пан мав би знати про історію тої квартири.

    Зрозуміло що електрик зальотний і не розуміє різниці між силою струму і напругою.

    Я все чекаю назви того об'єкту бізнес-класу, де теж все так понищено як і великій британії.
     
    • Баян Баян x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Навіть якщо зальотний, вам ніхто нічого не винен, ви як йолуп впиваєтесь і строчите одне й те саме, вам самому не противно від своєї роботи?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Бугага. В мене робота цікава, працюю за фахом - інженер. А строчу тут одне й те саме, бо й ви строчите одне й те саме - успішні історії інвесторів (щоправда нікому ще не збудували бо усюди шалене протермінування та й як показує практика - якість гівняна). Ок, буду намагатись трішки імпровізувати. Тільки ваш квартет реально грає один і той самий репертуар, а йолуп чомусь я. Сміх
     
    Останнє редагування: 16 чер 2020
    • Тупо Тупо x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грето, давай якусь розповідь про те як зародилась ідея "електрика"? Чи це вологі мрії? Чи це все вплив німецької індустрії короткометражної щасливих фільмів з хепіендом за участю сантехніків та садівників? Рольові ігри від ріелососів - новинка на ринку нерухомості.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Я от дивлюсь на коментарі отут Отзывы о ЖК Львовский квартал | Где в Киеве жить хорошо?

    І там є така собі Марія (Грета мабуть) яка пише в такому ж самому стилі як і "львівські інвестори"

    Мені от цікаво, як цих ріелососів набирали на роботу. Як взагалі вакансія називається? Мабуть "потрібні дебіли на неповну зайнятість". Га, Грето?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    А тепер з зовсім іншого форуму і про зовсім інший ЖК

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Вважаю, що лукап психічно хворий, і саме із-за цього він має такий неадекват в своїй поведінці. Його вже не вилікують бо всі психічні лікарні закрили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Інженер, гімноінженер? Каналізацією мабудь займаєтесь а я думаю чого такий матюкливий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Слухай, мужлане, досить про чиїсь сексуальні фантазії розповідати, давай на чистоту, ти маньяк? Хочеш дівку до себе загнати чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    36.6 - це нормальна температура тіла, і про неї казав ще містер Зе, то може це взагалі він тут веде з тобою діалоги, а ти і не здогадуєшся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, знову палишся
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Про психічно-хворого мені пише Юлій Цезар, і то вже не вперше. Ще твій клон Всеволод здається те саме постійно строчить. Кому що болить. Тільки не забудь свої транквілізатори прийняти на ніч
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Бо ти реально хворий, я і не перестану це повторювати. Психічно здорова людина такого писати не буде, і витрачати свій власний час на все це не буде. Що ще тобі писати? Що ти йобнути*? То це і так всім зрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)