ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Так зараз ти пишеш те, що я писав про вас, конкретно було про всеволода який живе з мамою, яка йому трулі пере. То хто ще вивертає? (цілком усвідомлюю що всі ріелососи є фейковими акаунтами які веде один фізичний ріелосос)
     
  2. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Я не консультую людей на форумі, я тут заради іншого. Мене цікавлять квартири у вашому ЖК, і я намагаюсь заздалегідь все продумати аби зробити вибір.
     
  3. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Повернусь до теми. У кого двокімнатна квартира, площею 68 з копійками? Мене цікавить, чи хтось планував собі перенести кухню у віддалену кімнату? Там поряд є «мокра» зона (туалет), тобто в принципі це можливо зробити, тим самим збільшити S самої кухні. Прибираємо один санвузол, вибиваючи стіну, і плануємо там кухню, яка матиме вихід на балкон. Вентеляцію звісно проводимо в середині квартири ховаючи все в короб. Це мої думки, маю намір придбати, якраз обмірковую.
     
  4. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я б не радила вам такого робити, бо змінивши вентиляцію в квартирі, вона залишиться не змінною по всьому вашому будинку, в конкретному випадку між вашими сусідами зверху та знизу. Самі подумайте чи то вам потрібно, порадьтесь краще зі спеціалістами, а не з людьми на цьому форумі.
     
  5. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Я ж кажу, що буде вентеляційний короб, який не дасть змогу просочуватись певним ароматам там де їм не потрібно. Просто в данному випадку я матиму можливість зробити кухню, як я хочу. Зараз розмірковую між двома варіантами у 5-й та 6-й черзі. П‘ята мені більш до душі. Квартиру братиму у знайомого (якщо п‘ята), то мені вигідно звісно.
     
  6. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Люди які професійно роблять ремонти вам підскажуть як краще все це переробити. І знаєте, чого тут питати про свою квартиру? Захотіли - зробили, все дуже просто.
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Перша секція:
    - тривають роботи з облаштування фасаду;
    - розпочаті роботи із влаштування мереж газопостачання.

    Друга секція:
    - будівельники завершують штукатурення стін;
    - розпочатий монтаж системи опалення;
    - майстри розпочали заливання стяжок.

    Третя секція:
    - будівельники продовжують виконувати штукатурення стін;
    - розпочатий монтаж системи опалення;
    - розпочали залиття стяжок.

    Четверта секція:
    - завершується монтаж вікон;
    - завершується монтаж системи димовидалення та вентиляції.
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
     
  8. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Так, дякую, я вже зрозумів що тут та до чого. Тільки досі трохи не тямлю навіщо цей весь цирк, хоча і маю сумніви, що це цирк... якщо розумієте про що я. По факту одні говорять нісенітниці ображаючи забудовника, інші просять призупинити коней аби хоча б добудували... зауважу, що перші не мають відношення до РІЕЛ на 100% і зізналися в цьому.
     
  9. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Тепер для розуміння, поясніть для цілісності картини: яка ваша мета перебування на форумі? Просто поспілкуватись? Нормальна людина за просто так свій час гаяти не буде.
     
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Так ріелососи просто не можуть зізнатися, бо їх тоді виженуть з роботи. Куди не плюнь одні інвестори і електрики, а на ділі...

    Та й про яке спілкування? Оцей набір мичання ні про що який тут генерують ріелоботи? Це ж просто якийсь генератор псевдо-тексу, lorem ipsum dolor.

    Кидаєш факти про особливості договору - "реальні інвестори" як пси починають гавкати. Раніше тут людина постила реальні факти про власну квартиру - всі реальні інвестори його бакланили. Купка псевдо-інвесторів топить лише в декількох темах, наявність яких продиктована лише потребою зверху, а не суттю розмов тощо. Електрика питаєш про електрику - зливається в унітаз. Тощо.

    І тут ще чогось зрозуміти хоче....
     
    Останнє редагування: 1 чер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ну і? До чого тут ваші трактати про одне і те саме? От до чого? Можете вже про щось нове розповісти?
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    А твої коментарі тут взагалі до чого? Вони ж одні й такі самі як і вся писанина ріелососів. Я з тобою не спілкуюсь взагалі, хоча розумію що пише одне й те саме одоробло з різних акаунтів. Давай вже електриком логінся, а можливо вартує сантехніком спробувати
     
  13. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Оце форум, оце люди. Ви зі сторони на себе погляньте, кожен вважає, що виглядає круто і правдиво. Скажу чесно, гидко читати тут lookup, MrjanaLylka з’являється рідко, Марії по типу набридло все це лайно, ну а Всеволод став зовсім непомітним останнім часом. Інші просто повз пробігаючи щось тут кидають... короче - цирк.
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    О ну твоєї експертної думки дійсно тут бракувало. Тепер все гаразд. Давай перепости з сайту ріелу, не більше 10 слів на одне повідомлення
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    «Людина» - це ви про Михайла і його терассу згадали? Це коли було? Нагадаю чим закінчилась історія: РІЕЛ видав йому нову квартиру, яка задовольнила всі його побажання. Тепер в ній будує своє життя його син, а він сам кайфує у себе на фазенді. Отака краса, малята.
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А з ким ти тут взагалі спілкуєшся? Хоча ні, хто з тобою тут спілкується? Згинь вже нечиста сила і свої пришман****і пости забери з собою.
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та ні, РІЕЛ всрався виправляти ті помилки, частина з яких виправленю не підлягала. От тому і зійшлись на розміні квартири. Тобто РІЕЛ вкотре підтвердив своє реноме шлакобудівної контори
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти тут не вякай. Йди котлетосів посмаж мені
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Подивитесь, і ви «підсядите» на цей форум, бо ще декілька разів зайдете, і вже буде цікаво прочитати хто та що тут пише. Гарантую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Не ображайтесь, що не надав вам консультації онлайн, на це є спеціалісти, які консультують. Ви вважаєте я не розумію для чого ви задаєте ці питання? Чудово розумію, тож розгортати цю тему не вважаю за потрібне. Таких «клієнтів», як ви краще обходити стороною, бо буде собі дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)