ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Біологічна зброя? Ви вважаєте що все це спеціально було зроблено? Хотіли скоротити жителів Китаю, але не розрахували і скорочують жителів всього світу.
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ой весело тут стане, бо зараз всі вдома посідають своїми дупами...
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На сьогодні вже зафіксовано офіційно 7 випадків і 2 з них летальні, нажаль! На мою думку це лише початок, дуже сподіваюсь що у нас не буде як в Італії.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тікати нікуди! Весь світ під загрозою. Сподіваюсь вірус швидко загнеться і багато людей не постраждає!
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На сьогодні все перекрили, завтра навіть Харків та Київ закриває метрополітен. Міжнародні перевезення і тд, думаю ви в курсі.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну а роботодавцю то треба десь гроші брати... тому державна структура - це державна структура.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Доречі, навіщо всі туалетний папір скуповують? Вогнище розпалювати чи що? Стільки приколів ходить з приводу цього повсюди.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Те що я вважаю, то я вважаю, кожен залишиться при своїй думці! Так, я рахую що 80% це те що зброя біологічна, а не природний вірус...
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Де Лукап? Щиро сподіваюсь, що на цього гімнюка ніхто не кашлянув... всім здоров‘я, та 36.6, і на разі я не про курс валют!
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Якби кожен мав змогу перевірити себе на той вірус, повірте, заражених людей було б набагато більше!
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Да, бачила той коллапс сьогодні в інстаграмі, всі ринули прямо в автобус, яких там 10-20 людей? Все битком набите.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Як навіщо? Маю три варіанти:

    1. Маску для обличчя роблять
    2. Чхають и викидають одразу (замість серветки)
    3. Користуються в туалеті, багато їси - багато сер**ш..
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можливо, але нам всім прийшов час задуматися про те що ми робимо і як то впливає на навколишній світ.
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що там у нас на будівництві? РІЕЛ також пішов на карантин, чи то їх поки не стосується?
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Може застряг десь у Єгипті на кордоні, та вирішив не повертатися та залишитись там під пальмою.
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ми всі підвязані, і перехворіють їм всі у той чи іншій формі. Старі помирають бо неветримують того вірусу, молоді здається лише з патологією. Все буде добре, не хвилюйтесь.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я вже для себе прояснив. Всі взяли приклад з австралійців які ринулись скупати папір, але їм його Китай поставляв, а на початку карантину вони розуміли, що той перестане це робити. А наші просто стадо!
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну вчора ще ніхто нікуди не пійшов, всі працювали на своїх робочих місцях. Зараз забудовники думають чи зупиняти будівництво, чи продовжувати.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Може й так, тури то дешеві, чтому ж не скористатися такою можливістю. Тим паче я так розумію що лукап рідко мандрує по країнах.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Прочитав цікаву статтю, будуть зачинятись всі будівельні компанії на карантин, заздалегідь вже розумію що сроки перенесені будуть. У всіх. І не потрібно демагогію розводити. Головне, щоб всі живі та здорові були.
     
а де твій аватар? :)