ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Огидно читати цей форум. Направду, стан речей в нашій черзі критичний. Якщо ще швидше я анонсував весну 2021 рік, то тепер все виглядає набагато гірше.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого ви до того РІЕЛа придовбалися? Перш ніж гнати на всіх людей, які тобі навіть не знайомі, ввімкни свою голову і подумай чи варто то взагалі робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що ви маєте проти нашого рівня медицини? Цибулина-сало та часник справді творять дива, ми ж українці, тож і лікуємось по-українськи!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Де гірше? Ви собі понапридумували всякого і крокуєте за тим. Давайте розберемось, на справді будівництво йде, хоча і не такими темпами якими б могло б йти ( не буду торкатись теми інших новобудов компанії), а що та на скільки затримають невідомо. Будемо сподіватись на краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Пропаганда лоховоства від Ріелу продовжується. Терпіть інвестори, несіть бабки, всі інші забудовники такі самі. Головне як можна бути таким терпилою по життю і працювати на такій роботі. Висерки ріелу не розуміють що вони таким чином сприяють деградації країни. Це все-одно що покривати рецидивістів і насильників, вбивць, грабіжників, порушників. Наскільки ж то треба бути опущеним аби займатись такою діяльністю, хай і за гроші. Квартету ріелососів дійсно вартувало би розібратись, у собі, але це не можливо
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    9 місяців протермінування і ще анонсується не менше року. Що вам заважає збільшити кількість робітників і закінчити будівництво??? Я вже мовчу про якість робіт. Фасад 1-ої секції - взагалі формальність. Хто так робить??? Думаю, що РІЕЛ підходить до банкрутства...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не лякайте задарма людей, і так паніка у народу з цим вірусом, ви ще про банкрутство співаєте. Все у забудовника нормально, судячи з кількості жк які будуються і плануються. А за протермінування забудовник сплатить по повній, ви і так про це в курсі.
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    почніть з себе, розберіться вже у своєму багні
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сьогодні дивилась Комаровського, невтішно це все...
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Трьом сантиметрам? Лукап, йдіть в дупу, і не дивуйтесь чому з вас всі сміються коли ви штанці знімаєте. Три см це ні про що.
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Коронавірус - найбільший маркетинговий хід останніх років. Фарма добре наживеться під час цієї грипозної компанії.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ліки всюди однакові, система лікування різна. Якщо той вірус дійде до нас, то шкода наших діточок. Бо лікарі у нас, м‘яко кажучи - ніякі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та все далі марить сантиметрами.

    А от тема про банкрутство РІЕЛу досить актуальна. Ця піраміда трималась на грошах довірливих кліентів і масовості проектів. Просто РІЕЛ не може будувати конкретний проект допоки не збере достатню кількість грошей, а це можливе лише якщо взяти бабки з якогось іншого проекту, або дочекатись коли всі покупці виплатять усе за договором. Це реальна бетонна піраміда, в якій нові черги прикривають старі, а от яким чином закривати нове будівництво - це мабуть велике питання. Тому і така пропаганда на форумах від віртуальних інвесторів. Якщо не буде критичної маси покупців - все тупо завалиться. Як виявляється РІЕЛ взагалі немає власних коштів для будівництва, тільки армію недолугих ботів
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Думайте що кажете, єдиний хто псує репутацію країни, я б сказав українського народу, а особливо нашої мови - це ви Лукап. І не потрібно перекладати на когось відповідальність, починайте з себе.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ні-ні-ні, я сподіваюсь що не буде ніякого банкрутства, ви в своєму розумі? Такого я аж ніяк не очікую, нехай будують, хоча б до 22 року, але тільки не банкрутство!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Паніки сьогодні нагнали ще більше. Мені цікаво як в Чернівцях на разі відрізняють звичайний грип, ОРВІ та корону? Хтось в курсі.? Інформації з приводу цього ніде немає.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не втішний рівень медицини, рівень лікарів, які випустились з вузів чи народні методи лікування? Ви уточнюйте, а то не зрозуміло.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну навіть якщо все так як ви описуєте, то все одно до чого тут банкрутство? За вашими словами, я завтра можу стати забудовником, позбирати кошти та зникнути у небуття? Ні, не хочу в це вірити. Ви все так обкрутили, ніби РІЕЛ, і справді завтра збанкрутіє...
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Не треба тут маніпулювати термінами. Будь-який мислячий інвестор може зрозуміти, що затримка з 2017 до 2019 року призвела до втрати на вартості ремонту 150-200 баксів за м2. А тепер рахуємо. Оренда за 2 роки, хай по 300 паперів - це 7200. Ремонт 45м2 це ще додаткових 9000. 16200 баксів втрати. На більших квартирах втрати 20к. Ти подумай всеволод, якщо я підійду і витягну у тебе з кишені 16200, то ти скажеш що це норм? РІЕЛ кидає на великі бабки, за таке має бути відповідальність, просто великому бізнесмену ніхто не хоче настукати по губам. А якщо взяти тисячу квартир новобудов РІЕЛУ, то це 1 мільйон 620 тисяч баксів непрямих і прямих втрат. Що би зробив твій бос якби його так хтось нагнув? Правильно, тому ви тут так завзято і строчите
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я з вами згоден, що для людини яка орендує житло та вклала гроші в новобудову це великі гроші, та для всіх це великі гроші. Лукап, особисто я досі сподіваюсь що все буде добре, і все добудують, і паралельно я не розумію навіщо наводити паніку можливим банкрутством компанії...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)