ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Кого? Гретку пустили? Оце насмішили, Лукап ти ж раніше по колу пішов, зверни на це увагу...повія всесвітнього масштабу. На таких як ти зараз є попит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ось тут з вами погоджуюсь, хоча і удар ви нанесли по тому самому місцю. Але дійсно, в житті такі ображені люди намагаються вилити свою біль та злість на будь-кому іншому, будь-де.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а чому, ну цікаво ж що його недалека голова придумала
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а може киянка?
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    пропозиція слідкавати за своїми майстрами, щоб все не засрали під час ремонту
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Може і киянка, не вчили в школі як вірно відміняти жителів Києва, знаю лише як відмінити жителів Львова. Головне щоб не вставляли букву «ф», як це зробив лукап, бо нагадує цим колишнього президентика, який здриснув у небуття.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Та ну його, аби попиз***ти, це хіба бесіда дорослих людей? Дитячий садок тут розвели і крапка! Хай-хай продовжує у тому ж дусі. Безтолкова людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Отож, не було б йому щастя ображати народ, так йому його маленьке нещастя допомогло! Блін,пишу і сама собі дивуюсь. Давайте вже закриємо ці тупі теми та обговорення, і поставимо це все на ігнор!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви чого тут всі наїлися? Ще піс*н лукапа не обсудили? Мене зараз знудить. Лукап прикрийте лавочку, скажіть вже дамам скільки там у вас сантиметрів, нехай заспокояться.

    P.S. Якщо не соромно за свого «друга» звісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод, чоловік ніколи б про пісюни не говорив, це взагалі не чоловіче слово. Ти знову і знову видаєш хто ти насправді, через 4 дні - твоє свято (якщо святкуєш звісно це совкодрочерство). А пенісом тобі треба по лобі стукнути, може порозумнієш
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    О Боже, ні, не потрібно! Мені ця інформація ні до чого, ще потім спати не зможу... хай це залишиться при ньому і буде його секретом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Зупиніть землю я зійду! По-перше, дійсно це не чоловіча тема, ви ж можете говорити лише про жіночі геніталії... по-друге тема чоловічого органу- то наша, дівчача одвічна тема. По-третє, давайте закриємо її. Щодо тебе лукап, всі все зрозуміли з твоїм розміром.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Давайте вже про той коронавірус краще поговоримо, адже ми всі скоро крякнемо, тож об‘єднаємось і утворимо щасливе коло любові та миру! Любі друзі, кохаймося, бо ми того варті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    То не треба було починати. Я розумію що навіть трьом сантиметрам Грета би зраділа, а ніхто не пропонує ))
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дійсно, такий чоловік як ти лише х**ми може обікласти, оце справді по-чоловічому, так? Вже б не пиз**ли! А по лбу кожен стучить чим звик, і не потрібно свій досвід передавати мені на форумі, не цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що про нього казати, звичайний грип проте іншого типу, роздули бочку на весь світ - помре не більше народу аніж кожного року від простого помирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап не обов‘язково було наголошувати, що у вас 3 сантиметри! Шкода дуже вас, але дійсно тепер все зрозуміло, і образки ваші хто чоловік а хто ні... тепер може поміряємось, ваші 3 см обов‘язково виграють трофей.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти тупе одноклітинне створіння і не вловлюєш суть написаного. Ріел понабирав повних відбросів. Я думаю в ваш офіс можна водити наукових працівників, це явище треба досліджувати.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ти себе у дзеркало бачив? чмошник
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не все так просто, особливо з нашим низьким рівнем медицини є про що хвилюватись
     
а де твій аватар? :)