ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Будемо у новинах читати та відслідковувати по датах, а що робити? Легше стане коли повністю вікна встановлять та займуться проводкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Є тут модератори, просто самі форумчани роблять рейтинги їм, виводять гілки в топи, а вседозволеність дає можливість це все робити швидко. Тож сайт процвітає, вартість реклами зростає. Все просто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А чим легше? Що фінал буде не за горами? Можливо, проте мені б хотілось мати можливість відслідковувати кожну стадію бачучи що відбувається безпосередньо на будівельному майданчику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    чому тоді не банять за нецензурщину?
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Нормально так всі влаштувались. Хоч прозорий маркетинг, хоч агресивний, хоч чорний піар аби прокачатись у гуглі. Круто наш народ живе, дуже круто.
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не прослідкуєте ви за всім ходом будівницта, ніяк у вас того не вийде! Навіщо ці балачки? І Лукап не прослідкує, і ніхто взагалі. Будемо отримувати квартиру там все і оглянемо! Одразу ж занотуєте якщо щось піде не так.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Просто є різні форуми, з різнем рівнем дозволеності, у нас так. Це можливо і на краще, аніж пусті гілки і мертві теми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я ж дав відповідь на ваше питання. Все робиться задля реклами, а це в свою чергу гроші! Навіщо забанювати тих хто приносить гроші? Не логічно.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зрозуміло, що ніяк не прослідкуємо, але ж все одно цікаво дивитись на процес будівництва, а як там буде далі не знаю.
     
  10. DenCh

    DenCh Member

    Ем...

    Здати мали? в 2018-му?

    На фото готовність відсотків 30 +\-.

    Бригади будете в дитячих садках шукати?... якраз підростуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. DenCh

    DenCh Member

    Одразу хочу попросити вибачення у справжніх інвесторів.

    Сподіваюсь, що все добудують якомога швидше

    Усім добра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Задля реклами не все робиться, просто виводять форум в ТОП, хоча я не дуже розумію всі ці схеми технологічні, знаю що сайти приносять власникам гарні гроші щомісяця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Звіт буде завжди, тут не варто перейматися, так само ви зможете дізнаватись що і до чого на разі відбувається по будинку. Взагалі не бачу проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тож пійдемо і будемо шукати, якщо знадобиться. Поки темп гарний пішов, а щодо скільки побудовано, то так, ми знаємо про це. Нічого нового...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. DenCh

    DenCh Member

    Можна більш розгорнуто про темп? По фотозвітах з лун я за 3 місяці змін не бачу.

    Покрівля, стяжки, дренажна система, внутрішні мережі водопостачання, поштукатурили стіни... що сам зробили за цей час?

    Коли на вашу думку здадуть? Які зараз офіційні дати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Знайшли де звіт дивитись, на лун.. зайдіть до особистого кабінету. Про будівництво монолітне максимум що ви можете побачити - це зміни робіт поверхами вище. І тепер такий звіт нас чекатиме надалі: ведуться такі-то такі-то роботи на такому-то такому-то поверсі. Це я порівнювала з іншими звітами забудовників у кого такий самий процес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. DenCh

    DenCh Member

    Дякую за вичерпну та чітку відповідь.

    Тепер я знаю, що "ведуться такі-то такі-то роботи"..

    Здадуть я так розумію "тоді-то тоді-то"?

    Темп вражає, інвестори можуть спати спокійно, ще раз дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Детальна інфо є у дайджесті.
    Якщо Ви не інвестор то слідкуйте за сайтом забудовника. Ось остання інформація:
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у третій секції п’ятої черги ЖК Велика Британія фахівці розпочали монтаж вікон. Паралельно, у другій секції ще продовжується монтаж віконних конструкцій. Про це повідомили у сервісному відділі корпорації. Окрім того майстри завершили штукатурні роботи у місцях загального користування на останньому поверсі у першій секції.

    Водночас, за словами працівників РІЕЛ фінішує процес влаштування огороджень на балконах та лоджіях у другій секції. Паралельно, у третій та четвертій секціях, фахівці завершують влаштування рубероїду на даху будинку та монтаж інженерних мереж (димовидалення, води та каналізації).
    ЖК Велика Британія: у третій секції п'ятої черги розпочали монтаж вікон - Будівельна корпорація RIEL
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю цікавиться, бо немає доступу до дайджесту. Це нормально, адже здебільного ідуть внутрішні роботи і зовні виглядає наче нічого не змінюється
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю до літа здадуть, але дороблювати ще будуть потім. А ми поки будемо ремонти робити і права власності оформлювати.
     
а де твій аватар? :)