ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    То як вклали, то радійте, молодець, поставте собі пам‘ятник нерукотворний і любуйтесь їм. Мені пофіг вклали ви там щось чи ні, от реально кажу п-о-ф-і-г!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дійсно, тупий! Маю власний бізнес, інвестував в 2 квартири, ще одну придбав, зараз роблю ремонт, і все це за рік, дякую Богові та дружині! А чого в своєму житті досягли ви? Зі своїми висловлюваннями і так ясно що нічого!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це вас досі дивує? Людина хвора, що з нього взяти, нехай хоча б тут пише, може весь глузд не з‘їде з місця. Мене вже дуже напрягають діалоги з лукапом, тепер я розумію людей які живуть з шизофреніком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Роблячи висновки з вашої мови, то наврядчи свої «бабки» ви вклали, скоріш за все спизд***и, хоча сумніваюсь що ви хоч на щось у своєму житті назбирали чи заробили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Псевдолоде, та ти можеш там в чому завгодно собі сумніватись, але коли бізнесмен вже не в перше дякує дружині, то все стає зрозумілим. Акаунт всеволода веде така собі Зіночка, з вологими мріями про віртуального бізнесмена-всеволода. Але все ніяк не пре, та й звідки йому взятись. Серед "інвесторів" ріелу такі навряд чи є
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а ти що жінконенависник? Невже бізнесмен не може буди людяним? Не всі ж такі свині як ти
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    але ж і зараз потрібно кудись гроші вкладати? у яку сферу рекомендуєте?
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А де ви пропали? Звільнили з нового року, чи що? Чи забухали бо одинокий і нікому непотрібний покидьок? Лукап, якщо маєте дівчину з якою можете сходити у кіно, сходіть на фільм «Різдво на двох»... там є для вас послання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    • Баян Баян x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У мене немає мами, придурок! Краще б ти здох! Ти вже настільки задовбав, що єдине моє бажання це вибити з голови твоєї всю дурь!
     
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Дихай глибше, клоуне
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Добре Лукап, а от тобі було обов‘язково зараз відписувати? Вставити свої 5 копійок це святе, так? Без цього аж ніяк неможливо прожити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Куди я їх вставив то? Здається ти остаточно попливла і загубилась у тих всіх акаунтах зіночок, грет, та іншого ріелосміття
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Куди вставив? Подивись уважніше, ти їх всюди вставляєш, до того ж не тактично, а просто з усім своїм лайном, але добре що ще вистачає мозку лаконічно писати, а то б твої простирадла ніхто б не читав!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    давно я так не сміялась)
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    фу, не забувай - у цьому житті все повертається...не кликай до себе біди
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Йому вже напевно нічого втрачати, все що можна було - загубив, вовк-одинак, людина яка нікому непотрібна, лише так вважаю щодо нього, і саме тому можна читати суцільні дурниці написані з його аккаунта!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Навіщо ви перед ним вихваляєтесь? Людина, яка в своєму житті нічого не досягла, палець об палець не вдарила, яку влаштовує їзда на жигулях ніколи не зрозуміє як можна заробити гроші та пійти вгору у всіх сферах свого життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Мене вже в ньому нічого не дивує, максимум визиває в мене жаль, щодо шизофренії, то я з вами погоджуюсь. Зовсім здоровий глузд втратив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тут одні пусті балачки, взагалі нічого корисного та змістовного по 5-й черзі немає, гілка форуму мертва...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)