ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Shakti

    Shakti Member

    Згинь з нашої гілки =)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Тупо Тупо x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. ☠️☠️☠️☠️✌️
     
  3. Пані, це публічний форум. Створите свій сайт, там і будете командувати. А так терпіть або не приходьте на публічні форуми.
    А якщо правда колить очі, то будуйте так, щоб до вас не було претензій. Поки не перестаньте гнати халтуру, брак, до тих пір я буду вашим кошмаром.
     
    • Подобається x 2
    • Тупо x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Баян x 1
  4. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ой, Михайло Хомич, ви як завжди, в своєму репертуарі: все погано, ми всі помремо))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якби Ви в школі краще вивчали фізичні властивості речовин, то зрозуміли б про що мовить пан Михайло. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Якщо ви переглянете фото 3-4 черг, побачите висоли на стінах. Їх закриють пінопластом, не усунувши причину їх появи. З часом це призведе до руйнування цегли і вся краса разом із пінопластом, штукатуркою і кусками цегли полетить з 12 поверха вниз. Дай Бог щоб вас , ваших дітей і внуків і взагалі нікого в цей час не було поряд з місцем, куди це впаде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lexxx

    Lexxx Member

    Будувати при такій температурі не можна. Але є багато робіт які робити можна і на якість це не має впливати.
     
  8. tanyufka

    tanyufka New Member

    І мене цікавить, чи почали вже продаж паркомісць?
     
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    І що ви пропонуєте?
     
  10. Це ви мене питаєте, а не Ріел?

    Для того щоб уникнути появи висолів, потрібно спочатку правильно застосувати розчин: густа суміш цементу з мінімальною кількістю солей. Оскільки частою причиною появи білих нальотів є порушення температурного режиму при будівництві, а вірніше вибір погоди, то фахівці рекомендують кладку виконувати в сонячну погоду, тобто без опадів. Зовнішня частина цегли не повинна бруднитися розчином. Вкрита поверхню захисними складами і закрита кладка є гарантією того, що висоли не з'являться.
    [​IMG]

    Серйозний шкідник, що йде рука об руку з грибками - висоли. Це білий, рідше кольоровий, соляний або лужний наліт, що виникає на стінах, в основі якого лежать нерозчинні сульфати, карбонати і силікати. Утворюється внаслідок переміщення води разом з солями усередині матеріалу. У суху погоду соляний незамерзаючий розчин спрямовується до поверхні породи. Вода випаровується, а солі кристалізуються, залишаючись на стіні у вигляді білого нальоту. Зазвичай уражаються фасади з бетону і цегли, а також оброблені штукатуркою або облицювання мармуром. Та ж кристалізація відбувається і усередині матеріалу. Зростають в порах матеріалу кристали починають розклинювати стінки пор. У результаті з'являються тріщини, і матеріал руйнується.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  11. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    З приходом весни активізувалися соціальні вампіри, полюбляють живитися коментарями із сарказмом, а емоційні коментарі на їх присутність вважаються особливим делікатесом для них;)))) Давайти їх трошки підгодуємо...))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    В нас інший субпідрядник...
     
  13. Курчат рахують осінню
     
  14. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Смачного))))
     
  15. Дякую. Взаємно.
     
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А де ці фото можна побачити?
     
  17. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Достойно відіграли... так, вступивши з Вами в діалог я визнаю, що опускаюсь до Вашого рівня (( "Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Ще очікуємо Ваших колег)))
     
  19. Дякую. Я б прийняв ваш виклик на інтелектуальну дуель, але бачу ви без зброї.
     
  20. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Судячи з Вашої грамотності - Ви вже вступили в "інтелектуальну" дуель)))
     
а де твій аватар? :)