ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Погрожую чи ні нехай сам вирішує, якщо має бажання. Пройде трохи часу і сам все зрозуміє! Хоча до нього туго доходить інформація.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви що порчу на нього накликали? Неможливо. Хоча реально, фото є і все таке! Ось чому я не люблю інтернет, бо знаходиться така людина яка це діло вміє і все, пиши пропало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Що у вас тут, діти мої? Все сваритесь та сперечаєтесь? Не задовбало вас то діло? Давайте краще жити дружньо, бо гуртом і батька бити веселіше!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Витрачатиме і більше часу, і все життя на форум покладе, все залежить від ціни питання! В нашому житті майже все можливо купити та продати, тож все залежить від запропонованої сумми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Судячи з допису ви звалите коли повністью буде збудовано всі 6-ть черг Великої Британії. Хоча яке вам до того діло не зрозуміло, хіба що ви їх справжнісенький фан.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Чого ж хвилюватись, порча не порча, ваша фотка на аві справжня? Якщо так то біда, а якщо ні то і немає про що непокоїтись. Вас не знають, ви нікого не знаєте і діло з кінцем. Звісно лукап спалив свій фб, і там були його фото...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Але з київських ріело-москаликів суржик так і пре, видно що одна й та сама ботиха перелогінюється по колу. І я щось не розумію який це фб спалив і яким чином?
     
    • Баян Баян x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а з тебе тупість так і пре - професор
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    та ні він попреться на гілки інших жк від Ріелу, бо робота така
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так йому і треба, нехай боїться
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сподіваюсь що його таки забанять
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелоботам відверто вже на лиця сцяють, а вони кажуть що то все боти конкурентів. При чому не відомо яких конкурентів, адже ані реклами якихось об'єктів, ані порівнянь, нічогісінько. Але нічого іншого ці ганебні ріелососи написати не можуть. Якщо мене забанять разом з вами і вам більше не дадуть тут влаштовувати театр ріелососів, то я буду тільки за.

    Мені шкода вашу хвору психіку, бо ви звинувачуєте інших у тому, чим самі є. При чому самі пишете що ботами не являєтесь. Це на який рівень треба деградувати щоб писати цю ахінею та ще й свято вірити в неї.

    Ну але свалу нема, зараз така економічна ситуація, що купувати нерухомість не вигідно, а будувати стало дорожче. А оскільки у вашої контори багато обєктів то бульбашка от-от лусне. Тому і палає так у ріелососів, кнутом їх зганяють на форуми
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не попреться, бо він і так по всіх гілках др***ть, йому таке довподоби! Людина кайфує від того. Лукап, а де ви ще сидите, на яких форумах? Цікаво які дописи там створюєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Смішний ви, навіть цікаво, чому ж не вигідно купувати нерухомість? У вас засовочене мислення, може вам і краще зароблені кошти зберігати на кухні у банці, мені ні, я краще куплю нерухомість, бо вона завжди ціниться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви б вже або писали по суті, або не позорились. Виставляєте себе тут тупим, а іноді ще тупішим! Навіщо? Невже вам так справді подобається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Лушпню, ти надто тупий щоб розуміти коли краще купувати нерухомість, а коли краще продавати. Ну але в методичках ріелу написано що купувати треба завжди, особливо у ріела. Були б у тебе бабки і реальна нерухомість, можна було б про щось говорити. Давай логінся іншим акаунтом який зараз створить видимість що інвестиції в ріел це найкраще що тільки може бути у будь-який час і за будь-яких умов.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Кращий захист це напад, від вас нічого іншого і не почути. Ви завжди ходите по колу: одні й ті самі повідомлення з одним і тим самим смислом (якщо його можливо так назвати), і лише зміна слів місцями, лукап, відкривайте вже словник та поповніть свій словниковий запас!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Людина він недалека, навіть книжок окрім курочки Ряби у своєму житті більше і не тримав, саме тому і пише такі безглузді речі. Може вам скинути декілька книжочок для вашого розвитку, краще почитаєте, корисно вам буде, лукап.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Для таких як ти взагалі немає ніколи вдалого часу для інвестування та купівлі нерухомості. Такі як ти завжди сидять і нічого не роблять, такі як ти завжди сидітимуть в офісі і протиратимуть штанці за сущі копійки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Отак так, все вона знає. Я свої бабки вклав ще в 2016-2017рр, а зараз час невдалий. Зрештою купівля у ріела це завжди програшний варіант
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)