ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Привіт. Чи всі вже отримали лист від забудовника з новою датою "до 30го серпня"? В листі вже пише не "велика британія" а "львівська британія"
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Можете копію листа опублікувати?...
     
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Пішло поїхало заговорення зубів. Я пропоную назвати це "ЖК Британія по-львівськи!" Причому на попередній сторінці в це носом тикнули, але ріелососи типу нічого не бачили.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як не подай, але Ярославенко не ТОП-чик! Саме тому і дозволили все зруйнувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви ідіот? Навіщо корчете з себе діб*ла? До вас лист не надійшов, чи ви його в очі не бачили? Киньте фотку 3-ї сторінки договору, цікаво подивитись який же ви інвестор ВБ! П**дюк!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Як тобі, ріелососе, різниця. Ви від того людьми не станете, так, мапет-шоу від ріелу.
     
    • Баян Баян x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я навіть не звернула увагу, треба передивитись детальніше про що там пишуть. Хоча сенсу не бачу, все одно як скажуть так і буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Топчик або не топчик це не нам вирішувати, культурне надбання і історична пам‘ятка народу. Нажаль, ми нічого не бережемо! Проте відбудувати щось нове, але зі згадкою та ім‘ям відомого композитора, то це, як на мене непогано!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дуже смішно, який з нього інвестор, він ні про що ніколи не знає, інформації конкретної немає, на форумі лише повну нісенітницю несе і все. Адекватна людина взагалі себе б так не поводила, тим паче інвестор! Заробивши кошти на власну квартиру вже і думки змінюються і поведінка, а тут суцільне бидло!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи то соціальне дно. Вони тупо починають копіювати те що пишуть про них.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що правдочка тепер в очі коле? Розкрився тролик від конкурентів тепер і місця собі не знайдеш, гівно-троль!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Яких конкурентів? Ваш квартет ріелососів навіть не може мене підв'язати до якогось забудовника. Вчора була спроба, але явно лівацька, бо ж не було ніяких передумов. Ну але мені подобається, замість газу, можна топити вашими пердаками.
     
    • Баян Баян x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тролик конкурентів? Це ви про що? Я щось мабудь не в вашій темі, тут стало занадто гаряче!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас що взломали, чи по ір відслідили? Лукап вже зізнавайтесь що у вас там коїться. Цікаво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    О так, тепер буде про що говорити. Давай Псевдолоде, поясни що тут до чого. Може і алєхандро зе грейт підтягнеться.
     
    • Баян Баян x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви взагалі рахуєте нормальними свої ганебні повідомлення, вам самому не соромно. Уявляю як би було вашій матері бачити якого виродка вона наплодила!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Соромно має бути вам, ріелівським маріонеткам. Але оскільки ви погодились на таку ганебну роботу, то це передусім є ознакою вашого рівня розвитку. Вам навіть пояснювати немає сенсу. Ви не розумієте, бо не здатні розуміти.

    До чого тут моя матір я не знаю, але ціла ботоферма палить свої пердаки. І які ж ви інвестори, так, півники галімі. Таке гніздо з ріелівськими трутнями, вдалось його розбурхати.

    Десь ваші потуги отак виглядають
    [​IMG]
     
    • Баян Баян x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    По собі судите, гімно-троль? Знаєте, якби ви не були таким гімном, я б залюбки з вами познайомився особисто, але вважаю що це все закінчиться ночівкою у відділку...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    О, пішли погрози ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Нічого вас вже не змінить, навіть могила, дуже шкода. Знаєте, ви б краще пішли деінде поспілкувалися, хоча не дивно що ви тут штани просиджуєте всіх обливаючи своїм брудом, бо немає у вас нічогісенько від людини розумної.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)