ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не перекручуйте, я цікавилась цією історією, там на Ріел більше чорнухи під час виборів вилили ніж насправді діла будо. Дотого ж суд визнав Ріел не винним. А проект нового клубного будинку дуже крутий, до того ж за рахунок Ріел буде зроблена нова музична школа у честь Ярославенка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    на днях здали 4 будинки Америки, які залежали від нового керівництва Ріелпогранбуду і як бачите проблем ніяких немає, всі документи в нормі. Нема чого перейматись. У Львові треть землі прикордонників, і все одно всі на ній будують і законно переводять призначення землі. Це типова практика не тільки Ріелу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    як бачите виспрогнозували як все буде - Лукап пише, Михайло похвалив його, а Лукап його так і живуть дві особистості в одній голові
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Так що там з будинком Ярославенка? Зруйнувати зруйнували, а як обіцяне відновлення?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а чому мене питаєте? я нічого не руйнувала і не обіцяла вам відновлювати. Але все ж таки поцікаволась тим питанням, бо під час виборів дуже ним маніпулювали. Ріел там ні до чого, в пресі багато інфо. А жк майбутній буде як цукерочка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ріел зруйнував будинок і Ріел ні причому? Ну-ну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Що там було що руйнувати? Нікому не було діла до тої розвалюхи що там була, а як но тільки вибори, то всім одразу матеріал для чорного піару. А так бомжі там збирались...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ось це було розвалюхою?
    yaroslavenka.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Можливо, я вже заплутався у всіх тих ЖК. Ну ок, а з цим тоді що не так? Чого Михайло за нього питає, не пам‘ятаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Складаємо пазл: зруйновано будинок; буде побудовано новий клубний будинок; буде побудована музична школа? Плюсів більше ніж від старої будови, питання одне: коли то обіцяють?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    За логікою речей, якщо я все правильно зрозумів, то читайте коментар вище, все стає на свої місця. Буде новий будинок і ще музична школа. Можна зателефонувати до РІЕЛу і запитати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не сперечайтесь: «...на виконкомі Львівської міськради вирішилина місці вілли збудувати чотириповерховий будинок із підземним паркінгом. Згідно з планом, на першому поверсі цього будинку буде музична дитяча студія ім. Я. Ярославенка, творчі майстерні та дахова котельня.»
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    саме так, тут вже якщо на когось жалітись, то на мерію яка усі дозвільні документи видала. Але не бачу нічого поганого, що місто оновлюється. Кожну цеглингу не вбережеш, а музична школа буде носити ім'я композитора, що буде йому пошаною і збереже про нього пам'ять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вже будують
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    саме так, багато разів повз нього проходивши бачила там зборище бомжів і наркоманів. Був закинутий будинок із купою сміття у дворі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я ніколи не розумів в подібних ситуаціях ні забудовників ні міську владу, тому не буду обурено висловлюватись, скажу лише одне: дай Бог, щоб відбудували дещо дійсно корисніше та гарніше аніж старий занедбаний будинок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А оце якраз і вважаю проблемою нашої влади, нікому не потрібні пам‘ятки, надбання та візуал який не цікавий для туристів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    історія цікава, якщо правильно її подавати туристам. Але це вже інша тема форуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. вибори скінчились. Тепер це вже не актуально. А як же рішення Сихівського суду?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)