ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи мабуть провели нараду на якій вирішили атакувати. Нікчемне ріелівське біосміття
     
    • Баян Баян x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ох і лукап, дуже цікаво було б на вашу морду подивитись, ви напевно давно в люди не виходили. Як би хотілось вам в неї плюнути, як же мені шкода ваших «друзів», сусідів і просто людей вашого оточення...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ох і лукап, дуже цікаво було б на вашу морду подивитись, ви напевно давно в люди не виходили. Як би хотілось вам в неї плюнути, як же мені шкода ваших «друзів», сусідів і просто людей вашого оточення...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, про плювок в ваші фізіономії я вже писав на попередніх сторінках, ви і його не вартуєте. Тому будьте більш оригінальними і пишіть щось від себе, а не мавпуючи написане. Чи навіть на таке не здатні? А для того щоб ваша позиція виглядала більш правдоподібною для потенційних відвідувачів - напишіть ще шось від імені всеволода, зіночки і інших ріелососівських акаунтів, у вас це добре виходить
     
    • Баян Баян x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На разі замало! Проте всі чекають і я почекаю. Розумію що заїдемо, розумію, що здадуть, бо є реальні приклади того. Починають будівництво нових ЖК і це мене заспокоює!
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якийсь занадто хворий енергетичний вампір у нас на форумі. Може йому придбати якусь форумську атрибутику, лукап, не хочете собі на аву вампіра з магічною кулею поставити?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тож немає проблем, заїдемо до квартир та обов‘язково познайомимося! Все одно дізнаємося насправді то Михайло чи ні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви можете скористатись аккаунтом Михайла для підтримки своєї позиції щодо новобудов, не варто підписувати всіх нас під свої думки та домисли, це зайве та є неправдивою інформацією, і ви це чудово розумієте!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    До Михайла не маю ніякого відношення, але можете себе тішити цією думкою, хоч є що писати на форумі. Можливо у вас хоч якась мотивація є в тому сраному ріелі - зайти і відписати щось лукапу. Добре що потенційні інвестори це все читають і роблять висновки наскільки ганебною конторою є Ріел. Передусім через фейковий десант псевдоінвесторів-ріелососів
     
  10. Не можна бути настільки тупими. Але не ябув першим.
    Так яка у нас там ситуація з відновленням зруйнованого Ріелом будинку композитора Ярославенка?

    І довідома інвесторів. Ріелпогранбуд почив у бозі. Тепер ви будете мати справу з новою компанією з новим керівником, який не буде нічого вирішувати, а буде пятим колесом у возі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я маю свою мотивацію відписувати вам на форумі, але вона аж ніяк не стосується РІЕЛу, а тимпаче вас! Тож заспокойтесь та зніміть свою корону!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А можна детальніше? Ви про що зараз пишите і де можна ознайомитись з інформацією? Що означає 5-е колесо?
     
  13. Про меморіальний будинок композитора Ярославенка на вул. Ярославенка, який Ріел зруйнував.
     
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Читаю і ржу, читаю і ржу, головне - тут взагалі в ваших переписках не зрозуміло хто кого «стібе», а ще дивним є те що ви справді вважаєте свої повідомлення важливими для інвесторів? Ви дійсно вважаєте що все це читає народ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Можна ще до бабки-шептухи сходити, нехай лям нам нашепче на прискорення будівництва, ох круто придумав, як вам ідейка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Щось я не осилюю вже далі читати вашу бурливу переписку. Звісно круто що ви «тримаєтесь» один одного, молодці, ваше полум‘я не загасне і буде горіти вічно, ще на лавочці явно сємкі будете лускати і дівок обсмоктувати у старості РАЗОМ! Лукап+Сєва, поржу, хай щастить!
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну нарешті відписався кінь Юлія Цезаря
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я нічогісенько про це не знаю, але з форуму пам‘ятаю що ми обговорювали цю тему, то здається РІЕЛ мав інтегрувати певні частини історичної будови у новий жк, хоча інформація була надана не РІЕЛом, а може й ним, не пам‘ятаю, та і не потрібно воно мені.
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це ви плутаєте, те що ви пишете Ріел робить у Підзамче
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    уявіть собі - саме так і вважає
     
а де твій аватар? :)