ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Є інвестори і є будкорпорація і між ними в індивідуальному порядку укладені договори щодо конкретного об'єкту. Інвесторів даного об'єкту не цікавлять інші об'єкти корпорації, а цікавить виконання зобов'язання зі сторони будкорпорація. В даному випадку РІЕЛ протерміновує здачу об'єкту на 6 місяців і анонсує ще мінімум 6. Судячи з темпів будівництва малоймовірна здача об'єкту і в 2020 році. Для чого ви (явновиражений фейковий акаунт), представники фірми забудовника вдаєтесь до таких підлих методів. Я, як інвестор, захищаю свої кошти і відстоюю свої права перед забудовником. Яка ж ціна ваших дій, за що прислуговуєте і чи вважаєте морально правильними такі діяння?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    хто вас тримає за руку? Забирайте свої кошти та захищайте їх надалі. Бажаючих на квартири повно, вільних немає, тільки у шостій черзі наскільки мені відомо. Протермінування є, але воно не критичне і буде компенсовано, про що домовлено з керівництвом компанії на зустрічі. Чого розводите паніку?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не думаю що Садовий причетний до Ріелу, можливо в нього і дружні відносини з керівництвом, так то нам на руку, швидше оформлять всі необхідні документи. А взагалі мені здається Садовий відходить від справ і на вибори не піде повторно.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Тепер ви відписали вже з жіночого акаунту. Не важко догадатись, під яким акаунтом ви залишете нісенітниці наступного разу;)
     
    Останнє редагування: 10 лис 2019
  5. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Це вам Мельник в офісі сказав?)
     
  6. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Представники фірми РІЕЛ, не використовуйте механізмів управління думкою інвесторів через ботів. Спробуйте нарешті вести бізнес достойно.
     
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ці примітивні ріелососи насправді думкою не керують, а лише впливають на ревалентність результатів в пошукових системах. На цьому клоачному сайті немає ніякої модерації, тому вони тут і розвели такий срач. Цим покидькам навіть у лице плюнути - занадто багато честі для них. Ці всі акаунти ведуть маргінальні люди, притомна людина би не стала працювати на такій роботі. Але ж істи то хочеться
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    «Негласний власник» - це як? Він хоча б про це знає чи ні? Ну ви як на базарі... хоча навіть якщо і так, то що з того? Це хоча б якимось боком на нас вплине? Дурниці.
     
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Тут всі відстоюють себе і свою позицію. Дивує що деякі люди не хочуть продавати свою квартиру по переуступці, до того ж не влаштовує ситуація з затримками (вона нікого не влаштовує!), але б всіх задовольнила ситуація коли взагалі зупинили будівництво, то може підкините РІЕЛу пропозицію?
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чому ж так смішно з ваших коментарів? Тут всі грають в одну й ту саму роль по сценарію якогось детективу. Конкретні дії щодо прискорення будівництва запропонуйте.
     
  11. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Ось цей акаунт я прогнозував наступним щодо продовження нісенітниць. Ви є настільки примітивними, що вас легко відслідкувати))) Тепер я розумію lookup.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Напевно, оскільки на сайті немає модерації, то ви ще до сих пір тут разом зі своїми коментарями, бо таке г***о як ви ще треба пошукати, хоча на просторах інтернету ваших дружбанів багато.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    ВсеволодоГретоЗіночка витерлась і продовжила працювати. А що робити, їм відверто пишуть про їх нікчемність, але працювати треба. Бо зайде якийсь менеджер і стукане наверх. І полетять голови. Пусті за своєю суттю
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ага, Лукап, все ви мене розкрили, я працюю на РІЕЛ, і отримаю в дар свою квартиру в 5-й черзі, і о Боже, нехай я її все ж таки отримаю, за цю тупу периписку з тобою!!! І нехай нафіг не зупинять все будівництво! Хоча б по-трохи, але будують!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ще додам!!! Якщо у вас міски до цього не доходять!!!

    1. Спитайте у гугла, як зносять будинки при незаконному будівництві і з чим залишаються інвестори
    2. Спитайте у гугла будівництво яких будинків ЗУПИНЕНЕ на невизначений час, і з чим залишились інвестори!!!
    І досить, не буду оправдувати нікого, але ви хочете того ж самого?

    Влад, увага!!! Лукап не є інвестором квартири в ЖК Велика Британія, і йому все одно зупинять його чи ні, а вам як???? Подумайте самі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ото бомбануло у ботихи. Що таке "міски"? Каструлі чи пательні? Ваш київський суржик вже задовбав, вчіть мову в своєму місті, а то нічого українського там немає.

    І так, добре що визнаєте що працюєте в Ріелі, хоч і через ці психи.

    Щодо незаконного будівництва і зносу - це все гра на публіку. Про це мова і не йдеться. Говорять в основному про вашу хвору компанію, де працюють відверті імбецили, які погоджуються на таку роботу. І про вашу ботоферму яка просто рекламує посередні новобудови з низькою якістю. Ще й робить це дуже невміло, що аж смердить

    По великому рахунку, РІЕЛ це клоака, яка обманює людей і вдається до такої гнилі, яку тут влаштовують ВсеволодоГретоЗіночки.

    Вас, бовдурів, лікувати треба. А ви продовжуєте деградувати працюючи на цю контору.

    Я собі навіть не уявляю, коли у ваших дітей (якщо маєте) в школі питають, а ким працює ваша мама/тато. Але ж не скажуть вони, що мама з татом працюють низькосортними ріелососами на форумах, дописуючі нісенітниці, за 5 копійок.

    Гидота.
     
  17. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Знаєте, ви поводитесь, як звір загнаний у пастку, погрожуючи покусати. Спробуйте замінити іронію на конструктив. Я розумію, що кошти інвесторів даного ЖК пішли на інші об'єкти. Наш же об'єкт живить якийсь проект на левандівці чи ще будь де інде, окрім об'єктів преміум класу, де ви боїтесь грати нечесно. Ви ж лише деталька в гнилій філософії РІЕЛу, яку я, на жаль, вчасно не визначив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Бомбануло, як бачимо вас... яка вам взагалі різниця хто я та що? Що кажуть мої діти у школі? Подивіться на те, що кажуть ваші діти, а ще з таким відверто гнилим татом вони явно не виростуть нормальними! Скоріш за все закінчать своє життя під забором. І досить вже образ, Лукап, йдіть собі вивчіть елементарні правила спілкування, а потім вже відверто пишіть на форумі. Вже нудить від ваших виразів.
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап, ви взагалі розуму немаєте, хочете тут засвітити свій розум, якого немає! І взагалі, краще працювати за 5 копійок, і навіть мити туалети, але бути нормальною людиною, а не такою гнилью як ви! Хай щастить, бо з таким нутром ви все життя явно в дупі!
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Влад, щодо призупинення будівництва - це особисто моя думка і позиція у цій ситуації, і я неодноразово пояснювала її, щодо ж вашої позиції, та як її відстояти я нажаль, не чула жодного конструктиву та конкретних пропозицій.
     
а де твій аватар? :)