ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    У новинах від Риел написано, що частково забетонованi стіни цокольного поверху в першій секції п'ятої черги, а в другій встановлюють палі фундаменту. І взялися за фундамент третьої та четвертої секції. Хоч якісь новини.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Насправді я готовий платити і більше середнього, але відчувати за що я плачу кошти. Щоб у під'їзді було чисто і світло, щоб у дворі прибирали і вчасно сміття вивозили. Щоб у разі якихось поламок все ремонтували відразу, а не після свят через тиждень. І так далі.
     
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Подивимося, як організовується перша черга, і скільки вони будуть платіть.Там якраз вирішується питання, буде ОСББ або Ріел-сервіс.
     
  4. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    ?А в кого менша квартплата?
     
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Мені здається справа навіть не в квартплатi, а в якості послуг.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Це на якій мові?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Квартплата різниться від ОСББ, від їх підрядників і кількості мешканців, наскільки мені відомо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не можу не погодитися із цією статтею. Із власного досвіду: в будинку батьків голова ОСМД сама себе назначила бухгалтером, тарифи - на макітру не налазять. Причому, 95% - це її зарплатня, решта 5% - ремонти, прибирання, обслуговування і т.і. Зібрати кворум практично неможливо. Є підозра, що кілька найгорластих, які створюють погоду, не платять ті рахунки разом із головою, а їх частка розкидається на решту. Перевірити немає можливості, добитися інформації про рух по рахункам неможливо. У міськраді ніяк те не контролюють, відправляють розбиратися самим, звертатися до голови :))) а голова тими зверненнями підтирається. Шантажує тим, що не дає довідки про стан сім'ї, бо в неї печатка, а більше ніхто тієї довідки не дає.
    У нас в будинку схожа історія. Проблему із опаленням у квартирі вирішити неможливо. Тепломережі відфутболюють до голови, а голова тільки потискає плечима і все.
    Ну а з нашими судами - то легше купити інший будинок, ніж добитися справедливості в тих судах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Мав нагоду зайти на будмайданчик, зробив декілька фото. Я так зрозумів, що готують сваї під третьою секцією (під 2-гою вже готові), після яких будуть заливати т.зв. "подушку".
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
  11. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    цікава стаття, також маю негативний досвід із ОСББ. Але і з ЖЕКом ніколи не мав ради і порядку, так що не можу сказати що краще. Тут вже як пощатить з головою ОСББ і сусідами адекватними та активними
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Якщо пощастило з сусідами, це велика удача. Нам би ще закони адекватні.
     
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Багато народу працює наразі? Цікаво в такі морози взагалі роботи ведуться? Чи не зашкодить це якості?
     
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    сподываюсь на адекватних сусідів, із законами нічого не зробиш нажаль
     
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Сучасні технології дозволяють вести будівництво взимку в морози. Існують "зимові" монтажні піни, різні анти -морознi будівельні добавки, "зимовий" бетон не боїться негативних температур ..... Але будівельникам, напевно, дуже холодно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Біля ВБ не був на цьому тижні, але у мене поряд з будинком також будують жк, так там другий день вже нікого немає на буд.майданчику і крани зупинились - напевно дуже холодно хлопцям. Цікаво що там у нас у будинку?
     
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А що може відбуватися, звичайно будують. А весна прийде ще сильніше заворушаться. Скоріше б вже.
     
  18. Якщо будують в таку погоду, то коли весна прийде, тим скоріше розсиплеться
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Shakti

    Shakti Member

    Всім доброго дня!
    Скажіть,чи може хтось в курсі, вже почалися продажі паркомісць 5 черги під будинком?
     
а де твій аватар? :)