Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Поки що не на пів року , а на квартал. Але з такими темпами будівництва може буде і на пів року , і навіть більше...
     
  2. На жаль, затримка вже на пів року. Планувалось спочатку здати першу чергу 31/12/2016.
    Потім перенесли на 31/03/2017.
    Я сьогодні був в офісі. Тепер вже мова йде про липень, хоча стверджую, що цього не станеться, оскільки багато спеціалістів відправлено в Київ готувати здачу ЖК Львівський квартал, який теж вже протермінований. Зайдіть на їх форум, почитайте.
    Я надіюсь, хоча не впевнений, що до кінця року 1 чергу таки здадуть, якщо не зміниться влада у Львові і нова влада не почне ставити палки в колеса. А до цього йде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. SoliDeo

    SoliDeo New Member

    Рієл помаленько починає захлистуватися своєю слиною:bad:.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Так, на пів року. І саме цікаво, вони почали 5ту чергу і розказують людям, що її здача наступного літа.... сміх та й годі))) ...хоча це печально, бо роботи на об'єктах ідуть...повільно та ідуть... А що чути за присвоєння порядкового номеру вашого будинку першої черги? Яка у вас буде вулиця і будинок? ...чи на чому в них документи зависли?
     
  5. Це якраз той випадок, коли легше сказати на чому вони не зависли - коробка будинку 1 черги зведена, правда ще незавершено зовнішнє оздоблення. Про все інше я промовчу.
     
  6. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    16.08 Желтый )
     

    Вкладення:

  7. Dima M

    Dima M Active Member

    ну это ж почти зеленый )
     
  8. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Боюсь, этих "почти" будет много..
     
  9. Dima M

    Dima M Active Member

    Новый дайджест от Риел.
    Что-то они опаздывают со стройкой. Может на выходных будем к ним ходить и помагать ? :)
     

    Вкладення:

    • Тупо Тупо x 1
  10. tankist

    tankist Member

    розкажіть щось нове . а не тормоз
     
  11. Oksankashapoval

    Oksankashapoval New Member

    Створювати паніку – це дійсно не вихід. Це насамперед шкодить нам, як інвесторам цього об’єкту. Адже це наш вибір і наші гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Так, дійсно, затримка зі здачею є, прикро для мене, як інвестора( Але на це є об’єктивні причини. Будівництво йде, кожного разу приїжджаючи на об’єкт, видно, що бригади працюють.
    А стосовно позову? Що ви хочете и кому донести? Журналістам? Інформація про те, що затримали здачу будинку? Просто якась нісенітниця. Забудовник будує, и прецедентів по тому, що який об’єкт не був запущений на його рахунку нема. Там повільним темпом, невчасно, але завжди з гарнатією та якістю того, що будівництво буде завершене і введено в експлуатацію.
     
  13. Хто сказав вам про гарантію? Нам теж гарантували в першому кварталі, але зараз ми думаєм: що б тільки здали. Якість - я виклав на інших гілках пости за 2013 рік, па коли читав перший раз думав що це пишуть про 1 чергу ЖК. А нижче прикріплю сьогоднішні пости з Києва.
    Це має бути цікаво багатьом, особливо представникам майбутніх черг. Це з переписки інвесторів ЖК Львівський квартал:

    « botanic2000↓12.10.2017 21:28
    Jenek писал(а):
    Добрый вечер.

    Я конечно дико извиняюсь, что внедрился в Ваши дискусии, но у меня ситуация.

    Хотим, нет, будем покупать квартиру.

    Вот вам пару фактов для раздумий, что с этим делать - решайте сами:

    1. Когда Риел начинал строить этот ЖК, целевое назначение этой земли было "Бизнес центр" (упрощенно), сейчас Риел судится с городом, пытаясь поменять целевое назначение, что бы там фигурировало упоминание квартир. Пока с переменным успехом. Если этот вопрос не будет решен в пользу застройщика, получение почтового адреса может затянуться на годы. Со всеми вытекающими неприятностями
    На мониторинге строек даный ЖК светится как "проблемная стройка"

    2. Киадолово по срокам - тут и так все понятно. На некоторых домах сроки сдвинули почти на год.

    3. Просто "кидалово". Риел изменил этажность двух домов в этом ЖК с 10 до 14 этажей уже после того, как были распроданы все квартиры на первых десяти этажах. По факту - ухудшение потребительских качеств квартиры, без перерасчета её цены: лифт все так же остался один на парадное, количество паркомест тоже не добавилось

    3.1. В мае, когда я был в отделе продаж, Риел прямо отказывался прописать в договоре, либо выдать как дополнение к договору, техническую характеристику приобретаемой квартиры: номер квартиры, указание на каком этаже она находится, план квартиры, план этажа, площадь, тип материалов,перечень устанавливаемого оборудования и т.п.... Вернее, писульку то они дают, но это просто писулька, никем и ничем не заверенная. Когда я прямо попросил написать на писульке "Даний додаток є невідємною частиною договору №" и поставить печать - мне так же прямо отказали. Так что нет никаких гарантий, что Риел не поменяет этажность еще раз, или не сделает еще что либо и тупо поставит вас перед фактом.

    3.2. Заключая договор с этой компанией, вы, по сути, заключаете договор с какой то теткой, живущей в каком то селе Львовской области. Что как бы намекает...

    Ну и работу проще поменять, чем квартиру

    Татьяна Мельник↓12.10.2017 22:52
    Мала розмову із забудовником, так затримка є, але обіцяно, що буде приємна компенсація цієї затримки. Буду на тижні біля самого об'єкту, зроблю фото, викладу.


    Так що не слухайте нікого, а тримайте все на контролі, особливо будьте обережні щодо запевнень офісних працівників. Вони наймані працівники і за гроші у вигляді зарплати будуть говорити вам те, що ви б хотіли почути , але не реальний стан справ.
     
  14. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Mykhaylo Khomchyn Что и как вы предлагаете держать "под контролем" ? Ход строительства ? Какое Ваше предложение и решение ?
     
  15. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. kalinaganna
    А коли можна починати істерити. Просвітіть, будь ласка.
     
  17. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Я взагалі в будь якій ситуаціі в житті раджу "не істерити", адже ніякого зиску з цього немає. Звичайно я не раджу ходити в рожевих окулярах, потрібно тверезо оцінювати ситуацію. Але без зайвих непотрібних емоцій. Поділюсь з вами моєю улуюленою цитатою "найцінніші в світі речі, це насправді не речі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vatra

    Vatra Member

    Розглядаю цей ЖК як довготривалу інвестицію. Передивився багато об’єктів на стадії початку будівництва, цей один із по ціні. Але і питань чимало, чи може хтось дати тверезу оцінку, строки мені не горять.
     
  19. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    В цьому ЖК багато як позитивних сторін так і негативних, якщо вас строки не хвилюють, які у вас критеріі?
     
  20. Vatra

    Vatra Member

    kalinaganna
    Критериїв багато, але насамперед ціна, планування, локація, інфраструктура. Що ви взагалі думаєте з приводу інвестиції в цей ЖК?
     
а де твій аватар? :)