ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. maHnat

    maHnat Active Member

    А комісії? 1% ПенсФонд? 5% ПДФО?
     
  2. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Скажіть будь ласка хтось чув що-небудь про 4 ту чергу? Може хто зна коли планували почати ? Менеджери мовчать як партизани.
    Сказали тільки що можливо стане відомо у квітні
     
  3. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Нічого не платили, це ж не переоформлення власності житла, це інвестування.
     
  4. VIV

    VIV Well-Known Member

    Поговорив з тими хто вже купував. Тільки якщо будете продавати житло, при цьому не побувши власником 3 роки, матимете до 7% податку загалом. В нашому випадку будь-які податки відсутні.
    Поки що.
     
  5. maHnat

    maHnat Active Member

    Iuliia Sulima, VIV Це добре, але наскільки я зрозумів, поки що укладалися так звані попередні договори. А чи укладав хтось основний?
     
    Останнє редагування: 6 кві 2016
  6. VIV

    VIV Well-Known Member

    Що значить "основний"? ФФБ? якщо так, то різниці нема - без податків. Якщо у вас таке сильне бажання заплатити податок, то я думаю знайдуться люди, які залюбки його отримають :)
     
  7. maHnat

    maHnat Active Member

    VIV, з приводу що таке Основний - перечитайте уважно ось це. Там наведено новий договір, який Ріел (перереєстрований і реорганізований) тепер, з 2016 року, укладає по всім об'єктам. Знаю це "з перших рук", бо сьогодні був в них. І справді договір - майже такий, як в посиланні.
    Щодо ФФБ - Ріел не дасть кінцевому покупцеві укласти договір безпосередньо з ФФБ, через який вони залучають кошти. Бо цідоговори укладаються між їхнім ФФБ і їх топменеджерами-інвесторами. І вже вони перепродають їх кінцевим покупцям. Тепер знаю, що Основного договору нового зразка ще ніхто не укладав з Ріелом, бо в них самих його ще нема.
    Запевняли, що 5% ПДФО покупець не сплачуватиме. Але формулювання "Всі податки, пов'язані з укладенням Попереднього і Основного Договрів" - лишили в силі і відмовилися змінювати.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2016
    • Корисно Корисно x 1
  8. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Можливо щось зміниться , але ми підписували угоду в кінці лютого, все сплатили та отримали свідоцтво. Ніяких податків та зборів не платили .
     
  9. maHnat

    maHnat Active Member

    Iuliia Sulima, я так зрозумів, що вже змінилося - Ріел реорганізувався, і в них тепер інакша схема фінансування. По всіх об'єктах. На жаль не ФФБ. Тобто ФФБ, але це закрите ФФБ, яке не доступне кінцевим покупцям. Кінцеві покупці (яким, я, напевне, не стану, бо договір занадто ризиковий тепер) тепер укладають доволі дивні договори з інфесторами цього закритого ФФБ... Знайомий правник сказав, що це схеми мінімізації податків та витрат...
     
  10. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    На жаль нічого не можу вам порадити. Можливо нам пощастило )))
     
  11. maHnat

    maHnat Active Member

    Якщо у Вас на руках право власності на квартиру, що існує в натурі і будинок - зданий, то Вам точно пощастило і то вже! :)))
     
  12. VIV

    VIV Well-Known Member

    так, наш договір був геть інший, і він дійсний досі. Схоже новий договір став схожим на багатьох інших, де ризики занадто великі (наприклад на Бортнянського КвіткаХауз дуже схожий договір, через що цей варіант був відхилений). У випадку якщо будуть змушувати договори перепідписувати на цей - Ріел теж відпадає.
     
  13. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Всем привет! После долгих раздумий собираемся приобрести квартиру в 4й очереди. Сказали продажи стартуют 18го числа. У меня такой вопрос -консультировался кто то перед заключением договора с юристами ? К договору конечно много вопросов ( сейчас я так понимаю он немного отличается от того что был ранее ) Имеет ли смысл в очередной раз настораживать себя перед заключением ?
     
  14. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Конечно консультировались ( риски могли быть только до стадии подписания с ФФБ ) , на тот момент это был типовой договор . Что происходит сейчас с документами не понимаю. что настораживает людей тоже. Конечно не хочется быть кинутыми , особенно после сюжетов с Элит центром. Думаю, что обязательно нужно показывать документы и учитывать все риски.
     
  15. VIV

    VIV Well-Known Member

    доречі, власника Еліта центру на днях випустили під заставу рівній тим коштам, які були видурені у людей. Питання чи поверне держава ці кошти власникам, звичайно.
    А щодо нового договору, чи нікому ще не пропонували "перепідписати"?
     
  16. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Я уточнял этот вопрос ! Менеджер Надежда сказала что ранее заключенные договора в силе и не будут переписываться. Новый они вроде бы как "усовершенствовали" из за многочисленных жалоб
     
    Останнє редагування: 13 кві 2016
  17. maHnat

    maHnat Active Member

    Те, що переукладатися не будуть - це добре. :) Добре тим, хо встиг вже укласти. Але от нові договори - це, НМД, кардинально інші договори, аніж старі. Бо судячи з коментів @Iuliia Sulima - то були договори з ФФБ, а нові договори - аж ніяк не з ФФБ укладаються.
    Ну, і новий договір виник зовсім не з-за числених скарг клієнтів. :)) Це ж очевидно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. irunadim

    irunadim Member

    Всім привіт! Хтось знає чи щось відбувається на нашій будові, може буває поблизу, бо після підписання договорів з ФФБ якась тишина?!
     
  19. VIV

    VIV Well-Known Member

    ну тут до ФФБ прив'язки ніякої, бо не всі вже підписали його (і не скоро підпишуть).
    Шо там може бути, котлован та котлован. НАступним кроком котлован буде.
     
  20. maHnat

    maHnat Active Member

    Ірино, а де Ви договір з ФФБ підписували? В РІЕЛі?? Коли?
     
а де твій аватар? :)