ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VIV

    VIV Well-Known Member

    Я думаю після того, як 2 британії закриють їм близько 70 градусів роботи, власники самі задумаються над їх перенесенням.
     
  2. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    А якщо уважно роздивляться фото, то можно побачить. що ці антени стоять на землях військової частини, чи не так?
     
  3. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Або Княжий , або Семицвіт або якась з Британій поставить ці антени собі "на голову" ,тобто на дах... Все таки додаткові кошти в касу ОСББ...
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Фото Ви робили із під"їзду "Едгар Дега".
    Думаю, це територія трикотажної фабрики, а не військової частини. Ми їх взагалі із своїх вікон не помічали.
    Швидше за все, якщо дійде справа до оренди цих антен, то "Ріел" згребе гроші за них і заб"є на інтереси мешканців. Хоча впевнена, що ОСББ буде проти їх встановлення з міркувань безпеки та здоров"я; крім того, дахи нашого ЖК та сусіднього не передбачають монтажу конструкцій такого типу, величини та ваги, це технічно неможливо.
     
    Останнє редагування: 1 бер 2016
  5. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    скажіть, будь ласка, чи стоїть ще склад?
     
  6. VIV

    VIV Well-Known Member

    куди ж він дінеться за 3 дні, стоїть, звичайно
     
  7. Joll

    Joll Well-Known Member

    Сьогодні бачила, як на даху складу ходили люди, щось кидали вниз, мабуть збирались розбирати.
    А от праворуч від складу ескаватор копав землю під фундамент, майже під стіну від трикотажної фабрики.
     
  8. Maxonova

    Maxonova Member

    та вже б пора щось починати))не можу дочекатись)
     
  9. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Ну ви дуже швидко хочете))) У нас в угоді ФФб строк сдачи будинку лютий 2018 року. Так що будемо ще чекати довгенько )))
     
  10. Roy Jones

    Roy Jones Member

    Усім привіт!

    Хтось володіє інформацією про те які технології використовують для перекриття, чи не виникне у майбутньому проблем якщо купляти кваритиру на останньому поверсі? На скільки я знаю то горища чи тех поверху немає, дах плоский :sad:
     
  11. Roy Jones

    Roy Jones Member

    Усім привіт!

    Хтось володіє інформацією про те які технології використовують для перекриття, чи не виникне у майбутньому проблем якщо купляти кваритиру на останньому поверсі? На скільки я знаю то горища чи тех поверху немає, дах плоский :sad:
     
  12. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    мені дуже подобається останній поверх і тому залюбки взяла останній 8 поверх а про дах і не думала
     
  13. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    У мене також 8 поверх, і також про дах не задумувався, але дума технічний поверх буде, але треба уточнити.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  14. Roy Jones

    Roy Jones Member

    Говорив з другом архітектором, то він казав що зараз це радше рідкість що можуть виникнути проблеми з дахом, проте у старих будинках таке часто трапляється...тому і вирішив запитати :)

    Доречі ріел знижок не робить на останні поверхи? :blush:
     
    • ... ... x 1
  15. ViraKo

    ViraKo Member

    Ну ви даєте піпли, купувати квартиру на останньому поверсі і не поцікавитись шо над головою буде робитись :) Я теж на останньому взяла (6-му), все життя живу на останньому і бачу в цьому лише переваги: більше світла в кімнату входить, дальше від шуму, повітря чистіше, ніхто не затоплює і по голові не товчеться, ше шось можна придумати. Так от, я питала і мені сказали, що над останнім поверхом буде невисоий технічний поверх, швидше всього не в ріст людини а нижчий, але проміжок повітра між стелею і дахом буде, для теплоізоліцяї і шоб сніг-дощ не затікав. Знижк на останні поверхи - нема :sad:
     
  16. Roy Jones

    Roy Jones Member

    Дивно менеджерка Ріелу відповіла що ні горищ, ні технічних поверхів немає :sad: Можливо вона все таки помилилась :blush:
     
  17. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Мені менеджер казала, що якийсь мінімальний техповерх висотою до 0,5 метра буде. Бо я також взяла останній (8ий) поверх.
     
  18. Maxonova

    Maxonova Member

    бачу фото нові є вже на форумі першої черги.Склади вже без даху).Робота в перші чергі йде.Поверхи помалу ростуть
     
  19. VIV

    VIV Well-Known Member

  20. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Сьогодні проїжджали повз будівництво наше)))) СУПЕР!!! Другий склад уже зносили сьогодні. Його уже немає... УРАААААААААААААААА!!!!!!!!!!!
    Ще трошки нашого терпіння і фундамент буде)))
     
    • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)