ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чи є у Львові компанії забудовники, достойні вашої уваги? Як інвестора...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. А ще з однією не завершив, а ви мені пропонуєте вступити в чергове г@@но. Дякую, досвіду Ріел більш ніж достатньо.
     
    • Тупо Тупо x 3
  3. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Потрібно підготуватися до зустрічі, скласти блоки питань. Провести аналіз графіків виконання робіт.
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Vsevolod, Ви поставили собі за мету набрати максимум постів?
    На будь яких форумах не прийнято таку фігню робити - маєте що дописати, то допишіть в одному пості.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як би ви відписувались в одному пості lookup, наприклад, який строчить по 3-4 поста з образами; Михайло, який постійно каже про ботів і про свою срану террассу...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Баян Баян x 1
  7. Ні, він просто нарцис на зарплаті
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви знаєте хто такий нарцис???
    Перш ніж казати, переходити на особистості, раджу відкрити підручник з психології...ваш діагноз видно одразу!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Михайлові боти не встигають вам відповідати, жалкуються бідолаги. Всі знають, що зазвичай на форумах пишуть невдоволені, а ті кому все гаразд рідко пишуть подяки чи позитивні відгуки. А тепер уявіть, якщо всі задоволені забудовником тут напишуть, то трійця Михайлова посідіє тут відразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Десь я це вже бачив нещодавно, а так це ж я і писав про невдоволених. На оригінальність не претендую, але боти люблять чужими словами спілкуватись. Ну і чому прям всі незадоволені. Навпаки, в гілках ріелу задоволених більшість ))))
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    тобто всі забудовники у місті погані? Купуйте вже готову квартиру і платіть втричі більше, в чому проблема?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    ви знову про себе?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Ріел відмовився викупити свій брак. Тепер вимушений чекати ремонту і усунення недоліків.
     
  14. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Аудіозапис зустрічі ініціативної групи 3 та 4 черг ЖК Велика Британія Zavodska Street.m4a
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ага, Михайло настільки крутий, що купив квартиру з котловану, по НАЙНИЖЧІЙ вартості, і тепер кайфує, тут, на форумі розповідаючи про свої досягнення
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Перепродайте людям, які зроблять ремонт і будуть жити спокійно!!
     
  17. Купіть по ринковій вартості. Навіть знижку зроблю. Але це язиком не плескати. Тут гроші викладати потрібно.
     
  18. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    А яка у вас виходить різниця між ринковою вартістю (квартира в жахливому стані з ваших слів) і собівартістю?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Десь на 25% дорожче. Правда я беру до уваги навіть паркомісце в гаражі. Квартира не в жахливому стані, але, в майбутньому, якщо небудуть усунуті виявлені недоліки, їх мені прийдеться усувати власним коштом, або коштом всіх жильців 1 черги. Дах загальний, але я просто першим відчую. Тераса - це експлуатований дах і відчую я і 4 квартири піді мною. Так що гроші в майбутньому будуть вкладати всі члени ОСББ.
     
  20. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    У нас ОСББ і при його створенні було прописано, що воно дах не ремонтує. Звертайте увагу.
     
а де твій аватар? :)