ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Ріел на своїй сторінці виклав фото візуалізаціі місць загального користування у будинку (декілька фото додаю). Вам подобається стилістично таке рішення? Жовті стіни мене якось непокоять... Що скажете?
    100.jpg 101.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    А що вам не подобається? Колір стін? А вам не все одно, то ж у коридорі, а не у вас в квартирі
     
    • Тупо Тупо x 3
  3. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    ну зрозуміло, що у себе в квартирі я не буду робити жовті стіни, я саме кажу про сходи, коридори і т.д. Невже посимпатичніше колір не можуть підібрати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Ну у кожного смій смак, мені взагалі байдуже на колір стін
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. sofia s

    sofia s Active Member

  6. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Колір сонця і тепла, радості і багатства, розуму і оптимізму. Саме ці асоціації виникають при згадці жовтого кольору. Яскравий і життєрадісний, він є колірним втіленням енергії, руху і позитиву.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Я


    Дай Боже щоб була хоча б бліда копія цього інтерєру
     
  8. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Порадьте програму для проектування та дизайну інтер'єру
     
  9. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Autocad, 3DMax вони не безкоштовні, але в інеті можна знайти піратки
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    SketchUp. Дуже проста прога з купою відеоуроків і базою готових компонентів (столи, стільці, пральні машини і т.д і.т.п)
     
  11. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    її на комп"ютер треба встановлювати? скільки вона пам"яті займає не підкажете?
     
  12. tatajaja

    tatajaja Member

    Я Вам гарантую шо після того як РІЕЛ позбудеться актів прийому передачі і віддасть все в власніть людей, які купили квартири, а також, коли всі почнуть робити ремонти - то Ви будете тільки мріяти шоб в вас підїзд так виглядав як на фото))) Бо, насправді, то буде стиль совецкої поліклініки, де всьо буде відвалюватись на очах)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    цікаво на яких підставах ви даєте такі гарантії? Звідки такі заяви? Маєте власний досвід?
     
    • Креативно Креативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Я думаю, як інвестори будуть дбати про своє майно, таким воно і буде. Особливо це важливо в перший рік, коли активно робляться ремонти і буд. матеріалами знищується весь ремонт в під'їздах і ламаються ліфти. Але до чого тут Ріел?
     
  15. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Треба встановлювати на комп'ютері. Оперативної пам'яті багато вона не займає, але вимоглива до пам'яті і потужності відеокарти і якщо редагований файл великий, то зі слабкою відеокартою може значно пригальмовувати.
     
  16. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    дякую, зрозуміла. виходить, що мого доволі звичайного ноутбука може і не вистачити для нормальної роботи. дякую за пояснення
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  17. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Вибачте, Вам дійсно подобається жовтий колір? Бо під час розмови в офісі ми зрозуміли, що він має позеленіти з часом.до проектного вигляду.
     
  18. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Тут і для Вас інформація:
    "Шановні інвестори ЖК Велика Британія 4 черга будівництва!

    Станом на сьогодні готовність будинків третьої та четвертої черг житлового комплексу становить 80%. Проведена більшість зовнішніх будівельних робіт. Тривають будівельні та оздоблювальні роботи всередині будинків. Закуплені газові котли, радіатори, вікна, системи димовідведення. Триває підключення інженерних мереж комплексу до загальноміських мереж.

    Корпорація РІЕЛ докладає максимальних зусиль, щоб будівельні та оздоблювальні роботи у будинках 3-4 черг завершилися якнайшвидше. Однак з ряду об’єктивних причин, які внесли суттєві зміни у графіки проведення будівельних робіт, хочемо повідомити вас про незначне перенесення дати введення будинків в експлуатацію.

    Підстави відтермінування:

    1. Після проведення ґрунтовних геологічних вишукувань було встановлено, що ділянка містить ряд додаткових моментів, які потрібно врахувати у проектній документації. Змін зазнали основи та фундаментні конструкції. Дана процедура внесла значні корективи у графіки будівельних робіт. Зміщені графіки потрібно було також підлаштувати під сезонні температурні зміни, задля дотримання технологічних норм та якісного виконання усіх будівельних процесів. Відповідно, відтермінування виконання робіт виявилося тривалішим, ніж ми передбачали.

    2. З вище зазначеної причини у процесі будівництва змін зазнали також технічні умови – вони ускладнилися. Виконання технічних умов зайняло більше часу, ніж було прогнозовано. Компанія-забудовник була зобов’язана виконати ряд вимог від компаній-постачальників енергоносіїв.

    3. Складна геологія ділянки вплинула також на облаштування усіх інженерних мереж і комунікацій. Змін зазнали мережі зовнішнього водопостачання та каналізації. Також довелося перепроектувати зовнішні електромережі і підготувати їх підключення до іншої підстанції, ніж було раніше сплановано. Кожна зміна пройшла погоджувальну процедуру. Очікування проектної документації від ПАТ «Львівобленерго», ЛМКП «Львівводоканал», ПАТ «Львівгаз» часто відтерміновувалося. Відповідно, забудовник змушений був очікувати рішень компаній-монополістів, щоб належним чином завершити будівництво і виконати свої зобов’язання перед інвесторами, хоча й з певним відтермінуванням.

    4. Прикрим фактом залишається трудова міграція фахівців у країни Європи. Ні для кого не є таємницею, що цей фактор є актуальним не лише для будівельної галузі і географічно стосується більшості регіонів країни. Забудовник намагається тримати ситуацію під контролем і забезпечувати будівництво відповідною кількістю спеціалістів, однак, не завжди це вдається одномоментно.

    5. У процесі спорудження будинків були зауважені факти невчасного виконання робіт підрядними організаціями, з якими співпрацював забудовник. Ми змушені були в оптимальні терміни здійснити заміну підрядників. Сподіваємося, укладення партнерські відносини з ретельно відібраними новими підрядними організаціями вже найближчим часом дадуть бажаний результат.

    Хоча перелічені об’єктивні причини щодня стають для нашої команди викликом, будівельна корпорація РІЕЛ поетапно вирішує їх і докладає максимальних зусиль до завершення будівельних робіт та введення будинків в експлуатацію.

    Усвідомлюючи спричинені незручності, керівництво будівельної корпорації РІЕЛ найближчим часом підготує і надасть інвесторам до розгляду програму компенсації за відтермінування здачі будинків в експлуатацію. Також ми готові зустрітися з вами 24 вересня, надати інформацію щодо дати здачі 3-4 черг та обговорити усі процедурні моменти, які очікують інвесторів після введення будинків в експлуатацію.

    З повагою і вдячністю за розуміння,

    ваша команда РІЕЛ"
     
  19. Alex Hrazhdan

    Alex Hrazhdan New Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. Alex Hrazhdan

    Alex Hrazhdan New Member

а де твій аватар? :)