ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Краще не стелите ламінат на кухні, який би він класний не був. Ламінат боїться води. Ложіте плитку і не будете знати проблем.
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 2. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  Навіть сучасний ламінат не раджу стелити на кухні. Тому що обов'язково будуть бризки жиру, випадкові краплі агресивних миючих засобів, непомічені калюжки де-небудь в кутку біля мийки. Дуже скоро він буде виглядати погано. Мабуть, виняток для тих, хто мало готує вдома, для холостяків, неодружених. Але для великої родини, з домашніми обідами ... Я не раджу. Хороший лінолеум, плитка теж непогані варіанти.
   
 3. Sofatv

  Sofatv Well-Known Member

  Як варіант не дуже надовго зійде, в принципі залити можна і житлове приміщення, скільки разів бачив таке. Коли через одну забуту калюжу потім всю кімнату перестилали. В ідеалі на кухі добре б плитку і підігрів.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Kalugni

  Kalugni Active Member

  А з якою метою ви збираєтеся настилати ламінат? Дешево або через те, що вам фактура ламінату подобається? Просто в залежності від відповіді на питання є різні варіанти.
   
 5. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  погоджуся, що на кухні краще плитка або лінолеум. Ламінат води боїться. Правда з досвіду знаю, що плитка ворог посуду. Всі чашки перебили...)
   
 6. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  Це як тимчасовий варіант, та і фактура така подобається більш за все
   
 7. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Щодо тимчасового варіанту повністю підтримую. Так, плитка з підігрівом відмінний варіант. Є, звичайно, невелика незручність, що теплі підлоги теж можуть зламатися. Тоді ймовірно доведеться розкривати і все переробляти. Але на моєму досвіді, таке трапляється дуже рідко. Хоча від цього тим, у кого зламалося, легше не стає. Розкривати всю підлогу і потім укладати заново дуже занадто багато роботи і брудно. І щодо ламінату теж чув історій. Але такі історії можливі й з паркетом, нічого не поробиш. Він теж вологу не любить.
   
 8. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  Якщо вам подобається, як виглядає ламінат, тобто подобається відчуття затишку і тепла, яке дає це покриття завдяки своїй схожості зовнішньо з деревом. Тільки сьогодні був у величезному будівельному магазині і бачив плитку, яка навіть при дотику створює відчуття паркету. Давно про те, що щось подібне з'явилося - чув, але ставився з крайньою недовірою. Побачивши на власні очі, я дуже захотів, щоб така плитка була у мене вдома. До хімічних реактивів вона інертна, мити легко і без проблем. Посуд, звичайно, буде страждати, і розбиватися набагато частіше
   
 9. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Ну сподіваюсь ви визначились вже з підлогою, а я про насущі справи, ось що пишуть про третю чергу: розпочато монтаж вікон та оздоблення фасаду у першій секції . Продовжують залиття стяжки підлоги у другій та третій секціях, а штукатурні роботи там вже завершуються. Водночас триває монтаж систем вентиляції, димовидалення та розведення труб води і опалення. Крім того, будівельники продовжують роботи з утеплення та оздоблення фасаду будинку, а також гідроізоляції даху та терас.
   
 10. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  так визначились, новини гарні, рухаються потроху
   
 11. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  А чи потрібно буде міняти вхідні двері? Якої якості планують нам здавати їх? Складаю кошторис ремонту, замки 100% потрібно обирати якісь якісні, а ось двері потрібні нові, чи ні?
   
 12. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Який би хороший замок ви не вибрали, все одно зламують будь-хто. Так чи варто переплачувати? У мене в старому замку ключ постійно заїдав. Викликали майстра. Він розкрив його за 2 хвилини.
   
  • Баян Баян x 1
 13. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  Замок обирайте будь-який - блискучий. А ось квартиру обов'язково - під охорону.
   
 14. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  Так, вже знайшла контору яка встановлює охоронну сигналізацію, відгуки про неї непогані. Але питання залишається - двері потрібно міняти?
   
 15. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  тут аналогічно - хочете міняйте, хочете ні, але як комусь захочеться їх відкрити, то відкриють незалежно від їх вартості. Тому охорона тут першочергово вам допоможе. А усе інше то срава вашого гаманцю та смаку.
   
 16. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  Дякую, зрозуміла вашу логіку. Сподіваюсь у нас в під'здах будуть відеокамери.
   
 17. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  це буде залежати від ук, чи осбб. Як схоче більшість мешканців - то будуть, але вони також особливо не заважають зловмисникам.
   
 18. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  ну хоча б малолітніх шкодників відлякувати будуть від тусовки у під'їзді
   
 19. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  свіжі фото
  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

а де твій аватар? :)