ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. liluu

    liluu Member

    Дуже вчасно ваш звіт, начиталась, що всередині не дуже гарно зроблені роботи. А виявляється все виглядає пристойно. Дякую
     
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    ну то дивлячись де, я ось можу вам показати стяжку в моїй квартирі, наприклад
    IMG_20171107_122711.jpg

    також у мене вже є розбите одне вікно, криві косяки місцями. Тобто з того що готово на даний момент, відсотків 15-20 треба буде переробити. Якщо накласти відсотки на ціну квартири, то таки на пристойну суму роботи ще.
     
  4. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Ви напевно купували квартиру на стадії котловану, а ми як раз будемо купувати те що бачимо. У нас з вами явно буде різниця в ціні. Ми будемо платити більше, але будемо бачити що до чого, а у вас було дешевше... Але вдячна що вказали на недоліки, будемо уважніше дивитись.
     
  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    ну так питання не в ціні було, а в якості робіт. Ціна і ризики при ранній купівлі - взагалі окрема тема. А це просто вам застереження, що якщо вам показали одну гарну квартиру, то це взагалі не означає, що решта такі самі. Будьте обережні при купівлі, нема за що :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    дякую, буду перевіряти все детально
     
  7. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, що це збудували на першій фотографії?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Це торговий центр навпроти Британії в ЖК Семицвіт. По непідтвердженій інфі там буде Сільпо і ще щось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

  10. irunadim

    irunadim Member

    Добрий вечір!
    Хтось був сьогодні на оглядинах нашого ЖК? Цікаво чи почали вже монтувати вікна у секції В, бо ще у звіті за листопад було написано про ведення цих робіт, але тиждень тому проходила повз, то зі сторони Шевченка докладали цегляну кладку на 6 поверсі секції В, та ні одного вставленого вікна не побачила?!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    З'явились свіжі фото 3 черги
    20121.jpg 20122.jpg 20123.jpg
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

  13. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    То ж не я фото робила
     
  14. SoliDeo

    SoliDeo New Member

    Тут фото 3 черги, а дзеркальний будинок 1 черги фото є? Цей форум був першого черго для другої черги(не манхеттен).
     
  15. VIV

    VIV Well-Known Member

  16. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

  17. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

  18. А огорожа балконів таке ж «Г», як і в першій черзі, хоча мені в грудні говорили, що в 2 черзі вже будуть інші.
     
  19. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Як ви на цих фото розгледіли якість огорожі? Чи то просто ваші здогадки як завжди...
     
    • Тупо Тупо x 2
  20. Раджу купити окуляри, таблетки для покращення роботи мозгу вже не поможуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)