ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VIV

    VIV Well-Known Member

    був там у суботу, кутова секція ("В" здається) вже значно вища ніж на фото. Фасади до секції Д (з кінця) мають значний прогрес.
    Але все одно так повіііільно все...
     
  2. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Хто був на будівництві?Що чути нового?Фото поділіться)
     
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    Лун ЮА пропонує аерофотки, можна покрутити на 360 градусів


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 лип 2017
    • Подобається Подобається x 2
  4. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Хто був на оглядинах?Можливо фото зсередини будівлі є?Дуже пасивно обговорюють нашу чергу.
     
  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. vitamin

    vitamin Member

    Всім привіт.

    Планую купувати квартиру в 5й черзі. оплата 60%
    Хочу дізнатись, які "підводні камні" мене чекаю ? Питання стосується всього від А до Я. Від оформлення попереднього договору купівлі-продажу, та оплати до акту прийняття-передачі квартири. Особливо цікаво почути власників 1ї черги, які незабаром отримають ключі від омріяної квартири.

    Думаю буде всім цікаво знати, що можна очікувати від даного забудовника. А також колективно реагувати.

    Буду вдячний за кожний допис.
     
  7. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Привіт сусіди! Я в секції Е, 7-й поверх. Може зробимо перекличку?
     
  8. А що чувати в 3 черзі про здачу об'єкта. Коли обіцяють здати?
     
  9. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Якщо ви про 3-ю чергу, яка тепер 2-га черга то обіцяють в кінці травня здати будинок. Це мені казали місяць тому.
     
  10. Якщо зроблять дах, то шанс є. Але якщо сказали травень, тоді літом
     
  11. Ще є така маленька заковика, як торговий пассаж між 1 і 2 чергами. Він буде приторможувати здачу.
     
  12. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Це ж ніби окремий об'єкт, чому б він мав приторможувати? Цікаво чи його вже почали будувати, ще 1.5 місяця тому там був котлован.
     
  13. Прохід, обхід, зовнішні роботи плюс сзаду будують 3 чергу, яку теж треба впорядковувати
     
  14. Oksankashapoval

    Oksankashapoval New Member

    Я хочу тут свій офіс відкрити. Якраз вже відповідне приміщення собі і пригледів))
     
  15. Просимо до нашого колгоспу. А вам які терміни здачі обіцяють?
     
  16. opinion

    opinion Member

    Проект комплексу мені подобається, ціна прийнятна. Також великий плюс – гарне розташування. Але є сумніви. Які будуть поради?
     
  17. Перш ніж приймати рішення, найдіть час перечитати, що тут пишуть про забудовника, всі черги ЖК, Ріел та запропонований договір ФФБ. Тут все розписано інвесторами з чим можете зіткнутись. Висновки робіть самі.
     
  18. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Переглянула дуже багато сайтів і цю гілку всю перечитала, неоднозначна ситуація. Проект мені сподобався і локація надто підходить, але щодо юридичної сторони багато запитань. Напевно треба навідатись у відділ продажів та на екскурсію на будівництво, щоб подивитись все зсередини.
     
  19. liluu

    liluu Member

    Цікаво буде почути ваші висновки, відпишіться про результати, дякую
     
  20. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    думаю, як я вже писала потрібно відвідати відділ продаж і саме будівництво, щоб побачити все на власні очі.
     
а де твій аватар? :)