ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VIV

    VIV Well-Known Member

    там вже не так,
    третя черга літерою Г будується ж, на плані такого нема
     
  2. VIV

    VIV Well-Known Member

    у мене 2 припущення: мало продано квартир або дренаж не виходило зробити.
     
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Так, генплан змінився, але ДБН і концепція містобудівного розрахунку відносно побудованої лінії максимальної висоти забудови, яка проходить по всіх об’єктах по всіх перерізах в/ч мають бути дотримані.

    12_1.jpg
     
  4. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Це якийсь інший генплан, він навіть по факту збудованого відрізняється... поскільки 3тя черга уже іде буквою Г, а 5та уже відомо, що буде 12ти поверховою. До того ж школи на ньому не видно ??? ...і про спортлайф і згадки немає... дивно якось:dntknw: Так гарно усе мало бути...а тут
     
  5. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ви не зрозуміли суті моїх повідомлень. Не важливо який генплав був, є чи буде, а важливо те, що має бути витримана поверховість фонової забудови для закриття дисонуючої забудови. Забудова кварталу по вул. Т. Шевченка обмежується шістьма поверхами із збільшенням в середину кварталу. Розгортка по вул. О. Степанівни – зменшення поверховості до трьох поверхів і набір поверховості всередину кварталу. СпортЛайф буде по вул О. Степанівни. Відповідно там не має бути мегаповерховості. Див. деталі тут: Управління архітектури

    PS: Це тільки теорія, а на практиці ми знаємо як буває.
     
  6. Muryn Vitaliy

    Muryn Vitaliy New Member

    Добро дня усім. Надумав придбати квартиру в (5 Черзі). Хотів вибрати сторону з виглядом на старе місто ...однак залишилась тільки одна квартира в 3 секції на остатньому 11 поверсі. От думаю чи воно того варте ! Можна спокійно взяти на 5-8 поверсі з сонячної сторони яка впирається в Манхеттен. Хто жив на 11 або 9 поверсі як прокоментуєте що порадите ??. Наслуханий про проблеми з водою .. ліфтами та з проблемами літом спекотно в квартирі, зимою холодно ..Та і загалом про забудовника обєкт розміщення і тд !
     
  7. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Думаю дренаж, бо ми придбали останню квартиру в секціі
     
  8. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Не думали змінити секцію? ...якщо там вже такі питання виникають, то з роками...
     
  9. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Та не думаю що там будуть такі значні проблеми ))) думаю що якась технична необхідність , може краном щось подають .
     
  10. VIV

    VIV Well-Known Member

    цього місяця приходив звіт будівництва?
     
  11. VIV

    VIV Well-Known Member

    Коричневі панелі почали встановлювати.
     

    Вкладення:

  12. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Почали заливати стяжку?Хто був на оглядинах?
     
  13. Ivan Vas

    Ivan Vas Well-Known Member

    ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ. (мати для вкладання труб., може комусь знадобиться, тел. у Львові 067-670-6860).
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Це ви фото 1шої черги скинули? А є нові фото 3тьої? ...погода вже сприяє будівництву:)))
     
  15. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Були на будівництві,майстри працюють над фасадом секції Е.Проте тісновато буде на території ,багато там вже будинків натикали((
     
  16. VIV

    VIV Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  17. SoliDeo

    SoliDeo New Member

    Шановна Iuliia Sulima, чи може Вас назвати троль від ріелу. Бігаєте з форуму на форум і заспокоюєте людей своїми несинітницями. Цитата "думаю дренаж, бо ми придбали останню квартиру", відколи це рієл надає таку інформацію(якщо ви не своя звичайно:cools:)? Здачу 1-шої черги вже затримали на 3 місяці, а там ще не початий край роботи, люди говорять, що до кінця року не факт чи закінчуть(вже не говорячі про якість робіт, і хвалену ріелом стяжку:crazy:). Ріел вливає кошти в рекламу, в масові новобудови, в таких як ви, бере кількістю, а якість і клієнти відсунув на останній ряд.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Так, ви праві...це центр... добре що вони їх як австрійскі не впритик ставили...біч о біч
     
  19. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Шановний SoliDeo. Я мешкаю в іншому місті, минулого року була на майданчіку в лютому . цого року в травні Я задоволена, тому що бачу як забудовники виконують свої забов'язання в інших містах України !
    А ТРОЛІ В ГОЛЛІВУДІ )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VIV

    VIV Well-Known Member

а де твій аватар? :)