ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VIV

    VIV Well-Known Member

    Тільки в 2й черзі буде підземний паркінг. Скільки буде наземних, думаю, ніхто ще не знає точно. Одне я знаю, що буде д*па повна.
     
  2. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    В 4-тій черзі в першому і другому будинку будуть двоповерхові підземні паркінги, то близько 200 місць :derisive:
     
  3. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Ми коли покупали квартиру , стали в чергу за паркомісцем у 2 черзі , вартість була 10 тис у.е. Як зараз і скільки коштуе , питання ....
     
  4. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Народ, зараз часом годі проїхати по Шевченка - Городоцька, затори постійно! Просто для цікавості відкрийте в неті карту новобудов і зауважте скільки БАГАТОПОВЕРІХІВОК буде збудовано в цьому кварталі на початку Шевченка ! Це тисячі квартир! Ви собі уявіть скільки автовласників там буде проживати! Таке в нормальних містах собі забудовувати не дозволяють!

    Згадаєте мої слова і відкриєте цю переписку через приблизно 5 років! Це будуть суцільно заставлені всі тротуари автомобілями і суцільні корки, де неможливо буде проїхати годинами!
    Влади немає у нас у місті! Порушують всі архітектурні норми і ніякої стратегії розвитку міста немає! Це повна ду.па!
     
  5. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    То ше з того паркінгу треба буде виїхати, як всі почнуть зранку на роботу виїжджати! :haha: А ше недай боже в якої блондинки колесо спустить... :)))
     
  6. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Доречі чи всі в курсі того, що на наступний рік запланований ремонт і розширення вул. Шевченка? На скільки мені відомо там вже навіть план є затверджений.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. tankist

    tankist Member

    Все буде добре всі буде місце
     
  8. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    В 4-тій черзі минулого місяця була 6000$... говорили, що це остаточно буде. А ви ще не оплачували свою?
     
  9. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Куда розширять?! :facepalm:Хіба другий ярус дороги буде! :haha:
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    На 2 метри в шир. Дерева зрізають. Фейспалмити будеш в себе вдома.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Зрідуть 170 дорослих каштанів. Розширять дорогу , плюс для роверів дорожки по оба боки...
     
  12. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Ще не оплачували , думаемо треба чи ні ??? Как гадаете черга стоїть на місця у паркінгу ?
     
  13. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ось актуальні плани підземних паркінгів (нижній і верхній рівні) в 3-й черзі (2-й будинок). Х - вже продані, V - заброньовані.
    Snap1.jpg Snap2.jpg
     
  14. Vladshvets

    Vladshvets Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Доброго дня ! Щось фото ніяких нема ? Може хтось скине нові фото будинку ? Як будивництво рухается )))
     
  16. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    ...Львів святкував цілий місяць))) ...навряд чи щось там робили))
     
  17. lIder

    lIder Active Member

    зміни в будівництві не помітні
     
  18. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Мене дуже цікавить секція В , чомусь вона взагалі не рухаеться, в дайджесті за грудень на фото залито цоколь, за місяць невже нічого більше не зроблено???
     
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Вид із 1-ї черги:
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. VIV

    VIV Well-Known Member

    Приблизний вид з вікна у тих, у кого вікна на Шевченка. 4й поверх

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)