ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Що по-вашому "нормально"? У Тернополі вони продали 30% квартир під "приміщення тимчасового проживання". Тому, на мою думку, дуже важливо перевіряти всі документи наших забудовників.
     
  2. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    У меня вопрос , вы купили тоже квартиру в "Британии" ? Вы на всех темах "Британии" разводите панику, при чем никто из собственников квартир не ведеться на нее.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    кращий спосіб захисту від тролів - відсутність на них реакції. Інакше на кожен ваш "вопрос" від такого троля виллється ще відро самі знаєте чого. Що то троль з'ясувалося ще місяць тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Так, і для мене "Велика Британія" - то один проект. І не важливо в якому з 6-ти будинків у нас квартира. Я обговорюю теми, які мене хвилюють. Що в цьому дивного?
     
  5. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    А ви, шановний "тролєфоб" ...якщо будете моїм сусідом, то ще багато років я буду приводити котика, щоб гадив на ваш коврик і щоб ви відчували, наскільки ми реальні:mocking:
     
  6. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Капець! Не приведи Господь таких сусідів !!!
     
  7. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Як говорять британці: "Welcome to Great Britain!!!"
    P.S. ...я на вас не ображаюсь...ні
     
  8. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    А фоточек нових може хто сфоткае ;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    [​IMG][​IMG]

    Нажаль наш будинок ще не подолав висоту паркану :-(


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. lIder

    lIder Active Member

    Пропоную нам розпочати історію спілкування у групі на facebook, https://www.facebook.com/groups/1651384388487614/
    ми придбали квартиру у секції А, № 9. Нагадаю про те що являюся управителем житлової нерухомості та головою ОСББ у шістьох будинках, ми також є ресурсний центр для ОСББ. Приєднуємося до групи та будуємо відносини співвласників та гарних сусідів. Сергій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bobby M

    Bobby M Member

    20161103_144648.jpg свіже фото
     
  12. VIV

    VIV Well-Known Member

    Ну в дайджесті за 15 листопада прогрес був більший... наскільки у вас фото "свіже"?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    03.12
     

    Вкладення:

    • IMAG0410.jpg
      IMAG0410.jpg
      Розмір файлу:
      208,4 КБ
      Переглядів:
      30
    • IMAG0413.jpg
      IMAG0413.jpg
      Розмір файлу:
      190,6 КБ
      Переглядів:
      30
    • Подобається Подобається x 2
  14. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Жах якийсь... Ітак по Городоцькій - Шевченка вже неможливо автомобілем проїхати зараз, а на вул. Шевченка ще такі монстри понабудовують... Народ, як ви збираєтесь паркуватись там і їхати автомобілем... Та там суцільний затор буде постійно!
     
  15. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    На велосипеді їздити треба.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Та всьо то воно правильно з велосипедами... Але от питання, 164 квартири має там бути... Ну тепер в хаті по одній машині мінімум є ато й дві. Де то всьо буде там на початку вул. Шевченка припарковане?! :mocking: Не рахую, що там ще вздовж вулиці ще пару таких монстрів будують ато й більших! Ото "весело" буде скоро, влада тупо бабло заробляє їм то і їхнім дітям в Європах жити...
     
  17. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    П'ять черг Британії дадуть десь 800-900 квартир. Плюс Семицвіт навпроти дасть 1500 квартир. Плюс Дега , Княжий , Шоколад , Квітка на Бортнянського , на Яцкова новобудови , будинків купа буде на території колишнього Навантажувача.
    Коротше , на Шевченка буде ЖОПА...
    Тільки обмеження заїзду приватного транспорту в місто Львів спасе ситуацію. Весь центр зробити пішоходним. Навколо кільцевої поробити великі парковки для транспорту який їде з районів, а ближче до центру доїзджати на великих шатл-бусах. Електромобілям дозволити пересуватись містом , всім решта (хто дуже хоче заїхати) зробити платний в'їзд (100 грв.приміром)
    І буде порядок...
     
    Останнє редагування: 4 гру 2016
    • Подобається Подобається x 2
  18. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Доброго дня ! Підкажіть як-то дивно будинок будуеться, на фото є всі секції крім В, або там специфіка будівництва інша?
     
    • Баян Баян x 1
  19. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Я за))) Львів міг би стати таким собі "українським Роттердамом" :)
     
  20. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Де речі про паркування авто... Хто володіє інформацією , скільки підземних паркомість передбачено в будинках , і в яких чергах? Не у всіх чергах ж вони були запроектовані...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)