ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VIV

    VIV Well-Known Member

    це вже оффтоп в цій гілці, думаю. Не бачу тут зв'язку з 3 британією.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. VIV

    VIV Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. adkashsup

    adkashsup Member




    ОСББ У ВАШОМУ БУДИНКУ!!!

    До Вашою уваги пропонуємо комплексне обслуговування досвідченим Керуючим Вашого будинку ОСББ, а саме:

    1. Створення ОСББ (проведення установчих зборів, реєстрація юридичної особи, виготовленні печатки, документації по реєстрації, відкриття рахунку в банку);

    2. Ведення бухгалтерського обліку (нарахування пільг, робота з банком, оплата платежів по будинку);

    3. Збір показників (води та електроенергії) та виготовлення квитанцій;

    4. Управління будинком (ведення благоустрою, догляд за порядком у під’їздах та на прибудинковій території, підвалах);

    5. Робота з мешканцями (допомога по прописці, видача довідок Ф-2, укладення договорів);

    6. Правова робота з боржниками;

    7. Комплексне обслуговування будинку (електрик, сантехнік, прибиральники);

    8. Укладання договорів з надавачами комунікаційних послуг;

    9. Прийняття будинку на баланс від забудовника (огляд будинку досвідченим інженером-будівельником);

    10.Запуск ліфтів. Отримання дозвільної документації. Введення ліфта в експлуатацію.

    Будемо раді співпраці з Вами. 098 194 24 86 Андрій
     
  4. zxzs

    zxzs Електрик Львів

  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    Проїзжав в суботу повз - робота кипіла. Купа інженерів з вимірювалками всякими, техніки купа, бачив перші вертикальні панелі вже були. Ніби здача завтра вже, так всі там носилися. Охорона не пустила, нажаль, щоб сфоткати. То я з машини вже сфоткав.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  6. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Хороші новини, щось роблять.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. zxzs

    zxzs Електрик Львів

  8. VIV

    VIV Well-Known Member

    пане, ви вже трохи дістали своїм спамом. Навіть якщо б мені була потрібна електрика в віртуальному будинку я би вас принципово ніколи не взяв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. VIV

    VIV Well-Known Member

    Є питання щодо кондиціонерів. Я сподіваюся мої сусіди не ліпитимуть величезні бокси від цих кондюків на фасади. Чи ніхто не питав в Ріелі як з цим бути? Можливо на дажу щось стаціонарне встановлюватимуть чи ще якось?
     
  10. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Я перепрошую, у вас вікна виходять на будівництво? Ви могли б зробити знімок території 4й черги? трохи лівіше)))
     
  11. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Як на мене можна визначити глуху стіну для такого?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Подскажите пожалуйста ! Фиксировали ( утверждали ) каждую проплату по рассрочке с Риелом ? Или просто переводили каждый квартал на расчетный счет нужную сумму ?
     
  13. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    В мене є графік із зазначеними сумами, які я маю сплачувати щомісяця.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  14. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Да, у меня тоже указан в договоре. Но вы связываетесь с Риел после каждого платежа ? Утверждаете что оплата прошла и остаток составляет "такую то" сумму ?
     
  15. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Ні не звязуюся з ріелом. Але після зміни курсу долара я ходив до них і вони робили перерахунок і все було добре в планя залишкової суми у мене.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  16. Verchanu

    Verchanu Active Member

    а хіба вони міняли курс вже?Повинні ж були повідомити!!!Оплачуєте зараз по якій ціні за квадрат?
     
  17. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    А о каком перерасчете идет речь ? Сумма в договоре фиксируются же в долларах ? Объясните пожалуйста
     
  18. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Одже, якщо ви перший внесок за квартиру робили меншим ніж 80%, тоді залишок фіксувався в доларах і за поточним курсом на момент сплати, розраховували рівними частинами щомісячні абр щоквартальні сплати. Якщо ви перший внесок робили 80 і більше відсотків ви не привязувалися до долара, тому і повідомляти вам про зміну курсу не потрібно. Щодо мене, про зміну курсу мене повідомили, так як перший внесок я давав у 60%. Прозмвну курсу повідомили по телефону і рекомендаційним листо.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Ціна в доларах не змінилася, але в гривнях мій залишок який я маю сплати став на 70000 більшим.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Спасибо за ответ. Чувствую себя немного глупо, но не могу понять. У меня тоже предоплата 60% с привязкой к доллару, в договоре прописано что поквартальная оплата делается по курсу межбанка на вчерашний день. Поэтому объясните пожалуйста, Вас предупредили что гривневый эквивалент изменился ?
     
а де твій аватар? :)