ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Доброго дня!!! Може хто мае нову інфу, що відбувається на будові ? Як там котлован ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. maHnat

    maHnat Active Member

    Котлован не бачив, бо й не тямлю в тім ніц, їздив дивитися на навколишність. І вкурвила архітектура та щільність навколишньої забудови, вже виконаної Ріелом. Особливо цікаво було спостерігати шедеври архітектурно-планувальні: [​IMG]
    Хтось хоче мати квартиру з вікном, що дивиться в ребро балкону сусіда?

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    Цю будівлю, наскільки відомо, планував не Ріел. Але тим не менш, хочете жити вільно - їдьте на околицю. Це нормально для великих міст. Ціна за квадрат в центрі тільки зростатиме і щільність буде максимальною.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Дорогі сусіди, вітаю Вас з наступаючим святом ВЕЛИКОДНЯ ! Нехай свята будуть Веселими та Теплими ! 20150407170654.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Повірте, це нікому не заважає, це не тільки недолік 2-ї черги, у 1-й та 3-й і 4-й так само, а якщо хочете відгородитись від сусідів, повішайте на вікна та балкон жалюзі чи ролети, як і зробила більшість мешканців. Мій балкон і одне вікно так виходить, проглядається один балкон одного під"їзду і другий балкон другого. Головне що світло добре потрапляє у квартиру.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. maHnat

    maHnat Active Member

    Joll, я мову вів про тамті кутові квартири. Я Вас не розумію: Як світло може добре потрапляти у вікно з сектором огляду в 90 градусів? Карл?! Ви порівнюєте з вікном, закопаним в землю? Тоді згоден. А так - вибачте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. maHnat

    maHnat Active Member

    То давайте планувати й будувати одразу отако! Хулє! :)
     
    Останнє редагування: 28 кві 2016
  8. VIV

    VIV Well-Known Member

    мало, там ще 2 ряди базару і трамвайну колію треба
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    А я вела мову про квартири, вікна з яких виходять один на одного, із різних секцій (в даному випадку - про 4-й, 5-й і 6-й під"їзди). Якщо вийти на балкон, то наші вікна виходять один на одного. Вловлюєте різницю?
    Якщо говорити про ті кутові квартири, то я була у них, із 2-го по останній поверх. У кухню, з якої виходить балкон (північна сторона), дійсно світла мало, особливо нижні поверхи і до 5-го (чим вище, тим світліше), а у вітальні, яка виходить на схід, досить нормально; ясна річ, не так світло, як у сусідньому під"їзді, який примикає до цих квартир. Не знаю, як ви можете судити те, чого не бачили вживу.

    А якщо дивитись глобально, то ще невідомо, що там напланує та набудує "Ріел" у наступних чергах і тих, що зараз будуються. Судячи із того, що вони зробили із "Княжим" з початкового проекту "Комфортбуду" і що вийшло у кінцевому варіанті, надій та сподівань на щось зручне, комфортне та раціональне мало.
     
    Останнє редагування: 28 кві 2016
  10. maHnat

    maHnat Active Member

    Joll, Ви не бачили вітер. Ніколи. Що, однак, не заважає Вам використовуючи логіку та досвід, робити деякі висновки і навіть прогнози щодо вітру та його дії. Я зробив те саме щодо інсоляції кутових квартир.
    Дякую, що підтвердили мої припущення.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  11. VIV

    VIV Well-Known Member

    Проходив вчора повз, заглянув у шпарину. Побачив якісь бетонні стовби вже стирчать з котловану і труби згори накидані (павно каналізаційні). Може хто би то сфоткав згори при нагоді?
     
  12. lIder

    lIder Active Member

    image.jpeg image.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bobby M

    Bobby M Member

    Добре, що робота іде. Я так розумію, що ці фото 1 черги, а за нею і наш будинок (там де кран)?
     
  14. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Ні, кран це скоріше друге крило 1-ої черги, а наш будинок вдалині, де щось синє в землі лежить.
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Мені байдуже...але чи люди не бачуть реальність , чи лиш себе тішать?
    Зростання цін є тільки в гривневому еквіваленті.В $ ціни в Львові падають.
    Погугліть аналіз ринку квартир в Львові і побачите.

    Щоби було зростання цін -потрібно щоб Львів почав працювати.Щоб почали працювати які небудь підприємства/фабрики.
    Ресторани і базари не рахуються.Заробітчани-гастрербайтери з італії/Португалії які раноі чи пізно повернуться теж не рахуються.
    А іноземні інвестори не їдуть.
    Зростання цін на нерухомість є прямо пропорційне до економіки в місті/державі.Тут не треба мати докторат з економіки щоб розуміти таку просту істину.

    P.S. Ми з мамою продали нашу квартиру восени 12 року перед революцією.Квартира велика 3х кімнатна на тихій вулиці бічній від вул.Зеленої.
    15 хв пішки до центру.Ремонт був тільки косметичний 2 роки перед тим.
    Чоловік який купив нашу квартиру зробив капітальний ремонт , той що в Львові називають "євроремонт".Поміняв багато речей , навіть в двох кімнатах переклав паркет , бо скрипів.
    Потім щось в нього помінялося і теж поставив цю квартиру на продажу.Він надіявся що дістане найменше в півтора рази більшу ціну.
    ....на середину 15 р. за цю квартиру йому реально давали - (мінус)20% того що він заплатив .І це після того що він зробив ремонт.
    Зараз він зняв її з продажі і хоче преробити на hostelеs.
     
    Останнє редагування: 7 тра 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    Привіт! звичайно що не потрібно мати вищу освіту для того щоб побачити зростання цін на житло, якщо постійно слідкувати. Зростання відбувається від стадії будівництва, або девальвації гривні. Щоб побачити зростання цін забудовників потрібно постійно моніторити їхні пропозиції. Ціни на житло завжди були привязані до $. Ціни на сьогоднішній день за1м2 є найнижчі на первинному ринку. Для того щоб піднялись ціни за 1м2 не обов'язково щоб запрацювали заводи які не працюють 23роки. І економіка Львова тримається не тільки на заробітчанах у Європі чи Азії, а і за рахунок туризму у Львові. Ціна на житло може піднятись за рахунок іпотеки. Наші банки проходять навчання у закордонних партнерів на рахунок іпотечних кредитів. Це суттєво вплине на ціну. А коли в країні буде спокій та мир будуть і інвестори, це дуже позитивно вплине на нашу економіку і піднімить ціну за 1м2 у доларах.
     
  17. zxzs

    zxzs Електрик Львів

  18. VIV

    VIV Well-Known Member

    Вирішив перевірити карму місця на якому будується квартал. Janower Gasse | Проект 'Вулиці Львова'
    Як я зрозумів, військові бараки ще десь в 1870му році ставили за Австро-Угорщини, а ми так чекали поки їх знесуть. А ще на тому місці був erziehungs haus, що гугл мені переклав як "освітній будинок".
    Цікаво також, що на місці Княжого приблизно були ставочки і невеликі річки, які, певно, ті ставочки і наповнювали. Lemberg (Lwów) Cadastral Map 1849/1853 // Gesher Galicia Map Room Це до моменту з підтопленим фундаментом, доречі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Так може.АЛЕ!....
    Коли банки суттєво знизять %. До рівня західного.
    Українські банки можуть надатидати клієнтам 3-4%% іпотеку?
    Недумаю.
    Беру перші -ліпші дані з Канади

    TD Canada Trust | Mortgages | TD Canada Trust Mortgage Rates

    Хоча і це високі.Бо коли потенційний клієнт прийде , банк завжди скине до 2%.
    Який зараз середній % в Україні?...Порівняйте.

    Щоби банк міг надати такі % треба щоб працювала економіка.Не базари і ресторани (як я писав вище) - а виробництво.
    Все між собою повязане.
    І чесність влади по відношенню до іноземних інвесторів.
    Ну і спокій в країні також , звичайно.
    Поки що нічого цього всього не має.
     
  20. Redroid

    Redroid Active Member

    Добродію, до чого всі ці ваші павествования ? тим паче , якщо вам все одно...люди бажають нову квартиру , з кожного кута якої не буде тхнути 1870 роком, як у "історичних" квартирах хоч після якого ремонту, то на то зараз є своя ціна. Подобається, є гроші - то купують , ні , то й ні, ніхто ж силоміць не змушує ). Тут розмова за третю чергу будівництва йде, тема у багатьох у відстеженні, і заходять сюди , новини про своє почитати. все.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)