ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Тема для тих, хто придбав віртуальну квартиру у 3 черзі ЖК "Велика Британія"

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 лис 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Frosty

    Frosty New Member

    Питався на тижні за вільні 2х кімнатні квартири. Сказали, що залишилось біля 3х квартир і ті вже зарезервовані. Можна подвійно зарезервувати і якщо інші люди відмовляться, тоді можна вкладати гроші. Будівництво ще навіть не почалось. На місці 3ї черги ще досі стоять старі склади. Виникають сумніви щодо того, що стільки квартир вже розкупили. Можливо я помиляюсь і це дійсно так, але цікаво почути думку інших. Може хтось недавно питався за квартири у даному комплексі?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Ну моя думка можливо субєктивна буде, бо я придбав там квартиру, але скажу на прикладі 1 черги. Я в 1 черзі просто не встигав за подіями, квартири які мені подобалися були вже зарезервовані або проплачені і можна було брати лише в другий резерв, кожен раз як вибирав якусь іншу квартиру то в той час вже ціна підростала, тому лишився я першоі черги і вирішив дочекатися наступноі. Коли був у них на оформлені квартири в 3 черзі то чув що в першій залишилася одна квартира. Тому думаю що справді розбирають. Ще одне хочу сказати, що поки оформляв квартиру і був у них в офісі, не один раз, людей багато цікавляться.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Моя думка така. Багато хто тримав гроші в банках. В силу слабкої банківської системи, гроші почали люди забирати. Дома тримати їх небезпечно. Отже люди почали зкуповувати нерухомість. Навіть якщо і є де проживати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Доброго дня, розглядаю можливість придбання квартири в секціі В. Були в офісі Рієла , дуже цікаво. що майже усі квартири розобрані, вибір дуже маленький .
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. Maxonova

    Maxonova Member

    Розбирають як теплі пиріжки)
     
  7. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Доброго дня ! Підкажить , хто купив квартиру теж тільки уклали угоду дорученя? Угоду з ФФб не підписували ще?
     
  8. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Так
     
  9. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Дякую )))
     
  10. lIder

    lIder Active Member

    Сьогодні інвестували в квартиру. (15000грн м2) секція А кв9
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      144,8 КБ
      Переглядів:
      49
  11. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Вітаю. А ціна вже 15000, швидко піднялася.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. lIder

    lIder Active Member

    Два тижня назад коштувала 14000, уже продано 42 квартири
     
  13. Varya

    Varya Member

    Вітаю,сьогодні теж зробили перший внесок в квартиру секція А кв.21.
     
  14. lIder

    lIder Active Member

    Мої Вітання! Будемо разом переживати)
     
  15. VIV

    VIV Well-Known Member

    Скажіть, а що гарантує кожен з документів що можливі при купівлі? Угода ФФБ, доручення і що там ще.
    І взагалі, якщо хтось хоча би коротко пояснив як відбувається процес купівлі від початку до кінця - був би дуже вдячний.
    Дзвонив іншому забудовнику ще, так там при купівлі в розтермінуванні ціна не фіксується ні до доллара ні взагалі. Тобто забудовник може підняти ціну хоч втричі до моменту поки 100% не виплатяться.
    Соррі за певний оффтоп, бо ми ще квартиру тут не купили, але плануємо.
     
  16. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Насправді про якісь гарантіі можна почитати у гілці форуму першоі черги, там хтось писав про це. А купівля відбувається приблизно наступним чином:
    - вибираєш квартиру
    - квартиру резервують на тебе
    - збираєш гроші
    - приходиш в офіс підписуєш договір
    - одразу у відділені банку, яке є у них в офісі, сплачуєш гроші, або всі або частину яку обумовлено в договорі
    - потім щомісячно, або щоквартально сплачуєш рівними частками решту суми, якщо оформляв розтермінування оплати, а не сплачував усю суму за квартиру

    Сума залишку у випадку розтермінування фіксується у доларах, якщо ти вніс перший внесок менше 80%, якщо вніс 80% і більше ціну фіксують в гривні. Ну але ці всі правила діяли на момент купівлі квартири мною, думаю нічого не змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Joll

    Joll Well-Known Member

    Скажу Вам із власного досвіду - якщо домовитись із менеджером, то він/вона Вас передчасно попередить, якщо "Ріел" раптово вирішить підняти ціну і Ви матимете 10-14-20 днів для того, аби виплатити свої внески за старим курсом. Принаймні так було із "Княжим" та іншими комплексами, коли весною 2014 р. квадратний метр в доларах скочив із 8,15 до 12; хто мав змогу, то позичили і платили по старому курсу до зазначеної дати, хто такої можливості не мав, мусив виплачувати вже за новим курсом.
     
  18. lIder

    lIder Active Member

    Я так розумію що договір з фондом фінансування будемо усі підписувати в грудні?
     
  19. Varya

    Varya Member

    А я зрозуміла що свій буду підписувати у лютому2017.Думаю у кожного свої терміни ,залежно від першого внеску у відсотках і подальшого розтермінування.У нас внесок 35%,залишок розбитий на 7кварталів,спочатку виплати по договору доручення -рік,потім підписуємо договір з фондом. Чи це я помиляюсь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Я також так думав. Після проплат по договору доручення переходимо на ФФБ договір.
     
а де твій аватар? :)