ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

  2. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Дзвонила в сервіс відділ Рієл питалась на рахунок здачі в експлуатацію..
    Сказали що в експлуатацію будуть здавати вкінці цього місяця(серпня), а документи на право власності 2-3 місяці після того..
     
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    Та та, в кінці серпня...
    [​IMG]
     
  4. VIV

    VIV Well-Known Member

    Там досі нема одного поверха, все розрито з кишками і всередині хз шо, ліфтів точно ще нема, місця спільного користування далекі від готовності.
    Думаю, за серпень точно не варто сподіватись, вересень теж, далі хз, почнуться знов дощі морози. Перша мала рік затримки, можна орієнтуватися на щсь подібне тут, припускаю.
     
  5. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

     
  6. VIV

    VIV Well-Known Member

    епічний власник квартири в першій черзі
    я підозрюю ті, яких бісить такий рагулізм, - в меншості. Виходить, що це тепер норма.
    Навряд найближчими десятиліттями буде інакше.

    [​IMG]
     
  7. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member





    Мене дуже це нервує якщо чесно..нервує те що кожен раз чуєш від них інші дати здачі і ніхто не може сказати в чому причина..але що я можу зробити? Подавати на них в суд теж не дуже вдячна справа..залишається тільки чекати

    Фото зроблені зараз щось ніби робиться
     

    Вкладення:

  8. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    А ви точно нічого не сплутали? Вже маємо середину серпня, ну зрозуміло ж що не встигнуть, навіщо їм таке говорити?
     
  9. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    думаю що на ремонти таки запустять восени, але здадуть і газ запустять не раніше весни
     
  10. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Здача в експлуатацію це одне..а вот оформлення документів на право власності це інше) мені сказали що кінець цього місяця здача в експлуатацію і 2 максимум до 3 місяців документи на право власності..
    Подзвоніть Ви може і запитайтесь ..цікаво що Вам скажуть )
    ‭0 (67) 325 96 08‬ Оксана Рієл сервіс менеджер
     
  11. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Правда я дзвонила місяць тому..і мені сказали що здача в експлуатацію початок серпня..а документи на право власності середина або кінець жовтня....
    Напевно потрібно записувати розмову з ними або краще не дзвонити а приїжджати до них..але щось не віриться що це щось змінить...
     
  12. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    А ось як запустять робити ремонти взимку чи є сенс? Адже не можна напевне без опалення ремонт робити. То виходить потрібно весни чекати? Чи як?
     
  13. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member






    Я не знаю( я так розумію що якщо вони здають в експлуатацію і будуть видавати документи на право власності то відповідно у будинку буде і світло і газ і вода і тд
    Ми просто робимо ремонт через студію Рієл..і вже зробили електрику і зараз займаються майстри вирівнюванням стін і тд..потім плитка ламінат фарбування стін сантехніка...
     
  14. sofia s

    sofia s Active Member

  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А не боїтеся ремонт робити в неопалюваному приміщенні? А якщо до зими газу не буде? Можна, звичайно, конвекторы використати. Але має бути світло.
     
  16. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member



    В нас електрика вже давно готова..
    Ремонт ще буде 2 місяця робитись а потім сантехніка кухня меблі..
    та і плануємо після отримання документів на право власності жити там..
     
    • ... ... x 1
  17. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    о, то вам дочекатися здачі і можна буде заселятись, прикольно. А як вам студія ремонтів? Які враження? Швидко? Як ціни?
     
  18. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    ось і я про те саме, боюсь починати ремонт напередодні зими, щоб потім навесні не переробляти
     
  19. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member




    Поки задоволені роботою) завжди можна прийти подивитись..робити не спішаться..та і ми не підганяємо
    На рахунок цін не знаю тому що не маю з чим порівнювати( але думаю не через студію дешевше було б..але то що простіше через них то точно..
     
  20. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Головне, щоб зробили якісно. Сподіваюся усі підключать вчасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)