ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Я планую піти з дизайнером (не від Ріел), тому в будь-якому разі груповий похід на будову їм буде вигідніший :)
     
  2. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Доречі це одна з останніх новин щодо вхідних дверей, можливо вам повезло якщо ви з якоїсь із цих секцій:

     
  3. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Чому обрали студію ремонту Ріел? Тому що треба чим по швидше чи всетаки в них є позитивні відгуки?
     
  4. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Дякую за інформацію про двері) з понеділка обов’язково подзвоню до них) я з секції Г)
     
  5. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Обрали від Рієл тому що «так» потрібно чим по швидше) не знаю як на рахунок відгуків..будемо бачити) але поки нічого негативного не можу сказати) робили теплі підлоги то декілька раз зустрічались з майстром щоб все обговорити і раз зустрічались з електриком то дуже толковий) але без дверей на жаль нічого не могли більше зробити ніж то що тільки обговорили планування всього)
     
  6. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Вони чогось дуже бояться, щоб ми всі зустрілися разом.Чому?
     
  7. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Мабуть їм просто напряжно. Я вважаю, що нам краще вже вказувати на проблеми якщо вони є, а для цього треба йти на будову.

    Доречі дзвінка від них так і не отримав, завтра подзвоню сам. А вам рекомендую на будову приходити з дизайнерами чи електриками, якщо плануєте, а то не знати коли наступний раз пустять на будову.
     
  8. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Я думаю, що ім є що приховувати.
     
  9. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Не знаю як зараз а раніше треба було лізти по драбині через вікно щоб зайти..
     
  10. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    та ну, це смішно, що там вже приховувати, зараз всі активно снують до будинку, готуються до ремонтів, вже запізно приховувати.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    В мене квартира в іншій черзі, але я так зрозуміла відвідуючи свою, що зараз скрізь проблема з доступом саме всередину (про лізти через вікно - це факт, але не скрізь і це можливо). Тому напевне так і не дуже погоджуються на перегляди.
     
  12. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member



    Скажіть будь ласка звідки така інформація на рахунок дверей з секції Г? ) то десь на сайті пише?
     
  13. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Ви можете знайти це тут:
    View: https://www.facebook.com/rielua/posts/1652611428178998


    Сподіваюсь вам не сказав менеджер що це не правда :D
     
  14. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Дякую дуже)
    Я у вівторок планую подзвонити) цікаво що скажуть..бо казали що як тільки будуть двері то подзвонять ..але дзвінка ще не було, тому мені цікаво стало звідки така інформація))
     
  15. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    дякую за інформацію
     
  16. VIV

    VIV Well-Known Member

    IMG_20180526_171730.jpg IMG_20180526_171739.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Вчора дзвонив до сервіс менеджера. Отже вони зараз не готові проводити груповий огляд будинку. Якщо подзвонити окремо і сказати, що вам треба з дизайнером/електроком/і т.д. то вони дозволять окремо. Щодо групового перегляду то в четвер буде якесь рішення від їхнього керівництва по цьому питанню. Я все ж дочекаюсь четверга, бо ще не вирішив якого дизайнера взяти з собою на будову.

    І ще сказали, що секція Г зараз недоступна.
     
  18. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member




    Цікава ситуація виходить...
    Я дзвонила мені сказали що в секції Г ще немає дверей..на питання чому в інтернеті тоді є інформація про те що є двері нічого не відповіли..
     
  19. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Тепер я сумніваюсь, що все що вони пишуть правда і що вони встигнуть доробити все до 31 липня :facepalm:
     
  20. VIV

    VIV Well-Known Member

    яке 31 липня, там пів будинку ще сама цегла
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)