ЖК «Strim Towers»

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем StepanLviv, 17 сер 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    Покупці квартир об"єднуємся) Хто проходить-проїзджає робим фото, ділимось новинами.
     
  2. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    напевно я один купив там квартиру(
     
  3. innysahylt

    innysahylt Member

    Цікавилась на рахунок цієї новобудови, дуже лякає те, що вони надто повільно рухаються(( Майбутні власники, які ваші враження від забудовника та процесу?
     
  4. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    Вони рухаються згідно графіку, фірма ніби без скандалів, це перший будинок з двох, тому думаю мають здати нормально. Поруч почала будувати інша фірма, здача такий самий термін, а ще навіть поверха не витянули.
     
  5. innysahylt

    innysahylt Member

    Ну я би звичайно поставила це під сумнів(( Мені сказали, що монолітні роботи по плану мають закінчити у травні цього року, зараз орієнтовно 6 поверхів готових, приблизно 1,5 поверхи на місяць вони роблять (і то при найкращих умовах), то їм треба дуже і дуже постаратися, щоб до травня закінчити монолітні роботи. На рахунок всього іншого згідна, також чула лише хороші відгуки.
     
  6. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    вчора їхав повз, щось вони дійсно не дуже спішать, 7 поверхів є без стін, а ще 9 тягнути...:sad::sad::sad:
     
  7. Andryha

    Andryha Member

    привіт, сьогодні був вже 8 поверх накрили і почали стіни на другому гнати, і паркінг повністю накрили до 2020 встигнуть :)
     
  8. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    вчора проїзджав strim1.jpg
     
  9. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    щось вони ніяк 9-й не накриють(((
     
  10. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    15/03/2019 IMG_20190315_174212.jpg IMG_20190315_174220.jpg
     
  11. shamray galina

    shamray galina New Member

    Хто купив квартиру в цьому ЖК? Чи надійний цей забудовник?
     
  12. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Я купив, попередній будинок ніби здали вчасно. Це перший з двох, які вони планують будувати, тому сподіваюсь , що проблем не має бути.))) З документами і дозволами все ок.)
     
  13. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

  14. romanslviv

    romanslviv New Member

    Люди діліться якимись новинами на рахунках будови.
    Бо щось вони мені починають не подобатися... То говорять що залишилися дві квартири на 12-13 поверхах, то вже продають на 16-тому. Також бентежить що за останній місяць в порівнянні з попередніми, сильно уповільнилися ((...
     
  15. oksanaklviv

    oksanaklviv New Member

    Мені кілька днів назад казали що є квартири на 13 і 14 пов!
     
  16. chipchykoleg

    chipchykoleg Member

    на даний момент в продажі 13 і 14 поверх по одні квартирі 49.78 м.кв. А 15 - 16 це дворівневі квартирі великої площі.
     

    Вкладення:

  17. Andryha

    Andryha Member

    Таке враження що вони забрали працівників на інший об'єкт, котетжі на Орлика. не висиляють людей з приватного будинку, за другий будинок взагалі тихо. Часу то вже небагато залишилось.(
     
  18. Basc

    Basc New Member

    Народ! Це ж свята і посадка картоплі. Менталітет наших людей не зламати. Ця проблема на всіх будовах однакова. Ще й шквальний вітер з дощем не дає змоги повноцінно працювати на висоті. З понеділка все налагодиться. Проблем немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Та тут не в бульбі проблеми, бачу що з минулого тижня кран не рухається, застив у тому ж положенні.
     
  20. Andryha

    Andryha Member

    такими темпами до вересня 16 пов. накриють. а в грудні здача.цікаво наскільки кварталів вона зміститься?
     
а де твій аватар? :)