ЖК "Новий" - ТзОВ "Метгал"

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем nobodies, 11 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. nobodies

    nobodies Member

    ну люди вже живуть, ми збираємось переїжджати за 2 тижні. Ремонти робляться в людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. trilka

    trilka Active Member

    Ну на рахунок заселення я не в курсі, а от світло, газ, вода вже давно є
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olegdbk

    Olegdbk New Member

    Всім привіт. Думаю купити в цьому ЖК в останній черзі квартиру, мешканців квартир прошу надати якусь інформацію про ЖК.
     
  4. trilka

    trilka Active Member

    Що саме Вас цікавить? З постів вище можете зрозуміти, що здають більш менш вчасно, з комунікаціями проблем немає, якість будинку хороша, а подекуди навіть краща ніж в новобудовах аналогічного класу.... Ви питайте конкретно, бо поняття "якусь інформацію" досить обширне.
     
  5. Lightingrain

    Lightingrain New Member

    Доброго дня! Можливо є власники дворівневих квартир ( п'ятиповерхових будинків) ? Як зимується, чи не холодно на останньому поверсі? Хотів би придбати дворівневу квартиру в помаранчевому семиповерховому будинку ( здача весною) Но хвилює наступне:
    • чи не холодно зимою на другому рівні
    • чи не жарко літом :)
    • в скільки обійдуться сходи
    • чи не буде чути ліфт
    Буду вдячний за любу інформацію :)
     
  6. trilka

    trilka Active Member

    Відповідаю по порядку:
    1. На рахунок холоду не знаю, бо наразі не опалюємо квартиру, суб'єктивно на 2 рівні десь на градуси 2 холодніше, але під першим рівнем вже живуть сусіди і тепло від них гріє перший рівень, а до другого вже не доходить. Сусід збоку вже гріє квартиру, від нього ніяких зауважень не чули.
    2. Літом різниці на першому і другому рівні абсолютно немає, спеціально залишали 2 термометра на 2 рівнях.

    П.С. Товщина утеплювача на даху коливається від 25 до 15 см. + пустотіла бетонна плита цього утеплення згідно розрахунків для нашої кліматичної зони вистачає з головою. Для прикладу на 10 поверховому будинку Метгалу товщина утеплювача від 20 до 10 см. і на останніх поверхах живе директор і головний інженер Метгалу

    3. Сходи це окрема історія, бо тут вартість повністю залежить від того що ви захочете. Ми поки вилили бетонні, але ще їх не оздоблювали. Матеріал вийшов приблизно 8 тис.грн. (цемент, щебінь, пісок, арматура, швелер, дерево, цвяхи, анкери, шурупи, цвяхи). Робота в середньому по 300 грн. За сходинку.
    Але хочу відкрити Вам таємницю: в непроданих квартирах в п'ятиповерхових будинках сходи забудовник вже залив . Якщо захочете сходи з металевим каркасом то вийде набагато дешевше. Ще можна повністю дерев'яні робити, тут бажання клієнта все вирішує .
    4. На рахунок ліфта нічого відповісти не можу бо у наших будинках його немає так як наш будинок рахується 4 поверховим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lightingrain

    Lightingrain New Member

    Дуже дякую Вам за корисну інформацію!
     
  8. Lightingrain

    Lightingrain New Member

    Привіт! Був сьогодні на будові семиповерхового помаранчевого будинку та дізнався наступне:
    • п'ятиповерхові будинки здавались з дворівневими квартирами, а семиповерхові здаються з технічним поверхом, опалення на технічний поверх не підводиться забудовником, тобто батареї, труби на другий рівень -все самі.
    • утеплення даху в семиповерхових 15 см пінопласту і два шари руберойду.
    а тепер думаю в скільки обійдеться заведення опалення на другий рівень..? чи складна це процедура? і хотілось би теплішого даху, якось хтось утеплював додатково?:scratch_one-s_head:
     
  9. trilka

    trilka Active Member

    А не хочете придбати квартири в п'ятиповерхових будинках? Сходи вже є, опалення теж підведено? Утеплення даху таке саме, тільки 15 см. це мінімум бо дах має всерівно ухил, ухил робився утеплювачем, тобто товщина утеплювача від 15 до 20-25 см. На рахунок товщини утеплювача вам вже відповідали в ПП.
     
  10. Lightingrain

    Lightingrain New Member

    В п'ятиповерхових будинках немає ліфта. Вирішив наразі відмовитись від дворівневої квартирою, придбав двокімнатну, а далі поживемо-побачимо :)
     
  11. sofia s

    sofia s Active Member

    Привіт! цікавлюсь 1-квартирою у цьому ЖК, хто хоче продати відпишіть, цікавить без ремонту.
     
  12. sofia s

    sofia s Active Member

а де твій аватар? :)