ЖК "Новий" - ТзОВ "Метгал"

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем nobodies, 11 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. nobodies

    nobodies Member

    Привіт всім, вирішила створити цю тему для обговорення будівництва на вул. Стрийська, 197. Цікавить чи здані вже 2 5-ти поверхові будинки, чи має хтось вже документи на руках, відгуки про якість будівництва.
     
  2. trilka

    trilka Active Member

    Привіт, ну по ідеї будинки ще не здані, бо роботи до кінця не завершені, тривають внутрішні оздоблювальні роботи на сходових клітках і вмощують бруківку. Все решта вже готове. Документів на руках наразі не маємо, але обіцяють за тиждень-два вже видавати. Якість будівництва як на мене просто чудова (Вільне планування, повністю цегляні стіни (1,5 цегли + учеплювач 10 см.) міжкімнатні перегородки в цеглу, двокамерні склопакети!!!, двері хорошої якості, гарний благоустрій, закрита територія, рівні стіни і стяжки, електрощитки schneider electric, котли або Roda або Viessman за доплату) Також спостерігала як у деяких місцях фури продавили бруківку, то одразу усе поправили. На вікнах кухні встановлюють провітрювачі. Усі балкони уже зашклені. У кожної квартири є свій підвал. Також приємно здивувало, те що перед здачею миють усі вікна і віддирають монтажну плівку!!! Наразі дуже приємно здивована, так як поки живу в новобуді від Карпатбуду то є з чим порівнювати. По-моєму у нас не всі новобудови класу "еліт" настільки якісно збудовані. Хоча це лише моя точка зору :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Я за вікна чула, що там 2 жіночки миють, але подумала, що це вибірково, мабуть хтось домовився, останнього разу як там була, то вікна дійсно з однієї сторони були дуже чисті. Шкода, що там дуже малий дитячий майданчик. Із плюсів додам те, що при здачі в будинку підведені усі комунікації (навіть в квартиру заведені домофон, кабель на ТБ, телефон, інтернет), і в коридорах немає провисаючих кабелів. Зі здачею попередніх 2 будинків була також облаштована прибудинкова територія. Відстані між будинками нормальні, не усі на купі, завдяки чому виникає ілюзія простору.
     
  4. nobodies

    nobodies Member

    дитячий майданчик має бути великий - придивіться уважніше на фото (зліва від будинків)
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Враження від цієї новобудови дуже хороші. Шкодую, що свого часу купив не тут
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. trilka

    trilka Active Member

    Вікна миють у всіх квартирах, щодо дитячого майданчика, то як зауважили вище, він буде великим біля парку одразу за 2 будинками (зеленим 5 поверховим і новим 7 поверховим). А існуючий мають трохи видозмінити. Звісно і у цієї будови не все ідеально.... наприклад у нових 5 поверхівках вхідні двері встановлюють білого кольору... чому не коричневого, що значно простіше в подальшій експлуатації це для мене загадка. Товщина утеплювача на даху 15 см. (по проекту), якби будували ми самі, то поставили б 20 см, а ще краще 25 см. Покриття даху - рубероїд, хотілось би ПВХ-мембрану, але порівняно з іншими новобудами Львова на це все можна спокійно закривати очі. :) Ще не подобається те, що 2 майбутніх будинки будуть 7 поверховими... не розумію навіщо підвищувати поверховість, коли позиціонують квартал як малоповерхову забудову (першу 10 поверхівку не рахую).
    Що дуже порадувало.... Те що директор "Метгалу" та виконроб (а за сумісністю і голова осбб) живуть самі у цьому комплексі.
    Наразі район трохи віддалений від хороших шкіл та дитячих садочків. Але район дуже перспективний: Поряд ТРЦ Кінг-Кросс, Арена-Львів, лісопосадка, яка вже затверджена як парк, до дороги 350 м, які з'їдають шум від авто, до центру 7-10 хвилин на авто, купа маршруток по Стрийській і т.д., Тому поки дуже задоволені своїм вибором, а ще враховуючи те що більшість коштів (85% платили по курсу 16 грн/$).



    Дуже схожа по якості новобудова ще є на Пасічній, ЖК "Пасічний" від компанії "Ваш Дім". Перша черга у них не дуже, а от друга теж дуже якісно збудована, і ціна приблизно така сама. Але той район нам зовсім не сподобався.
     
    Останнє редагування: 16 чер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  7. KiraSs

    KiraSs New Member

    Отримали документи недавно...Розкажіть хто як робить ремонт? Хтось знає коли збори ОСББ?
     
  8. nobodies

    nobodies Member

    звертайтесь до голови ОСББ, він все розкаже. Воду вже подали в квартири, електрика тимчасово в під'їзді, газ обіцяли на наступний тиждень.
     
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    А благоустрій території там вже зробили? Була минулого тижня там. то позаду "Г" подібного будинку ще не облаштували територію. а біля іншого вже росли туї та широколисті саджанці. Вже усім документи вручили?
     
  10. trilka

    trilka Active Member

    Ми теж отримали документи, але будівля ще до кінця не завершена... в під'їздах активно ведуть оздоблювальні роботи, на подвір'ї докладають бруківку, площадка під дитячий майданчик готова, тільки його ще не встановлено. Стосовно газу, та електрики, то обіцяли після передачі будинку на баланс осбб, а це тільки після того як усі отримають документи.
    Ремонту поки не робимо, і напевно цього року й не почнемо.... грошей зовсім не залишилось. Знаю що розташування кондиціонерів необхідно погодити з головою осбб. Стосовно зборів осбб: я навіть не знаю чи вони будуть, тому що ми приєднуємося до вже діючого осбб, де вже є Голова і правління...
     
  11. KiraSs

    KiraSs New Member

    Цікаво, чи можна робити повноцінні ремонти, чи передали будинки на баланс ОСББ... На разі тишина. Мабуть, треба йти і говорити. Бачу, що вже робляться ремонти то тут то там.
    Ми теж ще не почали ремонт. Але потрохи би вже планували. В ідеалі заїхати на Новий рік.

    До речі вам видали ключі від під"їзду?
     
  12. trilka

    trilka Active Member

    Я думаю що з ремонтом проблем немає, самі спостерігаємо як дехто вже на всіх парах робить ремонти. Будинки на баланс ОСББ думаю ще не передали, магнітиків від під'їздів і ключі від загальних дверей в підвал нам не давали, потім запитаю за них. Були сьогодні там, подвір'я закінчене на 95%, Під'їзди всередині на 85-90%, ще залишилось встановити дитячий майданчик і обгородити комплекс з задньої сторони парканом і буде квітка :) (говорю про будинок №9, бо квартира саме там, та і 15 бачу теж на фінішній прямій)
     
  13. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    в 15 2 тижні тому ще не були повністю готові під"їзди, плюс територія позаду Г подібного будинку була ще не облаштована -лише насипи чорнозему. Цікаво чи вже розрівняли цю землю?
     
  14. trilka

    trilka Active Member

    Учора ходили навкого 15 будину, насипів землі уже немає, все розрівняно, також позаду нього вже вимощена доріжка і вириті ямки (чи то для дерев, чи для стовпців паркану я не знаю, хоча напевно для стовпців), під'їзди далі доробляють. А от купи землі під лісочком чи то сквером так і лежать :sad:
     
  15. KiraSs

    KiraSs New Member

    Заїжджали сьогодні. Голова ОСББ сказав ремонти робити можна. Ключі від під"їзду ще не дають. Збори ОСББ мабуть за тиждень, бо залишилось ще 2 квартири, які треба оформити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Може вже хтось розпочав робити ремонт, поділіться будь ласка контактами хорошого сантехніка і бригади ремонтників.
     
  18. KateKK

    KateKK New Member

    На разі можу порадити тільки електрика. Сама шукаю сантехніка і майстрів для сходів..
     
  19. trilka

    trilka Active Member

    О як знайдете щось по сходами киньте мені в пп контакти, дякую наперед
     
  20. Vikusya

    Vikusya Member

    Цікаво як зараз відбувається ремонт у щасливих власників квартир будинків №9 і 15. Здається ще ніхто не заселився, бо світло не світиться принаймні... Чи немає проблем з водою, газом, електрикою як в інших забудовників?
     
а де твій аватар? :)