ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    І я в жодному разі не збираюсь оцінювати будівництво. Я не будівельник. Особисто в мене є якісь припадки фобії коли дивлюсь на ці будинки в 12+ поверхів (я зараз не вказую конкретне будівництво). Сиджу в такій же ж і слухаю як пчихає сусід. Так а шо дєлать? :)
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Hedera так по суті дайте якісь посиалння на ті відео на ту критику , я от нігде не зустрічав ОБЄКТИВНОЇ критики , всіх всюди на крутих архітектурних форумах прошу !!! скажіть де зарита собака ! ніхто не пише всі морозяться ... напевно їм нічого сказати !
    Чому вас так всіх тягне в місто ??? мене вже верне і мутить чи як то по українськи буде ( тошнит ? на рыгу тянет ) от города ! дальше своего зеленого зеленого паркового микрорайона выходить не хочется , для меня маршрутка - каторга, супермаркеты с людми торговые центры толпы людей которые куда то идут ... от этого всего мне не уютно другое дело деревня ! вышел сел на крыльцо и 100 метров вокруг тебя ни души ! на саом деле посещают мысли о дауншифтинге вспоминая свой детский опыт жизни летом без электричества\ газа и централизованного водоснабжения в деревне ! а че ? жрать на костре готовили во дворе , ну вру конечно был газовый балон который раз в пару дней варил что-то но так обычно либо дровяная плита, либо самодельная во дворе ибо того балона газа хватало аж на два полных лета каникул в школе ! захотел помыться начерпал из колодца Х ведер воды на ту же плиту и сделал себе банный день ... сонце село включил свечи и лег спать быстро ... и ничего всегда было чем заняться доски гвозди топор пила дрова лопата вечером в клуб в кино ... НЕ смог бы жить на Сыхове или в любом другом спальнике типа В.Великого . вибачаюсь деколи мене клинить і починаю думати і говорити російською , але що вдієш бібліотека в селі в основному містила книги світових класиків перекладені російською мовою ... тому більшість літератури була прочитана саме російською ... але то таке . В здоровому глузді за ті ж гроші що Набарежний можна придбати чарівну усадьбу в селі мало не із ставком і в два поверхи в селі де буде відділення банку і нової пошти ... Тому це вибір кожного вулик чи своя земля де сам господар... я от в серйоз задумаюсь над дауншифтингом ... ну а як згадаю про маршрутку то краще пішки піду ... годину чи півтори. Їжа в селі ..дешева і здорова ... ви знаєте по чому молоко в селі ? по чому молоко приймає молокозавод ? по 2 грн\ літра чи в таких межах можу помилятися але не більше + - 50 коп. Яйця курячі в селі дефіцитом можуть бути , але аж ніяк не по 5 грн як у Львові на базарі . Про бульбу взагалі мовчу, тільки повний алкоголік без ДВОХ ніги не зможе виростити собі 300-500 кг бульби на зиму, що ще треба для життя ? мені в день вистачає 3 літри молока , або 6 яєць з бульбою . або 1,5 літри молока і 3 яйця з 1 кілограм бульби то скілько вийде в селі ? то все 12 грн за день їжі ?
    2 грн 1 кг бульби, або сам вирости, 5 грн за 1,5 л молока і ще 5 грн за 3 яйця ? ну порядок цифр такий може десь в 50 коп і помилився.
     
    Останнє редагування: 28 січ 2017
  3. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Об*єктивна критика? Та я Вас прошу! Де Ви тепер таке знайдете. Я не буду Вам кидати посилання, бо ніякого секрету немає :) просто вводила *набережний квартал* і дивилася все що викидало. Ви теж це можете зробити)
    Щодо того чому мене (особисто) так тягне в місто. В першу чергу скажу Вам що я з усім вище Вами сказаним погоджуюсь. За такі кошти садиба звичайно краще, але не для всіх. І я от з тих *не для всіх*. І я можу пояснити чому. Я виросла в квартирі в місті 40 тис. населення з періодичними виїздами до бабусі в село. Стандартна схема :) У нас є ще будинок. Так от скажу Вам в чому проблема. Я не можу жити в будинку. Я там спати не можу. В мене фобія першого поверху (другого, не має значення), навіть якщо навколо буде рів з крокодилами :) Можливо це сила звички, але я б не жила в селі біля Львова. Взагалі ніде. Це не моє. Мені скучно. Скажи мені зараз що я житиму десь в Рудно в приватному 3х поверховому будинку і я вовком вити буду. Мені необхідні люди, хоч вони і дико бісять. І маршрутки бісять. Все бісить, але без того не можу. Я люблю спостерігати за людьми. Я тащусь від цих районів з сім*ями і сусідством. Сама вже купу років живу на Сихові і там би залишилась, але....
    З іншої сторони, ніколи в житті не хотіла жити в центрі міста Львова. Саме тому обрала нейтральний варіант на виїзді з міста.
    Не буду доказувати що через пару років щось НЕ може зміниться. Можливо я дійду до того моменту коли прокинувшись вранці зрозумію що хочу будинок, садок з ставком і домашнє молоко. Але не зараз :)
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. mtstaras

    mtstaras New Member

    доброго дня, хтось із мешканців НК може сказати наскільки система виводу від котла (надвір через стіну або балкон) безпечна для здоровя- від сусідів (зверху або знизу) не задуває вам у вікно ?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Fear

    Fear Well-Known Member

    Ні. В квартирах з панорамами не відчувається взагалі.
     
  6. mtstaras

    mtstaras New Member

    а в квартирах з панорамами вихід труби від котла через стіну? чи через балкон?
     
  7. Fear

    Fear Well-Known Member

    Через бокову стіну панорами
     
  8. sofia s

    sofia s Active Member

а де твій аватар? :)