ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Leaenka

    Leaenka Member

    Тепер НК зі всіма комунікаціями, газ включили, дякуємо всім, хто нам бажав всього найкращого ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. michajlo

    michajlo Member

    Вітаю!
    Надіємось що і ЖК Фамілія вже швидше вирішить проблеми з комунікаціями, опираючись на ваш досвід.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Хто є із майбутніх або теперішніх жильців чи власників ? якої потужності автомати ставлять на вході в одно кімнатну , двох кімнатну і т.д. кваритири
     
  4. Leaenka

    Leaenka Member

    автомат 25 А у більшості секцій
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fear

    Fear Well-Known Member

    У нас 32
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Leaenka

    Leaenka Member

    значить ви з перших 3-х секцій ))) на всі секціі інші Львівобленерго вже вимагав дотримання проекту
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    А які у вас квартири ? Одно дво три кімнатні? І як зроблена розводка ? Світло окремо розетки окремо ? Окрема лінія на кухню і сан вузел і окрема на кімнату чи як? Взагалі який щиток стоїть від забудовника і скільки місць для розеток. Чому питаю бо друзі купили там квартиру однокімнатну в 13-й , тепер я маю допомогти з вибором і покупкою електрики благо знаю де найдешевше.
     
    Останнє редагування: 29 кві 2016
  8. egorkaado

    egorkaado миється в бані

    Такі справу, поки оформляв куплену квартиру, виявилося не все так легко виявилося, було стільки проблем з-за того що немає реєстрації на території. Але так добре що мені порадили Временная прописка в Киеве - Юридическая компания Лекс Фори цей сайт. Допомогли і з усім спасибі їм.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Helenn

    Helenn Member

  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    те саме
     
  11. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Тема себе вичерпала? Стільки всього надивились останнім часом про набережний... мешканці зданих секцій, розкажіть як справи? купувати у них житло? ну правда, мозок вже вибухає від інформації :sad:
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а чого ви там наслухалися ? поділіться мені ж цікаво .. все тиш да гладь жодних новин ... де ви ті всі плітки чутки сенсації збираєте ? самому вже цікаво
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    житло в Україні купувати ? якось не треба чи що ... дешевшати буде он у нас зараз будівельний бум всі будують всі купують з пилу з жару ціни тримають років 10 постоїть буде дешевше ... зараз я так зрозумів у бетонних коробках інвестори заморожують гроші Нема такого шаленого попиту щоб стільки будувати тому мали б дешевати
     
  14. Інночка

    Інночка Active Member

    Avfxfrt

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    так от всі бетонні коробки плюс мінус однакові галицький лев то по суті майже общага для холостяків для здачи студентам в оренду із радянським плануванням, але ще раз всі бетонні коробки Не елітного житла однакові, під елітним я розумію + - мінімально це щось типу того ЖК Каменецкий - Новостройки Львов - Novobudovy.com
    або такого ЖК Зеленая тераса - Новостройки Львов - Novobudovy.com
    або такого Новобудова, Львів, Зарицьких - Новобудови Львів Галицький район — Novobudovy.com
    Новобудова на Лисенка - Неактуальна нерухомість — Novobudovy.com
    а все інше плюс мінус як Галицькі леви
    парк поряд або центр або зелена зона якась
    стеля хоча б 3 метра після всіх робіт , панорамні вікна хоча б 2 на 3 метри але і то і то фігня тільки свій будинок особняк наприклад кибальчича 2 https://www.google.com.ua/maps/place/вулиця+Литовська,+Львів,+Львівська+область/@49.8168269,24.037984,3a,90y,82.77h,79.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJeYuYRJgr8QLoEP0DQbYsw!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x473ae7f125d9b41d:0x61273733f3d6ed92!8m2!3d49.8166026!4d24.0343751!6m1!1e1 от вже якесь більш менш житло , а інше то бетонні коробки для рабів.
    тому суперечки що ж краще ріел галицьки лев чи ще якась фігня ... якось все однаково ...
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я не тролю, дивіться на ціну, на розміщення зручність планування в все інше то фігня . Сталінки классно будували . Останні верхні поверхи і кутові квартири при нормлаьному утепленні і нормальному стриху чудові по звукоізоляції , живеш як в особняку сусідів не чуєш нікому не заважаєш , в набережному напевно і музику не включиш нормально бо весь поверх зверху і знизу буде слухати мій саббуфер на 100 Вт от моя улюблена композиція

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0

    я вмикаю її так що трясуться шафи у сервантах дрижить кришталь і тремтить паркет ... сусідам не заважає ... в Гаицькому леві чи ріелі ви зможете цю пісеньку послухати вечорком в 20 21 годині пару трійку разів підряд ?

    Перевірка якості новобудови вмикаєте в 20 вечора композицію із саббуфером на 50-100 Вт на конертній гучності і чекаєте коли сусіди почнуть гримати у двері чим довший час очікування тим краще будова. можна не чекати сусідів і просто закрити двері і вийти в сусідню кімнату чи на кухню якщо там можна відпочивати при цьому за закритими дверима то новобудова і планування ок
     
    Останнє редагування: 17 січ 2017
  17. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Та я з Вами згідна. Але орендуючи житло 10 років важко назбирати на приватний будинок. Тому приходиться шукати варіант. Важко назвати таке житлом, так. То що пропонуєте, далі орендувати таку ж каку, чи купити таку каку? І там і там лайно.Нехай як перевалочний пункт на пару років, але краще ніж оренда. В орендованому плачу якомусь дядічку ( за 10 років вже дві таких могла б за ті кошти купити).
     
  18. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Трохи може не так виразилась. Я маю на увазі весь той потік від зміни назви і початків забудов. Купа відео. Купа відгуків. А от власне після здачі галицького лева всі мовчать. Тому і питаю як там?
     
  19. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Жартуєте? Ха! Та там такі тонкі міжкімнатні стіни, що я живучи сама, сама ж себе буду чути. До того ж так голосно, що сусідів не чутиму))
    Жарти жартами, а правда.
     
  20. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Як би це сумно не було, та більшість погодиться, що таке житло людям за щастя. Уявляєте скільки радості коли переїздиш в свою квартиру? Не будемо говорити зараз про 'якість' . Хоча не варто забувати і про безпеку. А це для мене є важливим показником. Житло! Своє! Безможно рада за людей які вже там живуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)