ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. prius

    prius Well-Known Member

    Ну тоді дихайте пліснявою
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fear

    Fear Well-Known Member

    Поки будинок не прийнятий на баланс осбб, за все платить НК.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Ви так думаєте, чи ви запитували в НК? хоча це всеодно комфорту не добавить.
     
  4. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Ну заплатить НК замість ОСББ за вивіз сміття та обслуговування ліфтів максимум. А тут мова ж не про те зовсім. Осбб ремонти нікому не робить, і газ не підключає. А представників НК нічого не турбує, окрім пошвидше продати квартиру. А от як там потім люди жити будуть, особливо без комунікацій - то вже не їх проблема.
     
  5. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Та то капець, гроші викинуті на вітер.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Leaenka

    Leaenka Member

    Одразу видно, що ви жодного стосунку до інвесторів НК не маєте. На відміну від інших забудовників НК навіть опитував людей щодо їх побажань про благоустрій, постійно організовують зустрічі з керівництвом, тому свої невдоволення завжди можно висловити. Ремонти роблять у 7 секціях, де ОСББ ще й не створено, з дозволу НК і за його рахунок - тому не пишіть, чого не знаєте
     
  7. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Висловити можна я з вами згідна, але наразі це нічого не міняє, серед всіх людей, які купили житло в новобудовах, кварталівці в найгіршій ситуації, кому потрібен ремонт без опалення? Ці всі чудеса, які відбуваються, нагадують мені казочку про 3 поросят, в когось квартири типу Ніф -ніф, в когось нуф-нуф, а в когось наф-наф. А люті морози взимку перетворяться в сірого вовка!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Leer

    Leer New Member

    Сьогодні НК в Вконтакті привітав мешканців які отримують свідотство на право власності, а коли повернуть гроші людям які оплатили ще в квітні по 2000 грн за це свідотство, яке зрештою оцінили таки в 850 грн?
    Вже надурили з термінами здачі, зайвими метрами, не кажучи про якість робіт, а тут просто нагле шахрайство.
     
  9. Leer

    Leer New Member

    Ви як представник Нк краще прокоментуйте такі речі, люди в третій секції поробили ремонти, а тепер треба розбивати плитку і переробляти вентиляцію бо вона не працює. Багато квартир залили з ремонтом через "лівньовки". вода з даху чомусь тече людям в квартири. Хотілось би знати хто це все відшкодує?
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    та чо ви нервуєтесь ? при ціні на 30% меньше ніж у інших забудовників, можна і самому багато чого зробити :) по крайній мірі при ціні 7500 грн за метр, порівняйте з 10-11 по яких ТОДІ ( на той час) пропонували інші то я думаю за таку то різницю можна багато чого доробити чи переробити. Та й я зараз НК стартує з 9 тис. грн інші з 11-12-15 тис. грн
     
    Останнє редагування: 19 жов 2015
  11. Leaenka

    Leaenka Member

    Я не є представником НК а інвестром інших секцій, дивує як ви не перевірили акт на витяжки, ії ж робить ліцензійна організація, підписуючи акт здачі-прийняття. Плюс чого 800 грн за оформлення - я самостійно ще дешевше зроблю- то ваш вибір - чи самому тим займатися і зекономити чи переплачувати за сервіс
     
    Останнє редагування: 21 жов 2015
  12. Leer

    Leer New Member

    Цікаво скількох секцій ви є інвестор?А реальні мешкаці які купили квартири мене зрозуміють. Також ваш колега розказує що НК стартує з 9000 і тому майбутні мешканці будуть переробляти і доробляти все за власний кошт. право власності теж краще самому собі зробити. До речі, такий забудовник як Галіція стартує з 7200.
     
  13. adkashsup

    adkashsup Member

    ОСББ У ВАШОМУ БУДИНКУ!!!

    До Вашою уваги пропонуємо комплексне обслуговування досвідченим Керуючим Вашого будинку ОСББ, а саме:

    1. Створення ОСББ (проведення установчих зборів, реєстрація юридичної особи, виготовленні печатки, документації по реєстрації, відкриття рахунку в банку);

    2. Ведення бухгалтерського обліку (нарахування пільг, робота з банком, оплата платежів по будинку);

    3. Збір показників (води та електроенергії) та виготовлення квитанцій;

    4. Управління будинком (ведення благоустрою, догляд за порядком у під’їздах та на прибудинковій території, підвалах);

    5. Робота з мешканцями (допомога по прописці, видача довідок Ф-2, укладення договорів);

    6. Правова робота з боржниками;

    7. Комплексне обслуговування будинку (електрик, сантехнік, прибиральники);

    8. Укладання договорів з надавачами комунікаційних послуг;

    9. Прийняття будинку на баланс від забудовника (огляд будинку досвідченим інженером-будівельником);

    10.Запуск ліфтів. Отримання дозвільної документації. Введення ліфта в експлуатацію.

    Будемо раді співпраці з Вами. 098 194 24 86 Андрій
     
  14. Investor R

    Investor R New Member

    А чи чути щось на рахунок газу? Коли буде? Коли буде підключення опалення?
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    так уже ж підключили газ ...
     
  16. Investor R

    Investor R New Member

    І опалення підключили? Я бачив що газову будку поставили, потім зняли потім знову поставили.....
     
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Набережний квартал чого ?
    Полтви?...Чи озер, які були ( може ще є) по вул. Боженка , недалеко вул.Артема ?
    Сорі , нових назв цих вулиць я не знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Investor R

    Investor R New Member

    Народ хто вкурсі коли буде підключення опалення?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    перед наступними виборами.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то ви наш черговий бот ? на Львівську Мрію ( Ріел ) працюєте ?
     
а де твій аватар? :)