ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Ви реально вірите, що це були випробування на міцність?? Хіба що на міцність нервів покупців!
    Десь в коментарях житомирського смі читала, що сусіди бачили на свої очі які то були "випробування"))
    Та треба вже зміритись з реальність що в НК може не тільки балкон відвалитись.
     
  2. Solare

    Solare Member

  3. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    А газ до зими включать, чи дровами в новій квартирі палити будуть? А як не включать, то новосілля стане швидким виселенням, бідолах, почекаємо до зими, і тоді хай люди розкажуть, які вони раді...
     
  4. mort

    mort Member

    Тут від власників квартир дуже мало позитивних відгуків.Надіюсь вони хоть відстоюють свої права...Якщо житло дешеве це не означає що потрібно сидіти і чекати що збудують.Все ж воно не безплатне.
    Як бачимо Набережний може багато чого..Хочеш тоненьку стіну прошу,передумав мати балкон без проблем ,скинем.
     
  5. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    я тут трохи зради з Харкова принесла
    [​IMG]
    на харківському форумі є тема про будівництво НК в них, то все дуже сумно, якість будівництва не низька а майже відсутня
    фото
    а як в нас?
     
  6. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

     
  7. Solare

    Solare Member

    З такими недоліками, як на подібних фото, НК будинків не здає! Люди пишуть заяви і всі недоліки виправляють.
    Вище в цій темі є дописи реальних власників квартир в НК. І відео, зняте в одній з квартир, де вже проживають люди, я викладала.
    Власники квартир спілкуються між собою тепер більше в соцмережах. Тут, напевно, бажання такого немає в багатьох через "троллів" і недоброзичливих людей.

    По Україні в НК є вже не один зданий будинок, в якому люди проживають і цілком всім задоволені.
    Мені подобається, як облаштували майданчик в Хмельницькому. Виглядає гарно. Ось фото:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    І крім того, в цьому комплексі в Хмельницькому скоро буде відкриття басейну. Було б класно, якщо б і у Львові в НК був би такий басейн!
    Відео про комплекс в Хмельницькому і басейн у ньому:
     
    Останнє редагування: 29 лип 2015
    • Подобається Подобається x 1
  8. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

  9. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    є така особливість в певної категорії забудовників - брати землю з цільовим призначенням автостоянка і будувати без документів на ній багатоквартирний будинок. Тим страждає великий відсоток забудовників з тої карти.
     
  10. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    НК і Фамілія - кістка в горлі всім забудовникам, особливо ДурнійОселі, всю "маліну" їм спортили...)))
     
  11. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    А яку маліну спортили? Проблема не в оселях у НК. Тому давайте краще обговорювати НК і їх здобутки. Недавно побачив що вони далі між гуртожитками будують секції. Це як нормально?
     
  12. Igor Vasyunya

    Igor Vasyunya Active Member

    Яку маліну...? Ціну збивають, клієнтів переманюють, в результаті - продажі сильно впали в інших забудовників...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leaenka

    Leaenka Member

    От я дивлюся на цю карту- і не бачу квартала на Голубовича від будівництва якого по вул. Головацького вже в людей з сусідніх будинків балкони падають. Там між польськими 3-поверхівками вже 7-ми поверхові монстри. О це порушення, це знищення історичної частини міста- відповідно в мене вже до цієї карти та тих, хто її складав довіри нема: або вона недороблена, або зроблена на замовлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Leaenka

    Leaenka Member

    А що там ненормального? Там, що часний сектор? Чи між сусідніми старими будинками більша відстань? От якщо в них нема дозволу - тоді тре писати куди треба, а якщо є- нехай будують
     
  15. Leaenka

    Leaenka Member

    Чому це дивна логіка, згідно з Законодавством Забудовник забовязаний передати мені збудований обєкт з підключеними комунікаціями протягом 120 днів з дня здачі в експлуатацію. В мене в договорі зазначено 2(й) квартал, тобто кінець червня- по замовчуванню раніше листопада комунікацій могло б і не бути. Плюс моя секція поруч з тою, що будується останньою, навіть якби там вже були комунікаціі- я б там не жила, просто через норми безпеки. Мало того секції, які здаються в 1, 4 кварталі можуть відтерміновуватися у звязку з погодними умовами, це теж законодавчо прописано.
     
  16. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Чим набережний може переманити клієнтів, обіцянками? :haha: бред повний! То вже хіба сліпий, глухий і неосвідчений тепер їм повірить!
     
  17. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Але вже відмазуєте...:)))
     
  18. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Переманюють людей,а потім ті люди біжать звідти, продають квартири і купують у інших забудовників.
    Погоджуюсь ціна рішає при першому виборі, але.... навіть не буду продовжувати
     
  19. Leaenka

    Leaenka Member

    Абсолютно не відмазую, просто знаю Законодавство і розумію як його може використати Забудовник, плюс не перший рік маю справу з новобудовами. Моя справа оцінити свої ризики і визначити реальні терміни. Є певна затримка, але не по всім секціям-будівництво вони вже майже на Пулюя завершили- остання секція на рівні 8-го поверху, а передостання 12 і дах. Фініте ля Комедія. Залишилося закрити питання з комунікаціями і документами. Декларації на готовність перших 3 секцій є, з комунікацій є все окрім газу, який до опалювального підключать. Документи люди отримали з 3 секції, зараз дві інші секції чекають на присвоєння адреси-відповідно потім теж отримають свої документи. Ще наступні 4 секції вже отримали заміри БТІ - зараз на стадії ведення в експлуатацію.Ті, хто вклав свої гроші- все одно залишаться задоволеними. НК вперше для свого будинку підключає комунікації у Львові, очевидно, що ще нема накатаної схеми співпраці з потрібними підрядниками, а так розчарувань нема, тому, щоб ви тут не казали, а ті, хто купляв квартири в НК на піку підняття валюти і на котлованах дуже вигідно інвестували кошти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Fear

    Fear Well-Known Member

    Сьогодні в 3-й секції відкрили магазин продуктів. З мешканців НК не прийшов ніхто. Проте ті, хто найбільше кричали проти будівництва будинку ледве не виломали двері в магазин.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)