ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Так треба було купувати дорожче в інших , зекономили ? Скупий платить двічі, а дурень завжди.
     
  2. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    [​IMG]

    Судячи з цього, вже дехто має Свідоцтво про право власності у Набережному
     
  3. Stas Lvovskij

    Stas Lvovskij Member

    А там де дорожче немає проблем ? Ні з вікнами, кривими стінами і щілинами ? Чи труби не проривають, дахи не течуть ? За ту різницю в ціні я і сам ті щілини позароблюю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fear

    Fear Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь. Жив в будинку від Карпатбуд по 10 тонн за квадрат, то якість була не краща!
     
  5. Andryi

    Andryi Member

    А чому я, купуючи квартиру, повинен сам ще доробляти якісь щілини в будинку, щей за свої кошти?? Кожна компанія повинна сама думати за клієнта,а вони здають квартири в ужасному стані!!! А що на рахунок комунікацій, є опалення підключене, електророзвідка, чи є встановленні лічильники ??
     
  6. mort

    mort Member

    Абсолютно погоджуюсь...З такою якістю будівництва краще б там і досі був пустир.
     
  7. tolshal

    tolshal Member

    Нарід, тут десь Ли МИН хвилю піднімає, що стадіону не буде. Брехня. Надибав на новий генплан - є там стадіон, буде де в мяча поганяти. Дивіться самі в ПДФці
     

    Вкладення:

  8. Fear

    Fear Well-Known Member

    По-перше: ніхто ніяких недоробок самостійно не доробляє.
    По-друге: ви хоч одну здану квартиру бачили?
    По-третє: щодо комунікацій - є вода, є світло (поки що технічне, але є), решта в процесі.
    P.s.: дехто вже живе в одній із секцій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fear

    Fear Well-Known Member

    Не дивно, адже Костя Лімін тут намагався спочатку пургу гнати, але його дружньо затролили, від НК він жодної копійки не отримав, от і зник в невідомому напрямку (тобто туди, куди його посилали)!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tolshal

    tolshal Member

    Нє, бе Кості тутка навіть сумно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Не такий страшний чорт, як його малюють ;)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  12. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    :rock:а що то за двері під зруб? то хто які хоче двері. такі собі робить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Двері з "маленькою" цифрою 2 то верх естетичної насолоди. :facepalm:
    Я трохи в шоці, що люди за гроші готові з таким миритися і слухати відповіді типу "ну а шо ви хотіли, тут же ціна нормальна"
    Як???
     
  14. Vanka Mokryy

    Vanka Mokryy Well-Known Member

    Фотка з дверима вообще жестячок такий...
     
  15. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Та там не тільки з дверима жестячок :crazy:
    Все "прекрасно" в цьому кварталі, від документів до якості будови :facepalm:Хоча тут вже достатньо написано про це...
     
  16. vasylkr

    vasylkr New Member

    Ви ше не бачили дверей і вікон в такого забудовника як Галжитлобуд, а там люди платили по 850 доларів за метр... Так шо в набережному в порівнянні то ше елітна новобудова.
    [​IMG]
     
  17. Yatsysh

    Yatsysh Member

    Привіт всім! Давно я не заходила сюди...:bye2: Відізвіться ті, хто має проблеми з квартирою в Набережному кварталі-? І як ви ці проблеми вирішуєте-? Може хто що порадить-?
     
  18. Andryi

    Andryi Member

    Диму без вогня немає. Якби нічого такого не було, тоді б і розмова не велась. Говорю те, що знаю!
     
  19. Stas Lvovskij

    Stas Lvovskij Member

    Я вот дійсно дивуюсь. При чому тут двері вхідні в квартиру? Це двері які поставив НК і зрозуміло що кожен їх замінить. Чи інші забудовники ставлять елітні двері, чи може ви потім замки в них не міняли? Я взагалі в тому проблеми не бачу, пославлю потім двері за 6000 чи за 10000 грн, поділіть на м2 всерівно вигідно. Чи в інших вікна 5камерні вікна, прямими поставками з німеччини? А коли половина будинків здається без засклених балконів і потім кожен по різному починає склити або ні, і виглядає як чортішо, всі про то мовчать. Розвели срач на 70 сторінок.
    П.С. Продам 2к в елітному панельному будинку на сихові 90р випуску за 60 000у.о., це якшо кому НК не підходить і шукає.
    П.П.С І я дуже співчуваю, тим хто тут слюною бризкає, і 2 роки тому купив хати по 70 000-100 000у.о. і тяжко зараз дихає дивлячись на ринок нерухомості (не НК навіть).
     
  20. Stas Lvovskij

    Stas Lvovskij Member

    А які у вас проблеми і на рахунок чого вам порадити? В кожній секції є ініціативні групи, є закриті групи в соц мережах з працівниками і жильцями і там все обговорюється, пишуться заяви і по них теж є результати.
     
а де твій аватар? :)