ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Бовкнув не подумавши, або ніц у тому не петраєш. Облицювальна цегла не несе крім естетичного вигляду нічого. Головне всередині... Порівняй фізико-хімічні властивості силікатної та керамічної цегли, а ще краще попитай у знайомого будівельника зі стажем.

    То скорше за все вброс самого Кварталу, що типу не можна. Керамічна цегла є різних марок, просто або у Львівській області такої марки не виробляють, або не в такій кількості, або не тримає марку, хоча думаю, що питання в ціні, незнаю різницю, але силікатна завжди була суттєво дешевшою. Вони би краще підсилили конструкцію монолітними колонами, але знову без монолітного перекриття то нічого не дасть в плані механіки. Виходить що ліплять канхветку з кхм.. самі доповніть.
     
  2. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ну ми ж не знаємо точної технології, декілька фоток лише є. Щось вони проектували ж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Це не давало мені спокою, спати не міг :haha:
    Переживаю за людей, що будуть там жити, ось знайшов в будівельній літературі:
     
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Чоловіче, не стався так зверхньо і зарозуміло до людей. Ти написав що тобі нагадує корівник, і я відповідно уточнив про те що буде зовні. Я не писав що краще, а що гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Бо з написаного тобою може хибне уявлення у людей виникнути, що облицювання це вже все, і утеплення і несуча здатність разом з гідроізоляцією. Зверхності та зарозумілості там не бачу, якщо уточнення чи поправки інженера-будівельника не цікавлять, прошу дуже не відписуватиму, а лише читатиму, тільки яка користь крім Кварталу в тому буде?
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я навів сухий факт про зовнішній вигляд, я не писав ні про ніякі утеплення, гідроізоляції і несучі здатності.
    Я в цій темі не рекламую НК, а теж пишу про недоліки, тому що потрібно бачити реальний стан справ. А те що Ви хочете показати увесь негатив конкурента це з однієї сторони добре, бо пересічний потенційний покупець буде мати інформацію і тему до роздумів але не потрібно це робити надто фанатично і при цьому звертатись подібним чином до незнайомої людини, яка осмілилась написати просто факт.
     
  7. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Ахахаха конкурента, розсмішив, та я навіть не хочу щоб мене не дай боже з ними взагалі згадували, я не є власником буд. фірми, від продаж ніяких бонусів не маю.
     
  8. Mykola Veresen

    Mykola Veresen New Member

    Договір. В офісі сказали, що однушки в першій секції вже всі продані [​IMG] І, що ціна теж скоро зміниться з 5900грн, на 6300грн.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ого вже микола вересень у набережному буде жити о_О а ви на скільки кімнат брали квартиру, по чому метр, чому саме зупинили вибір на цій будові, що сподобалось?
     
  10. Shuvana

    Shuvana Member

    А хтось може написати щось позитивне про це будівнитство,а то читаю і по відгуках враження дуже негативне складається,а я в роздумах,бо дуже подобається місце розташування,та й ціна дуже приємна порівняно.Може хтось відгукнеться хто живе в Хмельницькому чи Вінниці!!?І ще питання хто вже оформив договір чи радилися з юристом,який був висновок?І чи міняли,додавали пункти в договорі?
     
  11. Gyliver

    Gyliver Member

    Негативу тут я бачу вистачає, хоча аргументи достатньо сумнівні, але і такі думки цікаво почитати. Ви самі маєте розуміти, де корисна інформація, а де факти з "неба". Щодо моїх вражень і думок. Будівництво дійсно проходить у високому темпі, але можу з впевненістю сказати, що на сьогоднішній день це абсолютно нормальне явище і ще багато об'єктів будується приблизно з такої швидкістю. Головне мати бажання і мізки. Щодо місце розташування є і школи, і дит. садок, і досить тихий район, але до зупинки громадського транспорту йти десь 5хвилин. Мене ось тільки цікавить контингент саме тої ділянки району, відпишіть хто,що думає. Про деякі умови тут мало інформації, а саме про те що ціна нижча за рахунок, того що вам надається можливість самостійно обрати планування своєї оселі і самостійно облаштовувати квартиру, тобто більше свободи надається саме Вам. І не треба щось зайве вигадувати про це. На рахунок їх менеджерів з продажу в ріусі, то вони могли би бути більш компетентні.;)

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:36 ----------

    Не погоджуся з вами. Для компанії це перший об'єкт у Львові, тому напевно для вас це мало відома компанія, але загалом відома компанія має свій почерк, який запам'ятовується і будівництво йде в багатьох інших областях.
     
  12. Mykola Veresen

    Mykola Veresen New Member

    Ще нічого не придбано, просто заїхав до них, щоб отримати інформацію про це будівництво. Мені цей варіант довподоби, але є і мінуси в плані невідомих та недавно створених фірм, і неподобається пункт по отлаті.
     
  13. Shuvana

    Shuvana Member

    Радилися зі знайомим адвокатом на рахунок їхнього договору,то сказав що не з найгірших,бо бачив всякі різні.Каже що немає договорів які дадуть гарантію,тобто ризик в будь якому випадку,якщо будинок не зданий.І ми це всі розуміємо.Є там ще такий пункт, якщо вони не здають будинок в зазначений термін,то мають повернути повну суму квартири,але тільки в тому випадку якщо на своє місце приводиш покупця. Тому і ціна в них низька,бо своїх грошей вони типу не мають,будують за кошти покупців.І вразі чого не будуть мати що повернути,навіть через суд прийдеться дуже довго вибивати,але зрештою думаю так зі всіма іншими канторами було б.Ну і оплата також через це,щоб мати за що будувати,тому треба платити за 2 місяці.Ми пробували домовлятися щоб розтягнути проплату але вони не погоджуються.Будем вивчати і дальше думати))
     
  14. Vernadsky

    Vernadsky Member

    Теж зацікавився проектом. Ціна рішає )))
    Тому вже тиждень читаю форум, тут, на skyscrapercity та на novobudovycom.

    Судячи з прочитаного, "Asfalt" та "Gyliver" - співробітники Кварталу, хоча цього не визнають. Дуже схоже, що й "Shuvana" - теж.

    Виходить, що співробітники Кварталу переписуються з тими, хто цікавиться будівництвом всього нового у Львові. Реально людей, які хочуть щось купити у квартала тут немає, а лише створюється видимість активності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Shuvana

    Shuvana Member

    :):)Смішно,мені також здається що тут багато співробітників та конкурентів,та все ж ви не тих підозрюєте!Я реально цікавлюся,бо цього тижня хочу оприділитися чи це буде НК чи інший варіант,який ще раніше розглядала!
     
  16. Vernadsky

    Vernadsky Member

    то поділіться варіантом, розглянемо разом ;)
    Цей самий район?
     
  17. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Напевно Ренуар.
     
  18. Vernadsky

    Vernadsky Member

    там зовсім інші ціна та дата здачі в експлуатацію.

    А от Ван Гог має окрему гілку обговорення?
     
  19. Shuvana

    Shuvana Member

    Та будь-ласка;)Думаємо нарахунок Доброї оселі,тобто порівнюємо ДО та НК.Плюси ДО -видно що вони будують та яка якісь ,бо вже є зданий будинок,впринципі район також може бути.Мінуси-біля дороги,пил,шум.Ціна,порівняно,меньша площа більше коштує.Далеченько школа,садочок.Набережний плюси-гарний,тихий район,все поруч,ціна.Мінуси-невідомо яка якість та й взагалі як здадуть.Ну ще й шум літаків час від часу,з часом звикнеться,але...є
    Ваші варіанти які???))

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    Ренуар не розглядаємо,не подобається місце розташування!
     
  20. Vernadsky

    Vernadsky Member

     
а де твій аватар? :)