ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Хоча я не конструктор, але викликає великий сумнів, то що в фундаменті між блоками замуровані ділянки з силікатної цегли, ми аналогічні фундаменти або ріжемо блоки під потрібний розмір, або замонолічуємо. Є тут конструктора? Дайте фахову відповідь чи так можна робити?
     
  2. Asfalt

    Asfalt Member

    А ще на їхніх рекламних матеріалах нема інформації про Дозволи, яка є обов"язковою. Скоро до них в гості завітає Антимонопольний комітет:blush:

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    все. Перепрошую - помилилась. То будинок їхнього підрядника Тонус.
    Вони з ними зв'язані по всіх будовах та містах.
    Проте в львівському офісі на Наливайка сказали, що в Львові підрядник - Інноваційне будівництво.
     
  3. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    А можна посилання? Вперше чую про таке. Та і ще Антимонопольний комітет :facepalm: можливо ДАБК?
     
  4. Asfalt

    Asfalt Member

    Дякую. Корисне чтиво
     
  5. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    З одного з форумів.
    Це одне із багатьох подібних, тільки 2-3% відгуків де співають схвальні деферамби. А ще дехто з прокурорських на хвості приніс інфу, що цю кантору пов'язують з сином Януковича, хтось ще десь таку інформацію чув?
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так на усіх паспортах вказують інформацію про Декларацію на початок виконання будівельних робіт, а також про особу яка є відповідальною за технічний нагляд. Але чи обумовлено це якимось нормативним актом невідомо. Ну і якщо хтось буде їх контролювати то це ДАБК в першу чергу.
    Такі слухи були так само як і що то фірма Пшонки але ніде підтверджень не було. Скоріш за все дезінформація.
     
  7. Gyliver

    Gyliver Member

    Навіщо 2 рази кидати одне й теж саме? Я бачу вам подобається писати неперевірину інформацію, а потім просто зробити вигляд "ой, я такая невнимательная, ошиблась". Особисто перевіряйте, те що Ви цитуєте і тоді всім буде цікава ваша думка.
     
  8. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Так, але то що у Вінниці лобіював будову Вілкул, там про це тільки лінивий незнає. Так що я схильний думати, що так і є. Все таки МАКО колись основний акцент на будівництві доступного житла робило.
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А я то думаю звідки коріння отого сучасного дизайну, де очень много стекла :)
     
  10. Gyliver

    Gyliver Member

    В Вінниці здається вже є здані в експлутацію секції, цікаво почути поради і враження власників.
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    Спеціалісти кажуть що так робити категорично не можна, бо силікатна цегла дуже вбирає вологу, а там якраз район з високим рівнем грунтових вод.
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Проходив по Наливайка - в НК вже є там великий досить офіс за склом і макетом будинку.
    Виходить, що в ціну тих м2 внесено ще оренда того офісу і щомісячна ЗП всіх його працівників. Надіюсь, збудують щось нормальне в нас в районі:)
     
  13. Kopa

    Kopa Member

    Сам зараз вивчаю ринок нерухомості для себе.
    Був у НК дивився їхні документи, ось наступні моменти через які я на даний момент відмовився від купівлі :
    1. Невідома компанія (не критично але всеж таки)
    2. Усі компанії створені 2-3 місяці тому (це вже ризиковано)
    3. ЖБК "Апартаменти Захід" (далі НК) зареєстровано на початку травня 2014р. Статутний капітал - "0", оскільки це не прибуткова організація, однак свої кошти Ви довіряєте саме їм.
    4. Генпідрядник "Інноваційне будівницвто" створено у січні 2015р. Статутний капітал "1000 грн".
    5. Проектувальник "Діексбі інтернешнл..." створено у 2006р. Статутний капітал 252 тис. Власник панамський офшор, підозрюю туди наші бабки підуть вразі "чого".
    6. Договір пайової участі, який абсолютно не захищає інвестора ...

    А тепер саме цікаве :
    1. У декларації на будівництво генпідрядник "Ескомбуд" ! іншої декларації я не бачив, але по закону до неї повинні вноситись зміни.
    2. За декларацію на будівництво вони будують 9 поверховий будинок, а продають 12 поверхівку .....Як вони її введуть в експлуатацію я не знаю.
    3. За документами наданими в офісі, Генпідрядником є ... ЖБК "Апартаменти Захід"... з пояснень менеджера вони вже замовили іншого генпідрядника Інноваційні будівництво, ....
    4. По статуту, розпорядження коштами інвесторів (пайовиків) здійснюється на підставі "Правил" і "порядку" звісно ці 2 документи ніхто не надав.

    В цілому погоджуюсь з дописувачами про те, що це стандартний МММ. Хто має кошти ризикнути (50/50) тоді можна пробувати 1 й вагон, тобто першу чергу., і продати роки через 2 як вдалу інвестицію, а там життя покаже. ... Очевидно якшо будівництво заглохне на будь якому поверсі, його неможливо буде відновити без додаткових вливань коштів ... .

    p.s. до прикладу, через кризу я відмовився від інвестиції новобудову.... Але всетаки, там був створений ФФБ який в стат. фонді має 20 млн. грн., і були належним чином оформлені всі документи, в даному випадку інвестиція були захищена (за винятком розвалу держави). Тому як правило, маючи справу з ФФБ інвестор напорядок захищенішим .
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Вже і рекламу НК чув по фм-радіо вчора, як їхав за кермом. Досить агресивна в "НК" рекламна кампанія, як і у "ДО" на початку будови.
    До речі, а що за землю (на якій будують) пишуть НК?
     
  15. Kopa

    Kopa Member

    Ну є в них інвестиційний договір з харчовим коледжом , хоча строк його дії хз. По суті вони повинні побудувати і безоплатно передати у валсність коледжу готель + квартири в обмін на оренду зем. ділянки,
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

    Будівництво стахановськими темпами продовжується, вже встановили кран і почали перший цегляний поверх мурувати:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Скинув пропозицію в ПП

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:32 ----------

    Дивлюся я на ту силікатну цеглу і виникає асоціація з коровниками.
    То просто пздц, за союзу хоч її в якості облицювальної використовували, а всередину всеодно керамічну клали, а це ні в які ворота :facepalm:
    Хоча по сусідству з тими панельками, що на фоні, саме воно :haha:
     
  18. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Я навіть і не знав що з білої цегли нині ще будують .. От тому коли найнижча ціна, найбільше реклами, супер шкляні фасади варто замислитись і ретельно все взнати .. То для покупців ... Бо трохи добавити і можна взяти вже шось інше, найдешевше не знавжди добре навіть коли брак грошей ..
     
  19. Grek

    Grek Well-Known Member

    На рахунок білої цегли - в Хмельницьку і Вінниці вони будували весь будинок з червоної цегли але потім їх почали звинувачувати, що ніби-то по нормам не можна будинок з такою висотністю будувати повністю з червоної цегли і зараз в інших містах вони до пятого поверху кладуть білу цеглу (бо вона міцніша), а вище червону. Не знаю чи це відповідає нормам - але така ситуація є. Ну і не забувайте що за білою цеглою іще буде облицювальна іти (коричнева і червона чи жовта).
     
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Та їм видніше, я по фото глянув і мені відразу в очах радянський садочок або 15 поверхівки там теж біла цегла .. Та в будь якому випадку все розкуплять :)
     
а де твій аватар? :)