ЖК Набережний квартал на вул. Пулюя

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 10 тра 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Вчора проїжджав і помітив, що загородили територію.
    Знайшов рекламу будинку
    В тій стороні десь за метрів 400 ще Ріел будує (біля центру зайнятості).

    Проекти обіцяють бути грандіозними і великими. Місце і там і там є значно багато - є де будувати + ще поля :))

    Схоже, забудовники активно почали освоювати ту сторону. Франківський район - це одне з найкращих місць зараз у Львові: дороги хороші, інфраструктура суперова, вода хороша в крані, не смердить як в центрі.
     
  2. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я теж кілька днів тому дізнався про цю ділянку на Пулюя і як на мене доволі цікаве будівництво для Львова, зважаючи на ціни, планування квартир, засклені і панорамні балкони, які пропонує цей забудовник в інших містах де вже зведено багато секцій цих ЖК - Рівному, Вінниці та Хмельницькому.
    Але наразі окрім загородженої ділянки іншої інформації про плани цього будівництва немає.
    Щодо будівництва поруч від Ріел, то його назва ЖК Ренуар - http://www.riellviv.com/uk/kliyentam/proekti-v-procesi/details/renuar/. Пишуть що з перших 10 покупців хочуть по 7777 грн. за метр.
     
  3. Grek

    Grek Well-Known Member

    А ви часом не заглядали за огорожу, там вже є якась техніка чи ознака початку робіт? Чи просто огородили і все?
     
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ось знайшов в неті рендер львівського Набережного кварталу:
    [​IMG]
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Що за парканом - не бачив, так як він доволі високий. Але виходить, що з 3 сторін будинку будуть вікна сусідів і лише одна сторона виходитиме в поле (на південь)
     
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Це часом не про цей набережний? http://ord-ua.com/2014/04/30/naberezhnyij-kvartal-v-vinnitse---postroit-chtob-ne-zhit-/?lpage=1

    Могли б хоч для західної україни поміняти літеру Ы в назві .. Довіри не викликає та типова будова, ззовні все як у фотошопі гарне стильно чорні кольори і багато шкла .. Але як завжди яка ціна за метр така і якість ..

    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    Відео про квартал http://youtu.be/AB-fDzVXmAI
    Враження що це хороми у стилі еко дому, чим побільше вліпити підїздів, побільше реклами, але великий плюс порівняно з еко домлм це майданчик диьячий, еко дім на 8 підїздів ставить одну гірку і одну гойдалку
     
  7. Gyliver

    Gyliver Member

    Також помітив так звану першу хвилю банерів про "Набережный квартал" у Львові легко впізнав їх тому , що бачив вже подібне у Вінниці в них вже майже готова новобудова і здається практично всі квартири розкупили, але треба ще перевірити їх.
     
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    У Вінниці з мега-комплексу у 18 секцій вже збудували більшу половину (зараз почали будувати 11 секцію). В Хмельницьку здається вже добудували усі 12 секцій і зараз починають будувати інші будинки. В Рівному з 3 секцій теж вже збудували більшу половину. В Чернігові зараз розпочали будувати фундамент, там буде будинок з однієї секції. Так що в цих містах наразі будуються доволі успішно.
     
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Надіюсь, у Львові настане момент, коли забудовники почнуть рушити старі панельні будинки чи хрущівки і на їх місці будувати нові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyliver

    Gyliver Member

    Ви настільки добре проінформовані, що мені здається що ви проплачений представник цієї компанії
     
  11. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Gyliver, У вас лише 2 пости, ви більш підозрілі :)
     
  12. Grek

    Grek Well-Known Member

    Починається. А якщо я моніторю ринок у звязку із власними планами купівлі у майбутньому і ділюсь інформацією, яку знаходжу, то це називається проплачений представник. Я на відміну від вас пишу в багатьох темах і по різних новобудовах. Хоча як би мені ті забудовники про які я написав шось проплатили то я б не відмовився :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. johnny

    johnny New Member

    Ви всі так кажете, а потім чесні люди страждають :)
     
  14. Grek

    Grek Well-Known Member

    Добре більше казати нічого не буду, раз тут такі вічливі і чесні люди підозрюють.
     
  15. Asfalt

    Asfalt Member

    Зателефонувала до ТзОВ "Екскомбуд", який на паспорті вище вказаний як "генпідрядник". Так от - "Екскомбуд" в шоці від того, що він є генеральним підрядником цього об"єкта. Хто, будує - не знаю...
    Дати початку і дати закінчення будівництва - нема. То так має бути?!:blush:
    Буду моніторити проекти в інших містах, бо вичитала, що на ЖК "Місто Сад" контора не має документів на земельну ділянку
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А де там набережна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    З вікна виходиш а там пару сажанців яблуні от і уявляєш шо то пальми а там десь море а панельки на горизонті то рифи
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gyliver

    Gyliver Member

    Перепрошую, звичайно цікавить ваша думка, продовжуйте. Я думаю на наступному тижні зїздити подивитись на якому етапі будівництво. Хтось вже був на об'єкті ?? Чи живе в тому районі?
     
  19. johnny

    johnny New Member

    Повторюсь був там декілька днів тому, будівництво на стадії зародження(красивий паркан,купа робітників, всьо гуде шумить:) І Ще проходив сьогодні в центрі по вул. Гнатюка, там де Готель Ріус купа кольорових кульок-відкрили офіс продажу Набережного, правда не заходив всередину.
     
  20. lesyakittt

    lesyakittt New Member

    Дуже хотілося б почути відгуки тих, хто живе в ЖК "Набережного квартала" в м. Хмельницкий.
    Як вам там живеться, всім задоволені? Забудовник виконав усі свої зобов’язання?Багато було погрішностей в новобудові? Поділіться враженнями !)
     
а де твій аватар? :)