ЖК Містечко Підзамче

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 28 гру 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так, потрібно уважно читати що підписуєш.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Olenaclinic

    Olenaclinic Member

    Такий величезний проект і зовсім нестандартний для міста... цікаво його будують наразі чи карантин? Що можете сказати про цей проект?
     
  3. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну і для чого ти це пишеш? Ніби ж зальотний інвєстор 5ї черги ВБ. Ботихо, знову палишся і рекламуєш цей шлак. Якщо там буде така сама якість, як і у ВБ чи Америка - то це провал. А інакше не буде, бо РІЕЛ будує лайно
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Слухай-но, псевдо-особа форуму Львівпорт, яка не має жодного відношення до ЖК, ти ж чудово розумієш, що підрядники усюди різні і виконували свою роботу різні люди. Не можливо всіх максимально проконтролювати. Що стосується Підзамче, то ти прочитай про саме містечко, про прогнози на нього і все зрозумієш. Подивись детальний план, ознайомся з крутими архітекторами, які його планували. Зроби хоча б щось толкове, аби не писати повідомлення ні про що, в нікуди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    спеціально для тебе шукала інформацію про жк Ріелу, бо бачу як тебе це заводить та злить.
     
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Десь нещодавно писав в такому стилі що підпалюю пердаки ріелососів. Тупа вівця взяла і вже за своє видала. Ти хоч на щось здатне, тупе створіння?
     
  11. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    То пам‘ятник собі встанови і підпиши «геній пердаків», може собі пам‘ятник на цвинтарі одразу встановиш з підписом: «герой пердаків», «тупе створіння», «король пердаків». Боже, не вірю, що я таке пишу, вже соромно стало.
     
  12. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    До речі, лукап чого батьківщину не захищаєш на сході? Сидиш тут штани просиджуєш, а там талановиті хлопці гинуть, може поїдешь та повоюєш, тебе не шкода.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Левкіна то сама і тусуй на схід, чого це хлопці мають лишень воювати. Ти що фемка тупа? Не обов'язково з автомата строчити ж. І диви, ти пишеш якесь тупе лайно і відразу "Боже". Ти реально хворе нікчемне лайно. Але мені це подобається, ріелососи вже самі ці теми поганять. МО-ЛО-ДЦІ!
     
  14. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Лукап, ти ще й боягуз. Ну дійсно, що від тебе очікувати, як ти тільки но і вмієш, що штани по форумах протирати та по клаві стучати.
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Краще вже стройбат РІЕЛу відправити, в складі повного квартету. А всілякі теми боягузництва лиши для себе, бачу вже нема що казати
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ну чого ж тільки по клаві стучати, він ще і матюкливі слова знає, якусь фігню написав і всюду постить. Талант пропадає.
     
  17. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Давайте вже закінчуйте всюди воду лити, бо заходиш на сайт і хочеш про ЖК прочитати, а тут лише одні переписки одних і тих самих людей, не по ділу.
     
  18. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Так ви вже інвестували у ВБ. Що ви тут хочете читати? Чи вам буклетів не видали на роботі в офісі про Підзамче? Що ви з себе корчите?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та це мабуть Льоня Голубков з АО МММ, тобто АО РІЕЛ. Якийсь дивний інвестор. Ніби за 2-3 тижні встиг купити хату, а тепер незрозуміло що ще хоче. Аааа, мабуть ще щось придбати у РІЕЛ, куди ж без цього

    Льоня про Грету

    View: https://www.youtube.com/watch?v=n9rqZL0f8EE

    Ну і друге (читати синхронно з включеним відео):

    - Дарагіє Марія і Зіночка, теперь я точно знаю как я буду дальше жить
    Графік просто благосостоянія сємї Ріелососов нєправільний
    Графік направлєнія інвєстіций сємї Рієлососов вєрний
    Вмєсто нормального ЖК я купіл ЖК Вєлікая Брітанія
    Сьєзділ пасматрєл как там живут люді
    Там живут харашо, патаму-чта інвєстори
    Марія, я так же как і ви рєшил купіть у РІЄЛ
    Купіть ЖК Амєріка, ЖК Ярославєнка
    В Фєвралє куплю ЖК Подзамчє і буду зарабативать дєньгі
    - Как ви думаєтє палучітца у мєня?

    - Сі, акція, ступідо, мердо
    - Хароший он парєнь падумала Марія
    АО РІЕЛ


    View: https://www.youtube.com/watch?v=W7XNwwCz99k
     
    Останнє редагування: 29 чер 2020
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дивні ви типочки, самі ходите і потроху понасирали по всіх гілках. Тобто вам можна, а більше нікому нізя? Ви як два дібіла ходите і клянчите комусь у чомусь зізнатись, постите якісь тупі відосики і власні такі самі тупі, але ваші думки. Вас напевно і не звільняють бо шефи самі пруться з того що ви тут пишите, і з того яких недалеких робітників (одного) вони найняли.
     
а де твій аватар? :)